Téboly 8 csillagozás

Martha Tailor: Téboly Martha Tailor: Téboly Martha Tailor: Téboly

Már ​hajnali órára járhatott az idő, amikor hirtelen kitárult a pihenőszoba ajtaja.
– Doktornő! Kérem, jöjjön gyorsan! – robbant be Susan nővér. Az arca kétségbeesést és rémületet tükrözött.
– Mi történet? – ugrott le az ágyról a doktornő.
– A fiatalember a 114-es kórteremben…
– Mi van vele? – kérdezete idegesen a doktornő.
– Meghalt…azt hiszem – nyögte ki nagy nehezen a nővér.
– Micsoda? Miket hordasz itt össze? – kapkodta fel az asztalról a vizsgálathoz szükséges eszközeit, majd futva kirohant a folyosóra. Szinte berobbant az ajtón. Az ágyon kitágult szemekkel, sápadtan feküdt az alig tizenkilenc éves fiatalember. Az infúzió szépen csepegett a karjába.
– Hívd az újraélesztőket, azonnal hozzák ide a készüléket! – kiáltott rá a mellette toporgó lányra.
– Itt van a zsebemben a személyhívó, hívd a 37-et! A nővér remegő hangon beszélt, miközben a doktornő nyílt szívmasszázst alkalmazott. Magában arra gondolt, hogy vajon mennyi idő… (tovább)

Radnai, Budapest, 2005
268 oldal · puhatáblás · ISBN: 963714613X
Könyvkuckó, Budapest, 1999
Lap-ics, Debrecen, 1995

Selly
Martha Tailor: Téboly

Hát, mit mondjak… nem egy nagy was ist das. Ahhoz képest, hogy krimi, elég kiszámítható. Nem merem róla kijelenteni, hogy egyértelműen pocsék, mert nem az. De bőven elég egyszer elolvasni.

alexa0411
Martha Tailor: Téboly

Ebben a könyvben csalódtam, unalmas volt és a vége túl hihetetlen. Nagy M.T. rajongó vagyok, imádom a könyveit, de ez nem úgy jött össze, ahogy vártam.