A ​lovasbemutató 7 csillagozás

Martina Eberhard: A lovasbemutató

Úgy tűnik, nincs Annánál szerencsésebb lány e föld kerekén! Lássuk csak: először is ott kell hagynia szülővárosát – de egy igazi lovasparadicsomba költöznek! Kénytelen elválni legjobb barátnőjétől, Lindától – hogy aztán Maddie-ben új barátra leljen. Muszáj búcsút mondania bérelt lovának, Szezámnak – csakhogy cserébe kap egy saját lovat, Barkát!

Igaz, a gyerekek kicsúfolják tájszólása miatt, és mókás küllemű lovából is gúnyt űznek, de Annával mindezt elfeledteti, hogy egyik izgalmas kalandból a másikba csöppen. Ott van például a közelgő lovasbemutató, amit neves lovasok és más hírességek részvételével egy igazi kastélyban rendeznek majd meg. Ám az ódon környezet sajnos nemcsak a parádénak szolgálhat tökéletes színhelyéül, hanem a katasztrófáknak is. Anna mindenesetre biztos benne, hogy élete legnagyobb eseménye előbb áll.

Eredeti cím: Hästshowen

Eredeti megjelenés éve: 2009

PonyClub, Budapest, 2009
144 oldal · ISBN: 9789639749696 · Fordította: Simonyi Ágnes

Alexa_Szalontai
Martina Eberhard: A lovasbemutató

Anyukáméktól kaptam még egy éve karácsonyra. Egész jó kis könyv. Nem túl eseménydús, de izgalmas. Szeretettel ajánlom. :)

July
Martina Eberhard: A lovasbemutató

Egyik kedvenc lovas történetem. A történet nem tartogat semmi különös fordulatot, egy könnyed, egyszerű történet. Mégis nekem kedves, mert az állatok szeretetéről szól, és arról, milyen egy hétköznapi embernek belekerülnie egy előadásba, és azon fellépni. Szeretem, és örülök, hogy olvasmányaim között tudhatom ezt a könyvet.