Terheskönyv 5 csillagozás

Gyakorlati útmutató kismamáknak
Marton István: Terheskönyv Marton István: Terheskönyv Marton István: Terheskönyv

Londoni ​Dorling Kindersley Ltd. könyvkiadó 1985-ben jelentette meg Dr. Miriam Stoppard ismeretterjesztő könyvét, amely munkám alapjául szolgált. az angol orvosnő áttekinti a terhesség és a szülés tudnivalóit és hasznos tanácsokat ad az angol nyelvterület olvasóinak. Felvilágosításai a gyakorló orvos – és a két gyermeket szült asszony – tapasztalatain nyugszanak, de betekintést nyújtanak az angliai egészségügy rendszerébe is.
Könyvét öt nyelvre fordították le. Angol televíziós ismeretterjesztő filmsorozat készült belőle, amelynek egy részét a közeljövőben hazánkban is bemutatják. A doktornő népszerű női folyóiratok szakmai levelezését is vezeti, hasznos, korszerű tanácsai rendszeresen megjelennek a Vogue és a Cosmopolitan magazinok hasábjain.
A szülész szerző e könyvvel nem a szakma titkaiba szeretné beavatni a laikusokat, annál inkább a gyermekvállalás örömei mögött rejtőzködő, ismeretlen világban való eligazodást próbálja segíteni. Egyes gondolatai talán eltérnek a… (tovább)

Park, Budapest, 1994
Novotrade, 1990
Novotrade, Budapest, 1989
180 oldal · puhatáblás · ISBN: 9635850166 · Illusztrálta: Fekete Zsuzsanna

Doro>!
Marton István: Terheskönyv

Marton István: Terheskönyv Gyakorlati útmutató kismamáknak

Végre egy informatív könyv a várandósságról és a szülésről! Ez még akkor is igaz jellemzés, ha figyelembe veszem, hogy cca. 15 éve írták. Ajánlom.

Honey_Fly P>!
Marton István: Terheskönyv