Hozzád ​tartozva (Birtoklás 2.) 184 csillagozás

Marilyn Miller: Hozzád tartozva Marilyn Miller: Hozzád tartozva

Egyszerű üzletnek indult az egész.

Egy viszonynak, ami nem szól másról, csak testiségről. Azonban Keyla és Daniel kapcsolata kezd megváltozni, a vágyat egyre inkább felülírja a szükség. A szükség, egymás iránt. Keyla érzései mélyebbé válnak, és már nem a szabadság a legfontosabb számára. Daniel lassan kezd megnyílni, mert nem tud lemondani Keyláról. Lassan kibontakozó kapcsolatukat azonban próbára teszik a felszínre kerülő titkok. Elszabadulnak a múlt démonai, amik elől már nem menekülhetnek. Biztonságosnak hitt életük összeomlik, és eljön a nap, amikor végleg szembe kell nézniük a múltjukkal.

Vajon hogy ér véget a történet? Kiszabadulhat-e Keyla abból a sötét világból, aminek a rabja volt? Fel lehet építeni egy életet szenvedésre és társadalmi különbségekre?

„Azt hittem, hogy én mentettem meg őt, de valójában ő mentett meg engem!"

Álomgyár, Budapest, 2022
Álomgyár, Budapest, 2022
Gyémántfelhő, Budapest, 2019

Daniel O'Brian · Keyla Williams

Marilyn Miller: Hozzád tartozva

„A szerelem nem ésszerű határok mentén húzódik. A szerelem egyszer csak megtörténik. Úgy robban be az életedbe, akár a legnagyobb erejű vihar, ami mindent felforgat. Felforgatja az életedet, a feje tetejére állítja az ésszerűséget. Nincs benne semmi logika, semmi irányítható. És ez félelmetes. Mert nem tudod, mit tennél meg a másik emberért, mit áldoznál fel érte és azért, hogy boldog legyen.”

Mitől és mikor mondhatjuk egy erotikus regényre, hogy 'Na, ez aztán igazán jó volt'?
Véleményem szerint akkor tehetünk ilyen kijelentést, ha van egy baromi ütős történet, ami nem sablon, nem mindennapi és nincs az az érzése az olvasónak folyamatosan, hogy ezt már olvastam más könyvekben is. Aztán attól, ha természetesen nem fukarkodik az író a szexuális ágyjelenetek terén, viszont ezek a jelenetek legyenek ízlésesen és kellőképpen tálalva. Továbbiakban, hogy ne legyen csak és pusztán a szexre kihegyezve a történet, hanem legyen ezeken kívül még valami plusz. Szórakoztató legyen, kikapcsolódásra 100%-ig alkalmas legyen és váltson ki olyan érzéseket az olvasóból, ami miatt ne tudja letenni a könyvet.
Nekem ilyen elvárásaim vannak egy jó erotikus műfajú regénytől.

Nos! A fent leírt elvárásaimat maximálisan teljesítette a sorozat. Egyszerűen zseniális, letehetetlen és egyedi!
Annyi gondolat kavarog a fejemben ismét. Az első rész elolvasása után sem találtam a szavakat, most meg aztán pláne nem!

Mielőtt elkezdtem volna ennek a résznek az olvasását, volt egy elképzelésem a történet további alakulásáról. De amit kaptam, azt még a legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna. Többször megfordult a fejemben az egyes fejezetek után, hogy mi jöhet még? Sokszor csak kapkodtam a fejemet, mert szinte hihetetlen csavarok és fordulatok szemtanúja lehettem. Szinte hihetetlen, hogy micsoda eszméletlen magasságokba elvitt az írónő és a legvégéig tudta fokozni. Ilyen történettel még nem találkoztam, pedig már megfordult a kezemben több tucat ilyen műfajú regény.

És amikor eljutottam a befejezésig…
Az epilógus… ez a záró fejezet nálam mindent vitt. Bevallom őszintén, hogy az utolsó oldalakon a könnyeimmel küzdöttem…
Összességében: minden álmomat és vágyamat sikerült kielégítenie a sorozatnak.
Természetesen ez a második rész is felkerült a kedvenc könyveim közé és amiben 1000%-ig biztos vagyok, hogy többször el fogom még olvasni a jövőben ezt a sorozatot.

