Véres ​bosszú 5 csillagozás

Martha Tailor: Véres bosszú

Dr. Antony Rosetti elismert szülész-nőgyógyászként dolgozik a londoni British Hospitalban. Parker főorvos mélyen megdöbben, mikor kitűnő hírnévnek örvendő beosztottja hirtelen felmondja állását, hogy saját rendelőjében praktizálhasson.
Tony ekkor még nem is sejti: élete alighanem legcsapnivalóbb döntését hozta. Egy titokzatos alak megzsarolja, azt követelve, hogy (megszegve orvosi esküjét és az emberség parancsát) egyik páciensének magzatát ölje meg az anyaméhben. Ha nem teszi – fenyegetőzik az őrült –, akkor gyönyörű, szenvedélyes, bár kissé féltékeny felesége az életével fizet. Ráadásul hamarosan Jenny is áldott állapotba kerül.
Dr. Rosetti boldog élete úgyszólván egyik napról a másikra pokollá változik.

Radnai, Budapest, 2007

brigus_27 P>!
Martha Tailor: Véres bosszú

Sok Martha Tailor könyv volt a kezemben már, most folytatásként egy egész jó könyvet választottam.
Tetszett a felépítése, jól ki voltak építve a kapcsolatok, követhető volt a történet. Örültem, hogy a felügyelő csak a fele után jött a képbe, mert sajnos annyira béna volt, hogy inkább kihagytam volna… Ez a nyomozás amit lefolytatott..semmi… A könyv utolsó 2-3 fejezetében kapott észbe és spoiler. Roppant bénasága miatt levontam a csillagot, de szegény Dr. Rosettispoiler.
Az utolsó fejezet nekem nem volt nagy lezárás, kíváncsi voltam Jenny megbocsát-e, esetleg a doki megnyugszik és újra praktizál vagy hasonló.
Lehetett volna egy ilyen félév múlva lezárós utolsó fejezet. Ezektől függetlenül egy könnyen olvasható, érdekes orvosi krimi volt. :)

Félix>!
Martha Tailor: Véres bosszú

Nagyon tetszett a könyv. Izgalmas, fordulatos, sok váratlan eseménnyel tarkítva. Nálam letehetetlen kategória. Számomra egyetlen hiba a könyvben, hogy hamar le lett zárva. Az írónő helyébe még szántam volna egy fejezetet befejezésként. Kíváncsi lettem volna, hogy Tony és Jenny kibékülnek-e, vagy mi lesz velük a továbbiakban. Valamint a másik házaspár sorsa is érdekelt volna.

Petike30>!
Martha Tailor: Véres bosszú

Hát ez ágy borzadály volt. 27. oldalnál abba hagytam, azé elrablós rész gyenge. Hát olvastam én ennél sokkal jobb könyveket. Ez valami pocsék.