Alkony-part 6 csillagozás

Mary Kay Andrews: Alkony-part

Állítsd ​fel a napozóágyat, és keverj egy koktélt…
Az Alkony-part fergeteges csavarral érkezik.

Drue Campbell hétköznapi életében nem csak az új állása az egyetlen változás: örököl egy házat Sunset Beachen, ám a hely alapos felújításra szorul. Sőt a munkahelyére egy nap besétál egy furcsa nő, és ez mindent megváltoztat. Drue hamarosan már egy két éve megoldatlan gyilkosság után nyomoz, mely egy luxusüdülőben történt, miközben egy negyven éve eltűnt nő rendőrségi aktája is felbukkan a frissen örökölt háza padlásán. Drue élete ekkor új értelmet nyer. Igazságot akar szolgáltatni, és mialatt egyre mélyebbre ássa magát a nyomozásban, nemcsak az üdülő kétes ügyleteiről rántja le a leplet, de az apja múltjáról is olyasmit tud meg, ami talán jobb lett volna, ha a múlt feledésébe merül.

„Az Alkony-part lenyűgöző olvasmány, tele fordulatokkal, érzelmekkel és bájjal.” – Booklist

„Az elbűvölő karakterek és a magával ragadó párbeszédek az utolsó oldalig fogva… (tovább)

Eredeti cím: Sunset Beach

Eredeti megjelenés éve: 2019

A következő kiadói sorozatban jelent meg: I.P.C. Mirror I.P.C.

I.P.C., Budapest, 2020
456 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789636357498 · Fordította: Kiss Nóra Titanilla

Mary Kay Andrews: Alkony-part

Még nem olvastam az írónőtől, de egy nagyon szórakoztató könyv volt. Drue élete egy sport baleset után teljesen megváltozik. Örököl egy házat, mely erősen felújításra szorul, és elkezd dolgozni az apjánál. Miközben az örökölt házban egy negyven éve eltűnt nő rendőrségi aktájára bukkan. A munkahelyére besétál egy nő az unokájával, akinek két éve meggyilkolták a lányát és az ügy még megoldatlan. Drue nyomozni kezd.
A könyv nem krimi és nem is romantikus, de mégis van benne krimi, romantika, családi titok. Egy kicsit nehezen indul be a történet, de a közepétől számomra letehetetlen lett.

nagy_ági P>!
Mary Kay Andrews: Alkony-part

Valamennyi, eddig magyarul megjelent M. K. Andrews könyvet olvastam. Nem hozta azt az átütő élményt, amit akár a borítója, akár az írónő stílusa miatt vártam. Sok a Dagályklubba való párhuzam.

krisztin1>!

Drue Campbell életében a dolgok ritkán alakultak a terv szerint.

krisztin1>!

– Mit eszik? – kérdezte Corey.
Drue megvonta a vállát, és tovább rágott.
– Energiafalatok? Azt mondta, bármit ehetek, nem?
Corey kikapta a kezéből a zacskót, és feltartotta.
– Ezek? Maga ezekből evett? Ezek Bitzy fehérjefalatkái.
Drue abbahagyta a rágást.
– Ki az a Bitzy?
– A palotapincsim.

HENGYE>!

– Ha valakinek ilyen a legjobb barátja, miért lenne szüksége ellenségre? – jelentette ki ridegen Drue.

HENGYE>!

A húgom azt mondta, az az ember túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. Azt mondja, szerezzek inkább egy csúnya ügyvédet.