És akik nélkül nem lett volna lehetőségem ezt a páratlan és zseniális sorozatot elolvasni, azok nem mások, mint Marilyn Miller írónő, akinek köszönöm, hogy megírta nekünk, olvasóknak és köszönöm az én nagyszerű férjemnek, – aki iránt én is ugyanolyan szenvedélyt, vágyat és szerelmet érzek, mint Keyla és Daniel egymás iránt, – mert ő volt az, aki meglepett engem ezzel a sorozattal. ❤❤❤

Viktória_Erdei P>!
Marilyn Miller: Hozzád tartozva

Egy ember sokkal több puszta külsőnél. Mögötte sokkal több van. Rétegek, amiket csak a számára fontos ember képes lehántani. Hogy a végén a csupasz szíve maradjon, ami csak az övé. Ez legyen barátság vagy szerelem.
Nem mi döntjük el,hogy kibe szeretünk bele, és kit gyűlölünk. Mert a szív nem parancsra szeret, és nem parancsra gyűlöl.

Imádom az erotikus jeleneteket, de most valahogy túl sok volt ebben a könyvben. Mint a nyulak. Igazán nem is ismerik egymást, de ahogy haladtunk előre a könyvben, egyre jobban megnyílt Daniel. A vége felé jöttek az izgalmak. Annyira izgalmas volt, hogy nem tudtam abbahagyni és hajnali 1 óráig olvastam, de csak most tudtam bejelölni az olvasás végét.

Dora_Sullivan>!

♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥

Egyszerű üzletnek indult az egész.

Erről szólt ez a történet, és arról, hogy ezt a szükségen alapuló kapcsolatot, mivé tudják alakítani.
Bár voltak elképzeléseim a folytatást illetően, de ezt olvasva még annál is inkább jobb volt.
Olyanokra derült fény, amire nem is gondoltam volna.
De ennek én örülök. Így volt egy egész, karakán, és kerek.

Keyla egyre maga biztosabbá vált, bár néha voltak olyan megugrásai, amiknél ha nem lett volna ott Daniel, biztosan elveszett volna. Daniel, akiben ebben a részben magam is menthetetlenül belezúgtam.
Keyla sötét múltjára már az első részben fény derült, így ahogyan vártam, ebben a részben, Danielére is sor került.
A kilétéhez, a viselkedéséhez, illett is az a szörnyű tett amit elkövetett. Ő egy igazi se**fej volt akkoriban is, mint akkor amikor én is megismerhettem a lapokon keresztül. De ahogyan Keyla, én sem tudtam rá rossz szemmel nézni. Nem mert, ahogyan a lánnyal bánt ebben a kötetben, azzal sikerült elfelejtetnie velem, hogy hibázott.
Hiszen, hibázni emberi dolog. De szeretni, még annál is inkább.
Daniel-t új oldaláról sikerült megismerni, ami imponált is. Imádtam, ahogyan egyre jobban kitudott bontakozni Keyla előtt, és hogy ennyire kitartott a lány mellett, és nem eresztette.
A védelmi mechanizmusa pedig egyenesen dögössé tette számomra. :P

A múltjuk felszínre törése amely nem kis meglepetést tartogatott, főleg Keyla részéről, én úgy vélem, hogy az egyik legelképesztőbb, és merészebb cselekedett volt az írónő részéről. Viszont, ez egyben elismerésre és dicséretre is való volt.

A történet vége, pedig méltón záródott le. Mindenki azt kapta amit megérdemelt. Ki rosszat, és ki jót. :)

Drága @marilynmiller, azt kell, hogy mondjam, hogy a Hozzád c. sorozatoddal is egy olyan világba sikerült repítened, amely megnyert magának.
Nem kétséges, hogy nagy kedvencemmé vált.
Imádtam minden egyes sorát, oldalát. Daniel-t és Keyla-t, és Victort.

Újra olvasós, hiszen milyen is lehet másképp?! :D
Imádtam.
Hálás vagyok amiért megírtad, és hogy olvashattam.
Örülök, és büszke is vagyok arra, hogy magyarként, ilyen tehetséges íróra bukkantam mint amilyen te vagy!
Kétségkívül, hogy szándékomban áll olvasni tőled, ahogyan az is, hogy rám is számíthatsz az újabb és újabb könyveid megvásárlásainál, és azok várásainál is. ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥

Paulina_Sándorné P>!
Marilyn Miller: Hozzád tartozva

Összességében tetszett. Nem semmi, ami kiderült Keyla-val kapcsolatban. spoiler. Ez számomra egy kicsit sok volt a jóból. Daniel-t sokszor önzőnek éreztem. Fura, volt sokszor. Hol kedveltem, hogy utáltam őt. Daniel és Keyla kapcsolata nem volt egyszerű, mégis nem semmi volt köztük a kémia. Lucas nagyon gonosz volt. Nem sajnálom azért, ami vele történt. Örülök neki, hogy Victor és Keyla megbeszélték a dolgaikat.

