Földön, ​vízen, levegőben / Szélesvásznú mese / Jó tündér a háznál 1 csillagozás

Marion Lennox – Anne Fraser – Marie Ferrarella: Földön, vízen, levegőben / Szélesvásznú mese / Jó tündér a háznál

Marion ​Lennox: Földön, vízen, levegőben
A szív nem ismer tilalmakat. Vagy mégis? A légimentő-szolgálat orvosa, Riley Chase az utolsó pillanatban kimenti a tengerből a milliomos örökösnőt, Phillippát, aki ezáltal a páciense lesz. A sablonos helyzet azonban nemsokára veszélyes kísértéssé válik, mert a lány minden, csak nem hétköznapi jelenség. A férfi fogadalma, hogy sosem kezd gazdag nővel, komoly veszélybe kerül…

Anne Fraser: Szélesvásznú mese
Ez nem lehet igaz! Elég egyetlen pillantást vetnie a jóképű és szexi kaszkadőrre, Kendrickre, és Elizabeth Morgan, a forgatócsoport új orvosa legszívesebben futva menekülne. Pedig azért fogadta el ezt az állást, hogy felejtsen, és új életet kezdjen. A szívtipró hírében álló férfi és a fergeteges forgatás mellett ez végül nem is tűnik olyan lehetetlennek…

Marie Ferrarella: Jó tündér a háznál
Menekül a múlt elől Simon Sheffield szívsebész. Miután elveszítette a feleségét – akinek haláláért önmagát okolja –,… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Szívhang különszám

Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
272 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634071952 · Fordította: Kőszeghy Eszter, Kiss Gábor, Gaáli István

zuna19 >!

Marion Lennox: Földön, vízen, levegőben
Nagyon nem tetszett ez a sztori, sem a karakterek, sem a körülmények. Úgy volt rossz, ahogy van. Gondolni se akarok többet erre.

Anne Fraser: Szélesvásznú mese
Megható történet volt, elég unalmas kidolgozással. A karaktereket megkedveltem, de sajnos nem sokat segített rajta így se.

Marie Ferrarella: Jó tündér a háznál
Egyértelműen ez volt volt a legjobb. Amit még értékelni is lehet. Aranyos családi füzet, szerethető szereplőkkel. Szívesen olvastam volna tovább még. Ez egy elég sok részes sorozat egyébként, tuti, hogy olvastam már valamelyik részét, de homály melyiket.Majd utánanézek.

zuna19 >!

Visszatért a lakókocsijába, és felemelte az éjjeliszekrényen álló fotót. Charlie bágyadtan mosolygott a kamerába. A képen még uralta a nyakizmait.
Elizabeth visszatette a képet, és nekilátott kicsomagolni. A bőröndben legfelül Charlie kedvenc játék állata feküdt. Hiányzott a fél szeme, az egyik föle kirojtosodott, mert Charlie folyton rágcsálta. Szinte elviselhetetlen fájdalom lett úrrá Elizabethen, amikor eszébe jutott, hogy a kislánya milyen könyörögve és értetlenül nézett rá, amiért az anyukája nem segít rajta.
Még mindig érezte Charlie súlyát, ahogy napról napra könnyebb lett. Végül már tudta, minden szeretete sem akadályozhatja meg, hogy a kislánya elmenjen. Amikor a kis koporsót leengedték a sírba, egyszerűen képtelen volt felfogni, hogy az élete hátralévő részét a lánya nélkül kell leélnie.
Elizabeth az orrához emelte a játékot, és mélyen beszívta az illatot, amely még mindig a lányára emlékeztette