Nyomodban ​vagyok 30 csillagozás

Mark Edwards: Nyomodban vagyok

Daniel és Laura életük nagy kalandjának szánták az európai körutat, mielőtt családot alapítanának. Ám a tökéletes nyaralás váratlanul véget ér, amikor egy éjszaka ellopott papírjaik miatt leszállítják őket a vonatról a semmi közepén. Vasúti sínek mellett kell elgyalogolniuk a következő városba, de a civilizációhoz vezető út egy erdőn keresztül vezet, és a kísérteties gyalogtúra során valami borzalmasnak lesznek szemtanúi.
Amikor visszatérnek Londonba, mindketten megfogadják, hogy soha nem beszélnek arról, amit láttak. Próbálnak visszailleszkedni a régi életükbe, de az igazi rémálom még csak ezután kezdődik.
A Nyomodban vagyok hátborzongató történet titkokról, hazugságokról és a tetteink elkerülhetetlen következményeiről.

Eredeti mű: Mark Edwards: Follow You Home

Alexandra, Pécs, 2018
400 oldal · ISBN: 9789634472711 · Fordította: Horváth Beatrix

cirmilla

Ez nagyon jó volt!
Végre kitörve a női thrillerek köréből, már rém unalmas, kicsit más, kicsit sejtelmesebb, tele történésekkel és senki sem az, akinek látszik.

n0n0ka_ P
Mark Edwards: Nyomodban vagyok

Letehetetlen. Izgalmas. Kellően beteg. Néhol hátborzongató.
Mi kell még egy jó pszicho-thrillerhez?
Olvasd!

Babcika89 P
Mark Edwards: Nyomodban vagyok

Szuper, szuper szuper jó!!!! :)
Nehezen találom a szavakat. Az utóbbi időben csupa egyhangú könyveket fogtam ki de ő meghozta az át törést végre! Folyamatosan fent tartotta az érdeklődésem, nem sok az unalmas leírás, mindig történik valami. Az író is zseniálisan ír és a fordítás sem elhanyagolható! Ritkán adok 5 csillagot, de ez a könyv megérdemli! :)))

Szabina_Blogger
Mark Edwards: Nyomodban vagyok

Olvasmányos történet, jól kidolgozott szálakkal. Ami zavart az a E/1 és E/3 váltakozása. Szerintem bőven jó lett volna E/3ban végig

Lesti_Ariella
Mark Edwards: Nyomodban vagyok

Én tegnap kezdtem neki délután, este addig olvastam, míg homályosan nem láttam a fáradtságtól… majdnem a 300. Oldalra eljutottam ekkor. Ma reggel pedig befejeztem a könyvet. Csak „egy kicsit” le se tudtam tenni :D aki kedveli a műfajt, csak ajánlao tudom, nagyon izgalmas, nagyon fordulatos, nem csalódtam a leírás alapján.. sőt… :)