Embólia 8 csillagozás

Martha Tailor: Embólia Martha Tailor: Embólia Martha Tailor: Embólia

A híres orvos, dr. Miro magánszanatóriumában rejtélyes halálesetek fordulnak elő… Egy amerikai házaspár boldogságához egyetlen dolog hiányzik: a gyermekáldás. Mindent elkövetnek, hogy örökbe fogadhassanak egy gyermeket, még a törvénytelen úttól sem riadnak vissza… \"- Ne! Kérem… ne! – nyöszörögte Diego a betegágyában. Alig lehetett érteni a szavait, de enélkül is lehetett látni, hogy fél. – Nincs nálam fegyver… ne félj! – suttogta a doktor. – Még egyszer nem követem el ugyanazt a hibát. – Miért akarsz megölni? – kérdezte a férfi, miközben a szeme idegesen megrándult. – Túl sokat tudsz kisfiú! Veszélyessé váltál, mint ahogy veszélyes lett Guido is. De ő már soha többé nem fog beszélni. Minden titkát magával vitte a sírba. – Gúnyos kacagása félelmetesen visszhangzott szobában…\"

Radnai, 2005
Radnai, Budapest, 2003
Könyvkuckó, Budapest, 1997

brigus_27 P>!
Martha Tailor: Embólia

Egy kicsit nyaralós hangulata volt a helyszín miatt,ami tetszett a tengerparti leírásokkal.:)
Jól kidolgozott szereplők,és történet.Mostanában több hasonló témájú könyvvel találkoztam,ezért nem volt kiemelkedő az olvasás,semmi újat nem adott. Szeretem az írónő könyveit,és örültem,hogy elolvastam.Egy könnyed olvasásnak,kikapcsolódásnak megfelelt. :)

Manocska0123>!
Martha Tailor: Embólia

Nagyon összecsapott hatása volt. Hiányzott a kidolgozottság. Olyan mint a filmekben a z kategória. Pedig a történet érdekes (lenne).