A ​pusztítás démona (Terminator: Középkor 1-4.) (Terminator 1-4.) 13 csillagozás

Mark F. Wilson: A pusztítás démona

Az első Terminátor azért jött vissza a jövőből, hogy elpusztítsa Sarah Connort, s ezzel megakadályozza egy gyermek születését, a második Terminátor célpontja pedig maga a fiú volt. De mindkettő kudarcot vallott. John Connor felnőtt és sikerre vezette a túlélő embereket a gépek ellen: legyőzték a Skynetet.
Ám a küzdelem még nem ért véget, mert létezett egy harmadik Terminátor is! Egy kísérleti egyed, mely a másik kettőt megelőzően indult útnak a múltba, de nem Los Angelesbe és nem 1984-be érkezett….
1191. szeptember 23-án éjfélkor Jaffa városa mellett, a halifai komtúr vezetésével a templomos lovagok démont idéznek, hogy annak segítségével hódítsák vissza a Szentföldet. Ám a pokol démona helyett egy sokkal pokolibb szerzet jelenik meg: A gyilkológép.

Lap-ics, Debrecen, 1995
478 oldal · ISBN: 9634341667 · Fordította: Békési József, Bihon Tibor, Kornya Zsolt, Nagy Zoltán, Nemes István · Illusztrálta: Bera Károly

Izolda +SP
Mark F. Wilson: A pusztítás démona

Faltam, lenyűgözött, tini sci-fi szerelemeim egyike.

Toto12
Mark F. Wilson: A pusztítás démona

Remek könyv! Nagyon jó sztori!
Kitalálni olyat, hogy középkorban landol a keresztesháborúk idején egy
nulladik Terminator ! Fergeteges!
Csak ajánlani tudom!

FélszipókásŐsmoly
Mark F. Wilson: A pusztítás démona

Remekül ívelt „Mi lett volna, ha…” történetsor arról, mihez kezdhet(nek) egy jövőbeli Halálosztó (ellen) a középkori színtéren. Imádtam.

abraxa P
Mark F. Wilson: A pusztítás démona

Szerintem magasan a legjobb terminátor-könyvsorozat, valóban eredeti ötlettel (ötletekkel). Az amerikai változatok nem érik el ezt a színvonalat. Ami ebben a könyvben le van írva, az akár a lehetséges történelem egy változata, verziója. Tisztelet az Írónak.