Végső ​harc (Marvel Könyvek: Pókember 3.) 22 csillagozás

Mark Millar: Marvel Könyvek: Pókember – Végső harc

Megjelenik az, aki elrabolta May nénit és az életéért cserébe azt követeli Pókembertől, hogy szabadítsa ki Norman Osbornt a börtönből. Az egész ráadásul egy nagy átverés: a börtön mellett 12 szuperbűnöző várja Petert és a Fekete Macskát, hogy leszámoljanak velük.

Eredeti mű: Mark Millar: Marvel Knights: Spider-Man 3. – The Last Stand

Kingpin, Budapest, 2008
100 oldal · ISBN: 9789638766151 · Fordította: Harza Tamás · Illusztrálta: Terry Dodson, Rachel Dodson

Kapcsolódó zóna

!

Marvel

573 tag · 650 karc · Utolsó karc: 2019. május 10., 21:22 · Bővebben

Dominik_Blasir
Mark Millar: Marvel Könyvek: Pókember – Végső harc

Nem mondanám, hogy meg van minden bocsátva Millarnak, de tény, hogy a szememben szépített ezzel a záró résszel. Többé-kevésbé értelmet nyert az előző két kötet pár idegesítő momentuma, s bár sablonos megoldásokból most sem volt hiány, és az ötletet is elég vékonynak éreztem mögötte, azért a három közül egyértelműen ez tetszett a legjobban.
Legalább azért, mert mostanra nagyjából megbarátkoztam Dodsonék illusztrációival (ezúttal több, kifejezetten szép beállítás és kép is volt a lapokon).
Szóval kedvenc nem lesz ez a trilógia, de egynek elment.

ftamas
Mark Millar: Marvel Könyvek: Pókember – Végső harc

Egynek elment, de zavaró, hogy Osborn tiszta Luthor és hogy így dobálóznak Peter titkával. Ez elvileg még a kitörés előtti szál, de Osbor, Skorpió is tisztában van vele. Mary Jane telefonkönyvéről meg ne is beszéljünk…

Osborn pedig maradhatna döglött.

pelikanbence
Mark Millar: Marvel Könyvek: Pókember – Végső harc

Még 2009-ben vettem meg Magamnak gyermeknapi ajándékba. Igazán epikus befejezés és Mac Gargan/Skorpió, aki May Néni elrablója lesz a harmadik Venom (Elképesztően túltolt karakter ez a Venom !) és May Néni is előkerül éve és Oki Dokinak köszönhetően Póki megmenti M.J.-t is. Izgalmas befejezés egy jó kis csavarral a végén. (Norman Osborn levele.) Kedvencem ez a képregény ! :)