Partra ​vetett kedves 15 csillagozás

Marion Lennox: Partra vetett kedves Marion Lennox: Partra vetett kedves

Hurrikán pusztít Új-Zéland északi vidékén. Az ápolónő Mary, aki egyedül lakik az egyik szigeten, épp a holmiját menti az összedőlni készülő házból, mikor a tengerparton hajótöröttre bukkan. Utolsó erejével sikerül egy barlangba cipelnie a sebesült férfit, akiről kiderül, hogy gazdag amerikai üzletember. A többnapos kényszerű összezártságban Ben és Mary egészen közel kerül egymáshoz, a mentőhelikopter érkezése azonban véget vet a románcnak…

Eredeti cím: Nine Months to Change His Life

Eredeti megjelenés éve: 2014

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana

96 oldal · ISBN: 9789634480716 · Fordította: Simon András
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634480709 · Fordította: Simon András

Hát ez rendesen bejött.
Le a kalappal az egész sztori előtt.

Egyedül az idegest, hogy novemberig várni kell a folytatásra. Embertelen az egész. Hogy képesek, így meggyötörni bennünket? Szép mondhatom.

Ha nekikezdtek, ne csodálkozzatok ezen:
Ha kíváncsi Jake Logan megmenekülésének történetére,
keresse a Romana 631. számát 2017 novemberétől!

Komolyan, ki ne lenne rá kíváncsi? Kapkodhatnátok igazán magatokat vele, kedves kiadó. :DDDD

christine>!
Marion Lennox: Partra vetett kedves

Egyfolytában azon kattogott az agyam, hogy miért ismerős ez nekem, aztán rájöttem, hogy a második részét már olvastam. Tökéletes kikapcsolódás, kattogott rajta az agyam két olvasás között, és bár kiszámítható a vége, mégis együtt izgultam a szereplőkkel. Ez egy olyan füzet, amit nagyon ajánlok. ❤

Trice29 P>!
Marion Lennox: Partra vetett kedves

Ez a történet a rövidsége ellenére abszolút rendben volt. Volt izgalom, szerelem, jellem fejlődés, boldog befejezés, azt hiszem nem kell ennél több :o)

Silverlight>!
Marion Lennox: Partra vetett kedves

Rövidsége ellenére egy fordulatos történet. Szerintem kellően meg van benne, ami egy nagyobb terjedelmű regényhez kellene. Az életveszélyes helyzetek sokszor szülnek romantikus érzelmeket, amik nem bizonyulnak tartósnak. Mary családja szörnyű, s reméltem, hogy megkapják a megfelelő büntetésüket azért, amit a lánnyal tettek, de nem voltak teljesen elégedett. Ben és Jake tűz és víz, annak ellenére, hogy ikrek. Bár Jake-ről nem sok információt kaptam. Ben-nek meg kell küzdenie a múltjával és át kell gondolnia azt, hogyan tud elvonatkoztatni a szüleitől és boldoggá tenni saját magát, mielőtt késő lenne.

96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634480709 · Fordította: Simon András
baba03 P>!
Marion Lennox: Partra vetett kedves

Nem is tudom. Tetszett ez a kis füzet, de valahogy olyan hamar vége lett, a szokottnál is hamarabb. :-) Szívesen olvastam volna bővebben Mary és Ben történetét. Tetszett ahogy találkoztak, nem éppen sablonos, hogy a lány menti meg a fiút és nem fordítva. :-) Tetszett, hogy a kényszerű összezártságban mennyi mindent megosztottak egymással, hogy Ben utólag is segíteni szeretett volna Mary-n, a családjával szemben. Aztán újra találkoznak, kis vívódás Ben részérőé. majd végül hatalmas boldogság. Természetesen Jake történetére is kíváncsi vagyok. :-)

R_Reni_>!
Marion Lennox: Partra vetett kedves

Tetszett, nem csöpögött úgy, mint vártam. Ezentúl néha lehet beiktatok egy-egy füzetet az olvasásaim közé. Szép az ilyen nagy szerelem, kicsit még irigykedtem is :) Szimpatikusak voltak a szereplők, a dúsgazdag pasi is emberből volt.

zuna19>!

– A happy end működik a könyvekben?
– Valahol csak hinned kell benne.

zuna19>!

– Gondolkodjunk a holnapon! Vagy nem is: koncentráljunk a jelenre!

zuna19>!

Már kiskoruktól fogva csak a baj volt velük, vele és az ikertestvérével.

zuna19>!

– A fantasy klassz, most viszont a való világ vár ránk.

zuna19>!

A mentőcsónak ide-oda hánykolódott. Ben nem talált rajta kapaszkodót, ezért összevissza csúszkált benne, amitől felfordult a gyomra. Mégis ki az ördög tervezte ezt a micsodát Szélcsendes időben még csak-csak használható lenne – de ki szenved hajótörést szélcsendes időben?

zuna19>!

„A férfiaké a munka, az asszonyoké a könny.”

zuna19>!

– Szerinted talán az a szokásom, hogy ülök egy szigeten, és arra várok, hogy a partra vetődjön egy pasas, és teherbe ejtsen?! Miért tennék ilyet?