Breaking ​Dawn – Hajnalhasadás 35 csillagozás

Kulisszatitkok – Illusztrált nagykalauz a filmhez
Mark Cotta Vaz: Breaking Dawn – Hajnalhasadás

A New York Times bestseller-írójának kultikus regénye immár a mozikban! Stephenie Meyer lebilincselő vámpír-románcának utolsó részét a nagyszerű rendező, Bill Condon lélegzetelállító trükkök segítségével, lenyűgöző képi világot teremtve vitte filmvászonra. Mark Cotta Vaz, a New York Times bestseller-szerzője a színfalak mögé kalauzolja el a rajongókat, és megismerteti őket a forgatókönyvírás folyamatával, az egzotikus forgatási helyszínekkel, a fantasztikus díszletekkel és a filmkészítés örömeivel és nehézségeivel. A gyönyörű, színes fényképekkel illusztrált exkluzív könyvben a rendezőtől kezdve a jelmeztervezőig szinte mindenki megszólal, hogy együtt rántsák le a leplet az év legjobban várt esküvőjének titkairól. Exkluzív Stephenie Meyer interjúval!

Könyvmolyképző, Szeged, 2011
140 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632455587 · Fordította: Marczali Ferenc

Light_House>!
Mark Cotta Vaz: Breaking Dawn – Hajnalhasadás

Mark Cotta Vaz: Breaking Dawn – Hajnalhasadás Kulisszatitkok – Illusztrált nagykalauz a filmhez

Elképesztő, hogy egy film mennyi munkával jár, mennyi apró részletre kell odafigyelni. Ebből a könyvből is megtudhatunk sok technikai és véres részletet. A fotók nagyszerűek.
Sajnálom, hogy a második részből nem készült ilyen könyv, pedig ott a többi vámpír, és a csata részletei nagyon érdekeltek volna.

Nikoletta_Benkő P>!
Mark Cotta Vaz: Breaking Dawn – Hajnalhasadás

Nagyon tetszett. A filmek közül ez a kedvencem a Hajnalhasadás 2. részével egyetemmel. Most is nagyon sok érdekességeket tudhatunk meg a film létrejöttéről. Minden apró részletre figyeltek. Gyönyörű az esküvős rész. Az Esme- sziget egyszerűen varázslatos. Azt viszont sajnálom, hogy a Hajnalhasadás 2. részéhez nem készült ilyen filmkalauz, azt is szívesen elolvastam volna. A képek most is nagyom csodásak.

fru_iii>!
Mark Cotta Vaz: Breaking Dawn – Hajnalhasadás

A legjobb könyv a Twilight-saga sorozatból!

_Vic_ P>!
Mark Cotta Vaz: Breaking Dawn – Hajnalhasadás

Ezt a könyvet elsősorban a film rajongói fogják értékelni :)
Sok érdekességet, kulisszatitkot lehet megtudni és nem csak ennek a filmnek a forgatásáról, hanem általában a filmkészítésről.
Most talán egy kicsit több volt benne a kép, mint az előző könyvekben.

nicky_666>!
Mark Cotta Vaz: Breaking Dawn – Hajnalhasadás

A könyv vagy a filmek rajongóinak kihagyhatatlan. Tele képekkel és titkokkal. :)