Orgyilkos (Terminator: Középkor 2.) (Terminator 2.) 22 csillagozás

Mark F. Wilson: Orgyilkos

Az első Terminátor azért jött vissza a jövőből, hogy elpusztítsa Sarah Connort, s ezzel megakadályozza egy gyermek megszületését. A második Terminátor célpontja maga a fiú volt.
Ám létezett egy harmadik Terminátor is!
Egy kísérleti egyed, mely a másik kettőt megelőzően indult útnak, de egy hiba miatt nem Los Angelesbe és nem 1984-be érkezett…

A középkorba került Terminátor észlelte a hibát, ám a feladatától még ez sem tántoríthatta el. A XII. századból csak úgy tudhatja elpusztítani Sarah Connort, ha megöli az őseit. És mivel ezeket nem ismeri, ki kell irtani minden Conn, Connor és hasonló nevű embert a föld színéről.
Egy ilyen roppant feladatra viszont még egy Terminátor sem képes egymagában!
Egy független szervezet irányítását kell átvennie. A templomos lovagokkal nem boldogult. Most a rettegett asszaszinokkal próbálkozik…

Lap-ics, Debrecen, 1995
254 oldal · ISBN: 9634340989 · Fordította: Bihon Tibor, Kornya Zsolt, Nemes István

Zoltan_Greenwood P>!
Mark F. Wilson: Orgyilkos

Nos a második rész is egész jól meg lett írva, nekem főleg az asszasszinok miatt tetszett.
Bár az első rész egy picit pörgősebb volt.
De nem is ez a lényeg.
Jól kitalált ez a sorozat ebben a korban.

Gomoku>!
Mark F. Wilson: Orgyilkos

Egy fokkal jobb mint az első rész.
Remélem a következő rész elolvasása után ezt ugyan így majd elmondhatom.

oscarmániás>!
Mark F. Wilson: Orgyilkos

Ez egy nulla. Ékes bizonyíték arra, hogy nem lehet normálisan folytatást készíteni a klasszikussá vált film második részéhez, mint ahogyan az elmúlt húsz évben be is bizonyosodott .

hope22>!

Az éjszaka sötét katlanában az egyetlen világosság a bozóttűz kárminvörös félköríve volt a látóhatáron; mintha az ember egy gigászi kagyló belsejében kuksolna és a héjak találkozásánál beszüremlő keskeny fénycsíkot bámulná. És a lángok hátterére gyorsan közeledő sziluettek rajzolódtak ki, legalább féltucatnyian.

Terminator: Középkor sorozat · Összehasonlítás
Terminator sorozat · Összehasonlítás