A ​macska működése 21 csillagozás

Martin Baxendale: A macska működése

A cicák és a macskák, ezek a szőrmók csibészek, tökéletesen alkalmasak arra, hogy imádnivaló házikedvenceid és szórakoztató társaid legyenek. Ugyanakkor a cicuskák a pokol legsötétebb bugyraiba illő démoni természetet is mutathatnak, megkeserítve nappalaidat és éjszakáidat a legördögibb gonoszkodásokkal, szándékos kártételek sorával, szerelmes jajongással vagy az illattal, amit csakis ők képesek árasztani. Ha szereted a macskádat, ám mégis éreztél már-már ellenállhatatlan kényszert arra, hogy farba rúgd szegényt, akkor te vagy az, aki e könyv bölcs tanácsait nem nélkülözheti. Ez az a könyv, amire a világ macskatulajdonosai mindig is vártak. Most, hogy végre megjelent, élj az alkalommal! Legyen mindig a kezed ügyében ez az átfogó szakkönyv! Erezni fogjátok a változást: te is és a macskád is.

Animus, Budapest, 2009
Animus, Budapest, 1998
32 oldal · ISBN: 9638386576 · Illusztrálta: Martin Baxendale

ViraMors P
Martin Baxendale: A macska működése

Egynek elment, de igazából kissé erőltetettnek éreztem. Mondjuk az is tehet róla, hogy határozottan nem vagyok macskás.

Eowyn I
Martin Baxendale: A macska működése

Nem egy kortárs regèny vagy bármi ehhez hasonló, de azért lehet rajta mosolyogni.

monalisa
Martin Baxendale: A macska működése

Nekem tetszett. :) 1-2 erőltetett dolog volt benne, amúgy sztem baromira szórakoztató, akinek van macskája, sztem abszolút ráismer benne házikedvencére.

Nusejka_Sentellion
Martin Baxendale: A macska működése

Hát ehhez nekem most nagyon nem volt humorom, kicsit se találtam viccesnek, nem is értem az embereket, akik ilyesmiért pénzt adnak ki…
(az én kosaramban is csak azért végezte, hogy meglegyen az utalványhoz kellő összeg :D)

kikisz96
Martin Baxendale: A macska működése

én imádtam :) nagyon találó, sokat lehet rajta nevetni, jók a rajzok :)

MrBones
Martin Baxendale: A macska működése

Nekem nagyon nem tetszett, sem szellemesnek, sem találónak nem találtam a könyvet, a poénok túlzottak, irreálisak…a rajzok helyesek…….

csek
Martin Baxendale: A macska működése

Imádtam , nagyon eltalálta a lényeget.
Cica tulajdonosként :) (Vagy talán nem is én vagyok a tulajdonos :) )

reakovats

Nézzünk szembe a tényekkel: a macskát gyakorlatilag lehetetlen rászoktatni arra, hogy a lakás egész területe helyett csupán és kizárólag a macskaalmot használja mellékhelyiség céljára. Lényegesen több sikerélményre számíthat, ha aranyhalakat próbál megtanítani arra, hogy ne pisiljenek a vízbe. Őszintén szólva biztos sikerre csak az számítson, aki megrendel egy teherautónyi macskaalmot, és egyenletesen beteríti vele az egész házat, a pincétől a padlásig. Ebben az esetben kedvence biztosan az alomba fog piszkítani.

16.-17. oldal (Animus, 2000)