Rémálom 5 csillagozás

Martha Tailor: Rémálom

Dr. ​Ray Bernal megmenti Sarah Angel életét, aki életveszélyes állapotban, gyógyszer-túladagolás gyanújával került kórházba. A fiatal orvos beleszeret a páciensébe, aki viszonozza érzelmeit, ám amikor végre beteljesedhetne szerelmük, a férfi rádöbben, képtelen a testi szerelemre.
Felkeres egy neves pszichiáter professzort, aki hipnotikus állapotban kikérdezi, majd közli vele, a problémájáért kizárólag az anyja felelős, aki önző módon, túlzott szeretetből csírájában elfojtotta egészséges szexuális vágyát, s arra nevelte, hogy a szerelem bűn! Mivel az orvos szorosan kötődik az anyjához, aki teljesen a hatása alatt tartja még felnőtt férfiként is, ezért a professzor azt javasolja neki, a legközelebbi foglalkozásra hozza magával, ez nagy segítség lenne a gyógyulásában.
Ray elmeséli az anyjának, hogy milyen gondokkal küzd. Arra kéri, kísérje el a rendelőbe és segítsen, hogy végre férfiként élhessen, és feleségül vehesse Sarah-t. Az asszony azonban hallani sem akar róla. Az… (tovább)

Radnai, Budapest, 2006
Radnai, Budapest, 2001

Aurora_Serenity_White I>!
Martha Tailor: Rémálom

Nagyon tetszett a könyv. Végig izgalmas, olvasmányos, fenntartotta a figyelmemet a kötet végéig.
Különösen szép, ahogy az írónő a szeretetről ír benne.

Aurora_Serenity_White I>!

Láttam azt a mélységes szeretet és odaadást, amelyet ön táplált a fia iránt, aki bár tele volt gyűlölettel, mert égette a szégyen, amit érzett, hisz a leggyengébb pontját érintette, amelyet egy férfi képtelen feldolgozni magában, de ettől függetlenül, ő is imádta önt, ez kiderült a rendelőben folytatott beszélgetéseinkből.