Rendíthetetlen ​önbizalom 6 csillagozás

Marisa Peer: Rendíthetetlen önbizalom Marisa Peer: Rendíthetetlen önbizalom

A ​magabiztosság nem csak abból áll, hogy társaságban közvetlenek vagyunk. Az önértékelés mélyen befolyásolja, mit vagyunk képesek elérni az életben és mennyire vagyunk boldogok. Marisa Peer bevált programja képessé tesz arra, hogy erőfeszítések nélkül a legtöbbet hozd ki magadból és bizakodva nézz a jövőbe. Megkapó hipnotikus nyelvezete és hatékony módszerei segítségével már azzal is megváltoznak a negatív gondolkodásminták, ha pusztán elolvasod a könyvet. Olyan rögeszméket és rossz szokásokat fogsz magad mögött hagyni, melyekről nem is tudtad, hogy visszafogtak.
Szokásos megnyerő stílusával Marisa könyve a saját igényeidnek megfelelő, személyre szabott módszereket mutat be az önbizalom növeléséhez, a magabiztosság megteremtéséhez. Más könyvektől eltérően nem csak tartós, megingathatatlan magabiztosságot nyújt, de az önszeretetre is hangsúlyt helyez, mert ennek hiányában az önbizalom elérhetetlen.
Marisa programjával erőfeszítés nélkül számolhatsz fel mindenfajta… (tovább)

Cor Leonis, 2017
ISBN: 9786158036290 · Fordította: Unger Imola · Felolvasta: Háver-Varga Mariann
Cor Leonis, Budapest, 2016
232 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786158036252 · Fordította: Unger Imola
Cor Leonis, Budapest, 2016
232 oldal · ISBN: 9786155893100 · Fordította: Unger Imola

Cstimea>!
Marisa Peer: Rendíthetetlen önbizalom

Jó, hasznos könyv, csak sok benne az író ajnározása saját maga felé, kicsit sok volt.
Már az elején elkezdtem szégyellni magam, amiért nem vagyok sem hollywoodi sztár, sem világszépe, mert ő bizony csak a leghíresebb emberek önbizalmával foglalkozik, hatalmas összegekért, mert ő válogathat… panelproliként nagyon örülök, h legalább a könyvére volt pénzem, remélem, nem égetem őt ezzel, h csóróként hozzá fordultam.
Viszont a gyermekkori traumák, rossz emlékek feldolgozásában, a szüleimmel való kapcsolatban nagyon sokat segített, ebben a témában eddig ez a legjobb könyv. Többször elolvastam. A CD-re nincs szükségem, az önhipnózisban nem hiszek.

Ha azt mondod, megpróbálsz valamit, az agyad azonnal elfogadja, hogy csak próbálkozni akarsz, ami annyira jelentéktelen és hatástalan, hogy nem számí a kimenetele. Ha ehelyett azt mondod: „meg fogom csinálni”, egészen más lesz a helyzet, pozitív választ kapsz.

Piedra>!

Ha állandóan dicséretre van szükségünk, akkor másoktól függők és önállótlanok leszünk. Ha ezt meg tudjuk adni önmagunknak, akkor függetlenné és magabiztossá válunk.

Piedra>!

Ha elutasítanak, újra talpra kell állnod, és el kell fogadnod, hogy az elutasítás csak késleltet a sikerhez vezető utadon, nem elvágja tőled azt.

Piedra>!

A hit tehetség nélkül messzebbre vihet, mint a tehetség hit nélkül

Piedra>!

A siker nem azt jelenti, hogy soha nem buksz el, hanem azt, hogy gyorsan felállsz és folytatod.

Piedra>!

Ami történik, az nem befolyásol téged, csupán az, miként értékeled önmagadban. Nem az esemény maga hat ránk, hanem a jelentés, amit társítunk hozzá, és a tanulság, amit leszűrünk belőle.

Piedra>!

Az aggódás egyfajta programozás, aminek során bevéssük valaminek a képét, amit nem akarunk, ám a tudatalatti mindent megtesz azért, hogy ezt az elmebeli képet megvalósítsa.

Piedra>!

Nem tudsz új vizekre evezni, ha kikötöd a csónakot a parton.
Ez annyit tesz, hogy örülnöd kell a változásnak. Ha nehezedre esik, csak csukd be a szemed, és képzeld el, akár most rögtön, hogy az életedben soha semmi nem változik.

Cstimea>!

Sajnálatos tény, hogy akkor teljesítesz alul, ha berögzült hiedelemrendszered, az önmagadról alkotott képed visszatart attól, hogy kibontakozz és kiteljesedj. Ezeket a tévképzeteket fel kell tárni és egyszer s mindenkorra meg kell tőlük szabadulni.

Piedra>!

Minden, ami visszatart, benned van, tehát tegyél a változásért, kérj segítséget és higgy magadban. Tüntesd el a belső akadályokat. Emlékezz, mit olvastál eddig ebben a könyvben: ne félj a visszautasítástól, töröld azokat a gondolatokat, amelyek azt mondják, nem vagy elég jó, és lépj tovább.