Eclipse ​– Napfogyatkozás 24 csillagozás

Kulisszatitkok – Illusztrált nagykalauz a filmhez
Mark Cotta Vaz: Eclipse – Napfogyatkozás

Immár a mozikban világhódító kultikus regény filmváltozata! Stephenie Meyer lebilincselő vámpír-románcának harmadik kötetét a nagyszerű rendező, David Slade lélegzetelállító trükkök segítségével, csodálatos képi világot teremtve vitte vászonra. Ebben a különleges kiállítású képes filmkönyvben a színfalak mögé kalauzolja el a rajongókat a New York Times bestseller-szerzője, Mark Cotta Vaz. Megismerkedhetsz a stábbal, a helyszínekkel, a díszletekkel és sok-sok érdekességgel. A gyönyörű, színpompás fényképeken és a rendezővel valamint a stábbal készült exkluzív interjúkon keresztül a könyv bepillantást enged a filmkészítés folyamatába és lerántja a leplet a vámpírok és vérfarkasok legizgalmasabb összecsapásainak titkairól.

Könyvmolyképző, Szeged, 2010
142 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632451138 · Fordította: Marczali Ferenc

Light_House>!
Mark Cotta Vaz: Eclipse – Napfogyatkozás

Mark Cotta Vaz: Eclipse – Napfogyatkozás Kulisszatitkok – Illusztrált nagykalauz a filmhez

Jó dolog a kulisszák mögé tekinteni, de engem főleg a fotók ragadnak meg. A film nézése közben inkább a cselekményre, a szövegre figyel az ember, de így a képeket nézve látom, hogy van berendezve egy szoba, kin milyen ruha van stb.
Ebben a könyvben több színész nyilatkozik a regényekkel és a filmek felvételeivel kapcsolatban.

nicky_666>!
Mark Cotta Vaz: Eclipse – Napfogyatkozás

A könyv vagy a filmek rajongóinak kihagyhatatlan. Tele képekkel és titkokkal. :)

Nita_Könyvgalaxis>!
Mark Cotta Vaz: Eclipse – Napfogyatkozás

Nekem a legjobban az tetszik a könyvben, hogy rengeteg háttérinformációt megtudhatunk arról, hogyan is készül a film. Olyan embereket is megszólaltatnak, akikről szinte alig hallani, de akik nélkül a film nem működhetne. A képek közül is azokat kedvelem, amelyek a kulisszák mögé engednek betekintést.
Ami nem tetszett, az a túlságosan sok ajnározás és dicsérgetés. De természeten a filmről készült könyvben nem fogják a filmet szidni. :P