Holtak ​között (Marvel Könyvek: Pókember 1.) 25 csillagozás

Mark Millar: Marvel Könyvek: Pókember – Holtak között

Pókember nagynénjét elrabolják. Bár minden nyom amellett szól, hogy a Zöld Manó tette, mégis lehetetlen, hisz börtönben ül. Miközben Pókember kétségbeesetten kutatja May néni hollétét, kis híján végez vele Elektro és a Keselyű. Csak a Fekete Macska segítségével sikerül túlélnie a napot, de így se jut közelebb a megoldáshoz.

Marvel Lovagok: Pókember – Túlhajszolva címen is megjelent.

Kingpin, 2007
96 oldal · ISBN: 9789638766137 · Fordította: Harza Tamás · Illusztrálta: Terry Dodson, Rachel Dodson

Kapcsolódó zóna

!

Marvel

709 tag · 950 karc · Utolsó karc: 2022. május 11., 17:45 · Bővebben

Leah P>!
Mark Millar: Marvel Könyvek: Pókember – Holtak között

Első pókemberes képregényem , de nem az utolsó :)
Azóta elakartam olvasni- és megszerezni h láttam egy lezárt történet pókemberről, ha más nem is legalább egy történet legyen a polcomon róla. :)

Razor P>!
Mark Millar: Marvel Könyvek: Pókember – Holtak között

Nagyon szép rajzolású kötet. A történet sem marad el mögötte, igaz négy füzetbe túl sok minden nem fért, érezni, hogy ez csak felvezetés. Az mindenképp dicséretre méltó, hogy Keselyű karaktere kapott egy kis hátteret ill. fénypontot, így közel sem a szokásos lúzer szerepében tündökölt.

pelikanbence>!
Mark Millar: Marvel Könyvek: Pókember – Holtak között

Még 2008-ban vettem meg Magamnak 2007-es utókarácsonyi ajándékba ezt a szépen megrajzolt képregényt ! :) Egy ismeretlen telefonáló elrabolja May Nénit és Póki a nyomába ered miközben olyan ellenfelekkel találja szemben magát, mint Elektró és a Keselyű, akit ebben a történetben zártam a szívembe, hiszen szerencsétlen és szomorú körülmények formálták romlottá. :'( Kedvencem ez a képregény ! :)

Marvel Könyvek: Pókember sorozat · Összehasonlítás