Démon ​a jövőből (Terminator: Középkor 1.) (Terminator 1.) 23 csillagozás

Mark F. Wilson: Démon a jövőből

Az első Terminátor azért jött vissza a jövőből, hogy elpusztítsa Sarah Connort, s ezzel megakadályozza egy gyermek születését, a második Terminátor célpontja pedig maga a fiú volt. De mindkettő kudarcot vallott. John Connor felnőtt és sikerre vezette a túlélő embereket a gépek ellen: legyőzték a Skynetet.
Ám a küzdelem még nem ért véget, mert létezett egy harmadik Terminátor is! Egy kísérleti egyed, mely a másik kettőt megelőzően indult útnak a múltba, de nem Los Angelesbe és nem 1984-be érkezett….
1191. szeptember 23-án éjfélkor Jaffa városa mellett, a halifai komtúr vezetésével a templomos lovagok démont idéznek, hogy annak segítségével hódítsák vissza a Szentföldet. Ám a pokol démona helyett egy sokkal pokolibb szerzet jelenik meg: A gyilkológép.

Fordulatos, fantasztikus kalandregény, ahol csődöt mond a tudomány, s a bátorság, valamint a mágia diadalmaskodik.

Lap-ics, Debrecen, 1994

krlany I+SMP
Mark F. Wilson: Démon a jövőből

Hűűű. Ez marha izgalmas volt, és már alig várom, hogy olvassam a folytatásait.
Terminátor a középkorban, és a Templomos Lovagokat nézte ki a céljai eléréséhez.
A két főszereplő időnként hülyébb az átlagnál; az egyik a túlzott csak válságban megnyilatkozó istenhitével vívta ki ezt a jelzőt nálam, a másik a nyusziként a kalapból előhúzható feminizmusával.:)) Vérbeli szórakoztató, jó környezetben játszódó, izgalmas kalandregény.

UfoPapa
Mark F. Wilson: Démon a jövőből

Rég olvastam, de mai napig részek megmaradtak a fejemben. Igazán jó könyv, javaslom olvasásra.

gater
Mark F. Wilson: Démon a jövőből

Mindig is szerettem Wilson könyveit. Ez az ötlet pedig zseniális volt! Nagyon izgalmas történeketek tud kreálni.

DaiMoN

Írhattak Amerikában „Terminátor-könyveket”,
ez az egy sorozat többre megy.

Terminator: Középkor sorozat · Összehasonlítás
Terminator sorozat · Összehasonlítás