Beszterczei_Erika>!
Marilyn Miller: Hozzád tartozva

„A múltunk formál minket, kit kínnal és szenvedéssel, kit boldogsággal és gyengédséggel. De végül mindig elérünk önmagunkhoz.”
Mindent felülmúlt számomra ♥
Méltó folytatása és lezárása is egyben a sorozatnak.
Sírtam, nevettem és velük együtt boldog voltam.
Nagyon tetszett ♥
Köszönöm szépen @marilynmiller

Mimi_Taylor I>!
Marilyn Miller: Hozzád tartozva

Az első rész után nem akartam értékelni a könyvet, mert tudtam, hogy a sorozat ezzel a kötettel lesz kerek egész. Így egészében nézem a dolgot. Bár 5 csillagot adtam az első részre, most úgy érzem, hogy abból inkább elvennék egyet, hogy azt a jelenlegi 5 csillagra bónuszként rátegyem. Amíg az első rész nekem kicsit sok volt, ami az erotikus jeleneteket illeti (pedig rajongója vagyok ennek a zsánernek), addig a másodikban megkaptam mellé mindazt, amit ott hiányoltam. A humort, az igazi romantikát, az izgalmakat és persze a végére egy olyan befejezést, amit vártam és aminek nagyon örültem.
Marilyn Miller tud írni. Remekül bánik a szavakkal, amelyekkel az ember lelkéig hatol. Nagy jövő áll előtte, és véleményem szerint sokkal nagyobb figyelmet érdemelne!
Biztos vagyok benne, hogy minden könyvét olvasni fogom, mert egyszerűen kikapcsol és szórakoztat, és közben hihetetlen tanulságokat, életigazságokat közvetít az olvasó felé…
Köszönöm az élményt, ezek után kíváncsian és nagy elvárásokkal vetem majd bele magam a következő Marilyn Miller könyvbe. ❤

Ella_Steel I>!
Marilyn Miller: Hozzád tartozva

„Éljétek át ezt az új Marilyn Miller stílust, mert itt aztán lesz minden. Vér, könny és brutalitás… Készüljetek, mert ez a könyv rengeteg meglepetést tartogat.
Kijelenthetem, hogy ez lett a kedvencem az írónőtől!
És hogy mit szeretek ennyire az írásaiban?
Mindent!
Ahogy a szavakat egymás után fűzi, ahogy megjeleníti az érzelmeket, ahogy leírja a szenvedélyes, vággyal teli tüzes részeket. A gondolataiból áradó hatalmas lelkierőt, amit átad a történeteivel. A csípős humorát, amit még a nehéz küzdelmekkel teli részekbe is bele tud csempészni. Az életre kelő világot, amit nekünk olvasóknak teremt. Sorolhatnám még, hogy miért, de inkább azt mondom: OLVASSÁTOK EL! ”
Bővebb értékelés: https://ellasteel.blogspot.com/2018/12/marilyn-miller-h…

Kovács_Ági_3>!
Marilyn Miller: Hozzád tartozva

Na, jó komolyra fordítva szót.
Marilyn, ez a két részes kötet, kedvencem lett. S meg merem kockáztatni, hogy szerintem ez a sorozat lett a legjobb, mind közül. Nagyon imádtam olvasni. Danielt főleg, ha még nem olvastátok, akkor pótoljátok.

Bővebben itt olvashatod:

Unicooorn P>!
Marilyn Miller: Hozzád tartozva

„Ez nem egy utolsó csók, ez az első igazi csók.
Az a csók, ami már a lelkedet simogatja.
Az a csók, ami képes világokat romba dönteni.
Az a csók, ami ad és nem elvesz.
Az a csók, ami örökre megváltoztatja az életedet.
Az a csók, amit attól az embertől kapsz, aki a világot jelenti neked.”

