Valentine ​útjai… / Rendezetlen szívügyek / Életre ébredve 4 csillagozás

Marisa Carroll – Kristine Rolofson – Anne Stuart: Valentine útjai… / Rendezetlen szívügyek / Életre ébredve

Valentine ​útjai…
Stella kocsija Valentine városka határában felmondja a szolgálatot. A lány úgy érzi, ez a sors akarata, főleg amikor rábukkan egy eladó házikóra, amelyben megnyithatná saját fodrászüzletét. Ám egy kisvárosban mindenki ismeri a másikat, és Stella magánélete Bálint-nap közeledtével közüggyé válik. Az új ismerősök mind azon fáradoznak, hogy összeboronálják őt Matt-tel, a magányos farmergazdával….

Rendezetlen szívügyek:
A szívműtétjére készülő Lori egy ohiói klinika közelében vesz ki házat a kisfiával, Dannyvel, hogy megerősödjék a műtétre. A közelben lakó rokonszenves Vincent Damschroeder mindenben segítségére van. Attól való félelmében, hogy megjelennek a kisfiú apjának szülei, hogy akár erővel is magukkal vigyék az unokájukat, Lori kétségbeesett lépésre szánja el magát: látszatházasságot köt Vincenttel…

Életre ébredve:
A szép helyettes államügyész, Helen évek óta hiába keresi a hozzáillő férfit. A sors különös fintora, hogy a… (tovább)

Harlequin Magyarország, Budapest, 1994
288 oldal · ISBN: 9635361696 · Fordította: Mahler Zoltán, Péter Anna, Ürögdi Ferenc

AniTiger P>!

3 sztori, más-más kategóriák.
Az első nagyon aranyos, bár ezerszer elmesélt témájú – párszor olvasható.
A másodikra nem nagyon emlékszem, feledhető, de bájos történet.
A harmadik pedig ~90 oldalban sokkal, de sokkal többet ér egynémely általam olvasott, több száz oldalas könyvnél! Sokszor újraolvasható, csavaros, kedves és romantikus történet, de nem a cukormázas variáció. Van zűr, van happy end (bár ugye Harlequin-t nem is a „depi end”-ért olvas az ember :D), van egy izgalmas körítés és két haláli főszereplő. Ha valaki találkozna a kötettel, akkor olvassa el bátran, akkor is, ha nem romantikus típus: megéri.

Fairymysz >!

Az első két történet egyáltalán nem tetszett. A harmadik viszont nagy kedvenc.
Imádtam az egész ötletet és a főszereplőket.