CBD 3 csillagozás

Nélkülözhetetlen útmutató a CBD olajhoz
Mary Biles: CBD

A számos egészségügyi probléma kezelésében használt CBD sikere töretlen, és az elmúlt évek során már Magyarországra is begyűrűzött.

A CBD a kannabisz egyik összetevője, nem tévesztendő össze a kendernövény illegális alkotóelemének számító THC-vel, amely a bódulatért felelős. A CBD nem csodaszer, de a szervezet belső egyensúlyát helyreállító, gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító és szorongásoldó hatása révén egyedülálló lehetőségeket rejt magában.

A körülötte lévő felhajtás óriási, a tisztánlátás azonban csak a tények megismerésével lehetséges. A könyvből kiderül, pontosan mi is a CBD, miként fejti ki a hatását, kinek és hogyan érdemes alkalmaznia, és a friss kutatási eredmények áttekintése mellett elgondolkodtató esettanulmányokkal is szolgál.

Eredeti megjelenés éve: 2020

GABO, Budapest, 2020
144 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635660254 · Fordította: Adámy Luca

Bea_Könyvutca P>!
Mary Biles: CBD

Mary Biles: CBD Nélkülözhetetlen útmutató a CBD olajhoz

A CBD hatalmas diadalmenetet futott be az elmúlt években. Néhány évvel ezelőtt még csak külföldön lehetett beszerezni, manapság pedig már a drogériákban, vagy webáruházakban is hozzájuthatunk olaj, kapszula és más termékek formájában.
Mary Biles a CBD rezidens szakértőjeként megpróbálja megvilágosítani a CBD-használat menetét, hogyan tudunk tiszta és jó terméket választani, amely káros anyagoktól mentes és biztonságos.
Bővebben: http://konyvutca.blogspot.com/2021/06/mary-biles-cbd.html

Bea_Könyvutca P>!

A kannabiszt és a kendert évezredek óta alkalmazzák orvosságként, tápanyagforrásként és tartós szálasanyagként. A kannabisz gyógyászati felhasználhatóságáról elsőként Fu-hszi kínai császár írt i.e. 2900-ban, de ezt követően valójában mindegyik civilizáció gyógyszerkészletében megtalálható volt, ideértve az egyiptomiakat, az ókori görögöket és a rómaikat is.

Mary Biles: CBD Nélkülözhetetlen útmutató a CBD olajhoz