Este végeztem a könyvvel kb a felét egyhuzamban kiolvastam.
Nem azért tartott tíz napig az olvasás mert nem volt jó vagy nem tetszett a sztori hanem úgy összességében nem olvastam szinte csak pár oldalakat.
Vártam viszont a folytatást hogy mi is lesz a sorsuk…..
Hát nem egyszer lepődtem meg az biztos.
Volt egy-két tippem a jövőjükkel kapcsolatban,bár voltak részek mikor leesett az állam.
Tudtam hogy Elinornak több szerepe lesz a történetben,de azt hogy ennyire azt nem gondoltam volna, azt meg pláne nem hogy spoiler
Ebben a részben viszont teljesen megszerezttem Keyla-t,az első részben vegyes érzelmeim voltak vele kapcsolatban.
Daniel-el itt is hadilábon álltam bevallom őszintén.
Legtöbbször haragudtam rá,sorozatosan felpofoztam volna amiatt ahogy viselkedett és beszélt Keyla-val.
De valahogy mégsem tudtam teljes szívemből utálni,valami mégis vonzott benne.
Mikor kiderült Daniel titka az állam a padlón koppant,nem tudom mire számítottam de erre semmiképp.
Aztán mikor a végéhez értem törölgettem a könnyeimet.
És láss csodát „megjött” az a Daniel aki elcsavarta a fejemet és a szívembe lopta magát.
Na jó kicsit bele is szerettem.❤❤❤❤❤❤❤
Az epilógus volt a kedvenc részem.
A fél csillag levonást viszont Daniel miatt adom azért ahogy viselkedett,nem tudtam szemet hunyni felette.
De egy különleges „élmény” volt.❤❤❤

Kathreen>!
Marilyn Miller: Hozzád tartozva

Szerettem Keyla és Daniel történetét.
Keyla-nak sok mindent kellett túlélnie, mire ő is megtapasztalhatta volna, hogy ő is fontos, szerethető. Néha kicsit sok volt a hiszti, de tetszett ahogy meg tudták oldani a problémát, ahogy apránként feloldották egymás titkait és megnyíltak a másiknak.
Minden elismerésem az írónőnek, nagyon jól megírt, olvasmányos történet.

Ács_Milán>!

[…] a szívünkkel szeretünk, a testünkkel érzünk. Így lesz az ember teljesen boldog.

Ács_Milán>!

– […] Ha valakit szeretsz, úgy kell szeretned, ahogy van. Nem úgy, ahogy elképzeled. Nyilván az embernek van egy ideálja, ami vonzza, de amikor megismered, és megtalálod benne azt, ami téged boldoggá tesz, akkor ahhoz foggal, körömmel kell ragaszkodni.

Ács_Milán>!

– A boldogság egy illékony dolog. És igazán boldog csak amellett az ember mellett lehetsz, aki mellett teljesnek érzed magad.

Ács_Milán>!

Ha szeretsz valakit, csak rá tudsz gondolni, csak ő jár a fejedben. Kitölti a tested minden létező kis sejtjét, átveszi az irányítást az életed fölött. És minderre nem kér engedélyt, mert feltártad neki a szíved, ezzel jogot adtál neki arra, hogy szabadon randalírozzon, azt tegyen veled, amit csak akar. És végül nem akarsz mást, csak a karjaiba omlani, ölelni és csókolni, a föld fölé emelkedni.

„Nem mi döntjük el,
hogy kibe szeretünk bele,
és kit gyűlölünk.
Mert a szív nem parancsra szeret,
és nem parancsra gyűlöl.”

Ács_Milán>!

Szeretni nem lehet parancsra, de tiltakozni sem lehet ellene. Egyszerűen csak megtörténik az akaratodon kívül.

Ács_Milán>!

A tökéletes pillanat értékét az adja, amikor a számunkra fontos emberrel oszthatjuk meg azt. Azzal az emberrel, aki a világot jelenti nekünk. Akinek a létezése a miénk. Ha ő boldog, boldogok vagyunk mi is. Ha szomorú, mi is azok vagyunk, mert szívének dobbanása pont úgy a miénk is. Tökéletes összhangban van a létetek minden rezdülése, mert számodra ő a legfontosabb, ő az életed epicentruma.

Ács_Milán>!

Ha szeretünk valakit, elfogadjuk olyannak amilyen. A múltjával, a gyengeségeivel, a küzdelmeivel, mert azok is a részei. Ezek formálták őt azzá az emberré, akit szeretni tudunk.

Ács_Milán>!

Úgy rohant be az életembe, akár egy meteor, ami összezúzta minden ellenállásomat. Igen, ellent akartam állni, de nem ment. Nem tudtam otthagyni, nem tudtam nem rá gondolni. Minden percben sóvárogtam utána, amikor nem volt velem. De az, hogy most itt van velem, ma már minden pénzt megér. Nem tudom, hova vezet az utunk, mit hoz számunkra a jövő, de egy biztos. Azt akarom, hogy az életem része legyen. Nem tudom, mennyire fontos része, de a része kell, hogy legyen. Miért? Mert szükségem van rá.

Kapcsolódó szócikkek: Daniel O'Brian
Ács_Milán>!

A legjobb barát is olyan, mint a legerősebb szerelem. Ha rátalálsz, tudni fogod, hogy különleges, tudni fogod, hogy egy életre szól.