A ​macska működése 29 csillagozás

Túlélési kalauz gyakorló gazdiknak
Martin Baxendale: A macska működése

A cicák és a macskák, ezek a szőrmók csibészek, tökéletesen alkalmasak arra, hogy imádnivaló házikedvenceid és szórakoztató társaid legyenek. Ugyanakkor a cicuskák a pokol legsötétebb bugyraiba illő démoni természetet is mutathatnak, megkeserítve nappalaidat és éjszakáidat a legördögibb gonoszkodásokkal, szándékos kártételek sorával, szerelmes jajongással vagy az illattal, amit csakis ők képesek árasztani. Ha szereted a macskádat, ám mégis éreztél már-már ellenállhatatlan kényszert arra, hogy farba rúgd szegényt, akkor te vagy az, aki e könyv bölcs tanácsait nem nélkülözheti. Ez az a könyv, amire a világ macskatulajdonosai mindig is vártak. Most, hogy végre megjelent, élj az alkalommal! Legyen mindig a kezed ügyében ez az átfogó szakkönyv! Erezni fogjátok a változást: te is és a macskád is.

Eredeti cím: The Cat Owner's Survival Guide

Eredeti megjelenés éve: 1994

Animus, Budapest, 2009
Animus, Budapest, 2000
32 oldal · puhatáblás · ISBN: 9638386886 · Fordította: Kőleves Kulturális Egyesület
Animus, Budapest, 1998

ViraMors P>!

Martin Baxendale: A macska működése Túlélési kalauz gyakorló gazdiknak

Egynek elment, de igazából kissé erőltetettnek éreztem. Mondjuk az is tehet róla, hogy határozottan nem vagyok macskás.

Luyze P>!

Martin Baxendale: A macska működése Túlélési kalauz gyakorló gazdiknak

A szerző hűen önmagához ismét egy tökjó füzetet alkotott.
Most a macskákról kaphatunk egy korrekt és vicces és képekkel teli ismertetőt és használati utasítást :)

Szollosi_Bernadett I>!

Martin Baxendale: A macska működése Túlélési kalauz gyakorló gazdiknak

Nem egy kortárs regèny vagy bármi ehhez hasonló, de azért lehet rajta mosolyogni.

Ritka_a>!

Martin Baxendale: A macska működése Túlélési kalauz gyakorló gazdiknak

Jópofa rajzokat és szórakoztató túlélési tippeket tartalmazó könyvecske. Jókat nevettem rajta, feldobta a napom.

monalisa>!

Martin Baxendale: A macska működése Túlélési kalauz gyakorló gazdiknak

Nekem tetszett. :) 1-2 erőltetett dolog volt benne, amúgy sztem baromira szórakoztató, akinek van macskája, sztem abszolút ráismer benne házikedvencére.

kikisz96>!

Martin Baxendale: A macska működése Túlélési kalauz gyakorló gazdiknak

én imádtam :) nagyon találó, sokat lehet rajta nevetni, jók a rajzok :)

Lahara IP>!

Vicces és milyen igaz! :D:D

csek>!

Martin Baxendale: A macska működése Túlélési kalauz gyakorló gazdiknak

Imádtam , nagyon eltalálta a lényeget.
Cica tulajdonosként :) (Vagy talán nem is én vagyok a tulajdonos :) )

meszkata P>!

Martin Baxendale: A macska működése Túlélési kalauz gyakorló gazdiknak

Humoros füzetecske, vicces rajzokkal, és van benne igazság a cicusokról. :-)

reanadett>!

Nézzünk szembe a tényekkel: a macskát gyakorlatilag lehetetlen rászoktatni arra, hogy a lakás egész területe helyett csupán és kizárólag a macskaalmot használja mellékhelyiség céljára. Lényegesen több sikerélményre számíthat, ha aranyhalakat próbál megtanítani arra, hogy ne pisiljenek a vízbe. Őszintén szólva biztos sikerre csak az számítson, aki megrendel egy teherautónyi macskaalmot, és egyenletesen beteríti vele az egész házat, a pincétől a padlásig. Ebben az esetben kedvence biztosan az alomba fog piszkítani.

16.-17. oldal (Animus, 2000)