A ​kisbaba működése 34 csillagozás

Kezelési útmutató
Martin Baxendale: A kisbaba működése

Ha követi e felbecsülhetetlenül hasznos Kezelési útmutató előírásait, Ön biztos lehet afelől, hogy Kisbabá-ja hosszú éveken át a legkisebb üzemzavar nélkül fog működni. A könyv a következő nélkülözhetetlen tárgykörökről közöl leírást: Alap- és speciális funkciók, üzemmódok; Program választás; Extra tartozékok; Szervizelés és üzemeltetés; Műszaki jellemzők és még sok-sok egyéb A kisbaba működtetéséhez…

Eredeti cím: Your New Baby

Animus, Budapest, 2017
Animus, Budapest, 2008
Animus, Budapest, 2000

regulat>!
Martin Baxendale: A kisbaba működése

Lássuk be, ez a legkevésbé szörnyű… már-már mosolyra késztetett.

Animus, Budapest, 1998
Lahara IP>!
Martin Baxendale: A kisbaba működése

Amikor olvastam, vicces volt. Még arra is emlékszem, hogy az „Uniban” (Univerzál Diszkont Áruház) olvastam el, a boltban, állva és az eladó néni nem örült neki, hogy olvasok, de nem veszek. Körülbelül 2001-ben.

Etike P>!
Martin Baxendale: A kisbaba működése

Na, nem is csinálom olyan rosszul! :)

RandomSky>!
Martin Baxendale: A kisbaba működése

Ez iszonyat nagyon vicces, illetve annyira mégsem, mert ez a valóság… :) Meglehet, azért nem kötelező tananyag az iskolában, mert akkor senki nem vállalna gyereket (csak azok, akik nem olvasták, és én is mindig utáltam a kötelező olvasmányokat, kötelezőségük miatt) :) Aranyos cucc, de az benne a trükkös, hogy csak az tudja igazán értékelni, akinek van saját gyereke, vagy túl sok időt töltött baba (pl. a kistesója) mellett. Mindenki más azt hiszi, kő poén az egész. :)

ViraMors P>!
Martin Baxendale: A kisbaba működése

Helyenként kissé túlzásokba esik, de összességében szórakoztató szösszenet, főleg, ha az ember látott már/nevelt már KISBABÁt :)

Martin Baxendale: A kisbaba működése

Ezt mindenkinek el kell olvasnia! Nagyon pontosan és valóságosan világosít fel a KISBABA működéséről.

Luyze P>!
Martin Baxendale: A kisbaba működése

Na, itt azért kicsit vesztettem a humoromból.
Oké, tényleg nagyjából ilyen a kisbaba, és a legrosszabbra készít fel az író spoiler de izé.. kicsit túltolta úgy érzem. Bizonyára azért érzem így, mert a baba érzékenyebb dolog, mint egy nő, vagy házasság, vagy stb.. :)
Itt is hasonlóan tárgyiasítja a könyv tárgyát, mint a nőről és a házasságról szóló könyvben – ez esetben spoiler – , de valahogy kevésbé vettem humorosra, pedig az, tényleg, na. :D

Levenzia>!
Martin Baxendale: A kisbaba működése

Pici, gyorsan olvasható könyvecske. Közepes poénokkal :D ( pont baba mellett olvastam, így abszolút időszerű )

schummyka>!
Martin Baxendale: A kisbaba működése

Ez egész jó lett..! Ellentétben a Nő/férfi működése kiadványokkal..(ja és kis keresgéléssel meg lehet találni neten magyar nyelven:)

Camryn>!

Nagyon vicces könyvecske.
Olvasás közben egy gondolatom volt: hát igen,skacok,ez a valóság vicces köntösben tálalva.. A gyerek sír, büfizik, alszik, eszik, és tisztába is kell tenni. Azért az haláli, hogy minden 3. oldalon megemlíti az alkohol fogyasztását, hogy a jófej szülő tényleg jófej szülő maradjon, és ne váljon idegronccsá. Nagyon humoros elnevezést ad tulajdonképpen mindennek (tárolóegység-babaágy; gurulós targonca-babakocsi; foggantyús emelő-mózeskosár; munkaasztal kretív üzemmódokhoz-etetőszék) Talán a könyv legviccesebb része a „tervszerű megelőző karbantartás” leírása, amely egyik pontja a „csiklandozási pontok ingerlésével ellenőrizze a MOSOLYGÁS és NEVETÉS üzemmódok helyes működését.”
Humoros könyvet akartam olvasni, azt olvastam. Küldetés teljesítve.

KORA HAJNALI / ÉJSZAKAI ÉBRESZTŐ FUNKCIÓ:
A KISBABA automatikus ébresztő funkcióka ugyancsak beépített szolgáltatás. Az ébresztést nem lehet átállítani vagy kikapcsolni.

MESTERSÉGES ADALÉKANYAGOK
Az Ön KISBABÁ-ja nem tartalmaz mesterséges adalékokat (tartósító-, színező-, ízesítőszereket). Azt ajánljuk, Ön se adagoljon neki ilyeneket!

Csokihab>!

Köszönjük, hogy a KISBABÁ-t választotta!

Figyelem!
A szivárgás megszüntetésére semmilyen körülmények között ne alkalmazzon tömítőanyagokat!

MOSÁSI ÚTMUTATÓ
Csak kézzel mosható (langyos vízben)
Géppel mosni tilos!
Vegyi úton tisztítani tilos!
Centrifugálni tilos!
Gépben szárítani tilos!
Fektetve szárítandó (ne akassza ki a napra!)
Vasalni tilos!