A ​férfi működése 28 csillagozás

Kezelési útmutató
Martin Baxendale: A férfi működése

„Semmi esetre se próbálja meg új hímnemű berendezését üzemeltetni, amíg figyelmesen el nem olvasta ezt a kézikönyvet! Ha ezt elmulasztja, veszélybe kerülhet hosszú távú, boldog kapcsolata a hímnemű egységgel. Az alapvető műszaki jellemzők ismeretének hiánya súlyos csalódásokhoz és füstbe ment álmokhoz vezethet!
Ebből a felbecsülhetetlen könyvecskéből megtudhatja mindazt, amire mindig kíváncsi volt (és amire sosem volt kíváncsi): hogy mit várhat és mit nem várhat el a beszerzett hímneműtől, vagy ahogyan ugyancsak nevezik, a férfitől.”

Animus, Budapest, 2019
Animus, Budapest, 2009
Animus, Budapest, 2004

nicosia P>!
Martin Baxendale: A férfi működése

Véletlenül került a kezembe. Egyszerű vicces füzet, de semmi extra és elég rövid is.

konyvolvaso>!
Martin Baxendale: A férfi működése

Humoros útmutató a férfiakhoz a nők szemével. Sok a szemléltető rajz, kevés a szöveg, mennyiségre elég is ennyi dióhéjban. Amiből lehetne több, egy kis humor és gördülékenység.
Borító alapján többet vártam volna de most ennyi sikerült. Esetleg a fordításban már nem jönnek át úgy a poénok mint az eredeti nyelven. Még erre tudok gondolni. Egy rövidke szösszenet arra az időre mikor csak épp 1 órám van olvasni és nem akarok nagyon belemerülni.

Martin Baxendale: A férfi működése

Páromtól kaptam szülinapomra. Humoros füzetecske, igazán jó. Valószínű a női változaton nem nevetnék ennyit :)

Brigi007>!
Martin Baxendale: A férfi működése

Az elején nagyon mulatságosnak találtam és sokat nevette rajta, de aztán a végére már kicsit soknak éreztem. Kíváncsi leszek a női verziójára is, hogy azt mennyire fogom görbe tükörnek érezni és mennyire tudok majd nevetni rajta :D

Maryana>!
Martin Baxendale: A férfi működése

Aranyos, humoros könyvecske, ami a valóságot mutatja egy görbe tükrön keresztül. Ettől függelenül olyan semmilyen volt. Néha már kicsit eröltetett volt a parodizálás.

StAngela>!
Martin Baxendale: A férfi működése

Nagyon viccesnek találtam. Jó kis fricska volt ez a férfiakról. :)
Kíváncsi vagyok, hogy a női változaton is ennyit röhögök-e majd.

Fleur_Rouge_Cerise>!

A férfi kicsomagolásakor bánjon óvatosan az alábbi veszélyes csomagolóanyagokkal:
[…]
„Kemény drog” kategóriájú zokni.

Light_House>!

Kisbetűs, de fontos megjegyzés: A későbbi felelősségre vonást megelőzendő kijelentjük, hogy az útmutatóban használt „ügyes”, „sikeres”, „kielégítő” stb. kifejezések nem feltétlenül alkalmazhatók a hímnemű példányok mindegyikére. Mi több, kiderülhet, hogy az Ön hímneműjébe a fenti tulajdonságok közül egy sincs szériatartozékként beépítve.

Light_House>!

Az átlagos hímnemű energiaellátását nagyjából a következő üzemanyagokkal biztosíthatja:

SZILÁRD ÜZEMANYAGOK: Krumpli, hús, krumpli hússal, krumpli krumplival, hús hússal valamint a kolbász és kenyér az előzőek szerint variálva.

FOLYÉKONY ÜZEMANYAGOK: Sör, fröccs (+ tömény adalékanyagok).
Ja, és mustár a kolbászhoz.

Light_House>!

Természetesen megkísérelhet beszélni hozzá, megpóbálhatja közölni vele a kívánságait, de az általános tapasztalat szerint a hímnemű egyedek képtelenek odafigyelni női tulajdonosuk-kezelőjük szavaira. Ezért a programozási hibáért elnézést kell kérnünk.

Brigi007>!

Ki akar egy hamutartóval csókolózni?