A ​kisbaba működése 24 csillagozás

Kezelési útmutató
Martin Baxendale: A kisbaba működése

Ha követi e felbecsülhetetlenül hasznos Kezelési útmutató előírásait, Ön biztos lehet afelől, hogy Kisbabá-ja hosszú éveken át a legkisebb üzemzavar nélkül fog működni. A könyv a következő nélkülözhetetlen tárgykörökről közöl leírást: Alap- és speciális funkciók, üzemmódok; Program választás; Extra tartozékok; Szervizelés és üzemeltetés; Műszaki jellemzők és még sok-sok egyéb A kisbaba működtetéséhez…

Eredeti cím: Your New Baby

Animus, Budapest, 2017
Animus, Budapest, 2008
Animus, Budapest, 2000

regulat
Martin Baxendale: A kisbaba működése

Lássuk be, ez a legkevésbé szörnyű… már-már mosolyra késztetett.

Animus, Budapest, 1998
RandomSky
Martin Baxendale: A kisbaba működése

Ez iszonyat nagyon vicces, illetve annyira mégsem, mert ez a valóság… :) Meglehet, azért nem kötelező tananyag az iskolában, mert akkor senki nem vállalna gyereket (csak azok, akik nem olvasták, és én is mindig utáltam a kötelező olvasmányokat, kötelezőségük miatt) :) Aranyos cucc, de az benne a trükkös, hogy csak az tudja igazán értékelni, akinek van saját gyereke, vagy túl sok időt töltött baba (pl. a kistesója) mellett. Mindenki más azt hiszi, kő poén az egész. :)

ViraMors P
Martin Baxendale: A kisbaba működése

Helyenként kissé túlzásokba esik, de összességében szórakoztató szösszenet, főleg, ha az ember látott már/nevelt már KISBABÁt :)

Martin Baxendale: A kisbaba működése

Ezt mindenkinek el kell olvasnia! Nagyon pontosan és valóságosan világosít fel a KISBABA működéséről.

Levenzia
Martin Baxendale: A kisbaba működése

Pici, gyorsan olvasható könyvecske. Közepes poénokkal :D ( pont baba mellett olvastam, így abszolút időszerű )

schummyka
Martin Baxendale: A kisbaba működése

Ez egész jó lett..! Ellentétben a Nő/férfi működése kiadványokkal..(ja és kis keresgéléssel meg lehet találni neten magyar nyelven:)

Ildiko_Lengyak
Martin Baxendale: A kisbaba működése

Kimerítő és informatív mű a KISBABA szórakoztató egység beüzemeléséről és esetleges működési zavarairól. A kedves olvasónak javaslom: ne kövesse el azt az ostoba hibát, amit én, vagyis ne a metrón kezdje el olvasni a könyvet, mert ez szellemi épségének az utazóközönség általi megkérdőjelezéséhez vezethet.

Camryn

Nagyon vicces könyvecske.
Olvasás közben egy gondolatom volt: hát igen,skacok,ez a valóság vicces köntösben tálalva.. A gyerek sír, büfizik, alszik, eszik, és tisztába is kell tenni. Azért az haláli, hogy minden 3. oldalon megemlíti az alkohol fogyasztását, hogy a jófej szülő tényleg jófej szülő maradjon, és ne váljon idegronccsá. Nagyon humoros elnevezést ad tulajdonképpen mindennek (tárolóegység-babaágy; gurulós targonca-babakocsi; foggantyús emelő-mózeskosár; munkaasztal kretív üzemmódokhoz-etetőszék) Talán a könyv legviccesebb része a „tervszerű megelőző karbantartás” leírása, amely egyik pontja a „csiklandozási pontok ingerlésével ellenőrizze a MOSOLYGÁS és NEVETÉS üzemmódok helyes működését.”
Humoros könyvet akartam olvasni, azt olvastam. Küldetés teljesítve.

KORA HAJNALI / ÉJSZAKAI ÉBRESZTŐ FUNKCIÓ:
A KISBABA automatikus ébresztő funkcióka ugyancsak beépített szolgáltatás. Az ébresztést nem lehet átállítani vagy kikapcsolni.

MESTERSÉGES ADALÉKANYAGOK
Az Ön KISBABÁ-ja nem tartalmaz mesterséges adalékokat (tartósító-, színező-, ízesítőszereket). Azt ajánljuk, Ön se adagoljon neki ilyeneket!

Csokihab

Köszönjük, hogy a KISBABÁ-t választotta!

Figyelem!
A szivárgás megszüntetésére semmilyen körülmények között ne alkalmazzon tömítőanyagokat!

MOSÁSI ÚTMUTATÓ
Csak kézzel mosható (langyos vízben)
Géppel mosni tilos!
Vegyi úton tisztítani tilos!
Centrifugálni tilos!
Gépben szárítani tilos!
Fektetve szárítandó (ne akassza ki a napra!)
Vasalni tilos!