Hozzád ​láncolva (Hozzád 1.) 152 csillagozás

Marilyn Miller: Hozzád láncolva Marilyn Miller: Hozzád láncolva

Keyla táncos lány egy klubban.
Egy olyan világban él, ami szigorú szabályok szerint működik, ahol a döntéseket nem ő hozza, és ahol pénzért bármi megvehető. Mikor a remény elveszni látszik, hogy egyszer szabad lehet, belép az életébe egy férfi, és minden megváltozik.

Daniel gazdag és nagyhatalmú ember, amit gátlástalanul ki is használ.
Azonnal felfigyel Keylára, vonzza a lány bujasága és elérhetetlensége.
Szabadságot ajánl neki, de a szabadságnak ára van!
Szenvedélyes, és korántsem hétköznapi kapcsolat alakul ki köztük, ami kezdetben szükségen és testiségen alapul.

De lehet-e ez egy napon több?
Több, mint egy üzleten alapuló kapcsolat…

„Egy elfojtott vonzalommal kezdődött minden.
Majd egyszer csak azt vettem észre,
hogy ő uralta a vágyaim és az álmaim.”

Eredeti megjelenés éve: 2018

NewLine, 2019
Gyémántfelhő, Budapest, 2019
NewLine, 2019

Daniel O'Brian · Keyla Williams · Victor O'Brian

ZCsilla P>!
Marilyn Miller: Hozzád láncolva

Na, kérem! Ilyen egy jó könyv!
Tudtam, hogy az írónőben lakozik még valami, ami a felszínre hozza azt, hogy egy ilyen történetet írjon nekünk. Marilyn Miller szerintem megtalálta azt a stílust, amiben nagyot tud alkotni. Egy biztos: nekem ez a vonal jobban tetszik, mint amit az első két könyvében képviselt.

Néhol sötét és kegyetlen. Néhol fájdalmas és szomorú. Néhol a boldogságból egy darabot megmutató. És leginkább: szenvedélyes, erotikus, szexi. És mindezek nagyon jó stílusban vannak tálalva. Számomra ennyi elég, hogy egy könyv elnyerje a szívem.

Egy történet, aminek alapja nem a romantika, hanem a szenvedély. Egyik kedvenc számomban van két sor, ami leírja azt, amit én gondolok Keyla és Daniel kapcsolatáról:
„Szenvedély, erősebb néha az életnél
Földre sújt vagy az égig ér…”

Drága Daniel!
Te egy akkora beképzelt rohadék vagy! És szerintem valamilyen szinten gyenge is. Mert minden megoldásra váró problémára csak egy módszered van: a szex. Remélem a következő részben több mindent mutatsz meg magadból és bebizonyított nekünk, hogy mi mindenre vagy még képes. ;)
Csak hogy tudd! Legalább annyira utállak, mint amennyire szeretlek! Jól éreztem magam veled, jó volt HOZZÁD LÁNCOLVA lenni.

Marilyn Miller: Hozzád láncolva

"Birtokolni egy embert többféleképpen lehet.
Ha csak a teste a tiéd, az a gyönyör temploma.
De ha később a szíve is,
akkor jogot kaptál, hogy örökre a tiéd legyen."

Annyi gondolat van a fejemben a történettel kapcsolatban, de úgy érzem, mégsem tudom megfogalmazni értelmesen. De azért megpróbálkozok vele…

Egy percig sem volt kérdés, hogy olvasni fogom-e Keyla és Daniel történetét.
És tudod, hogy miért nem?
A válasz egyszerű!
Engem az írónő már rég meggyőzött a regényeivel… tulajdonképpen már a Keserűen édes-sel. Marilyn Miller, mint író az erotikus műfaj nagyágyúja, ott van a legjobbak között hazai viszonylatban, de megkockáztatom, hogy nemzetközi szinten is megállná a helyét! Imádom az írónő történeteit, stílusát, szereplőit. Nem tud hibázni! Nálam már bebizonyította, hogy bármit ír, az csak jó lehet! Bízom benne, hogy még nagyon sok történettel fog minket, olvasókat szórakoztatni. Ami biztos, hogy én minden könyvére vevő leszek a jövőben is!

És akkor a történetről is beszéljünk pár mondatban…
Már az első oldalakon a szívembe zártam mind a két főszereplőt. De ez annyira egyértelmű volt, hogy nem is lehetett volna másként.
Érzelmileg ismét megérintett ez a történet. Ismét szembesülhettem azzal, hogy mennyire nehéz emberi sorsok is léteznek, mert Keyla története akár egy megtörtént eset is lehetne.
Sokszor elszomorított a tudat, hogy ennek a fiatal lánynak milyen élete is volt eddig? Bízom benne, hogy innentől kezdve gyökeresen megváltozik az élete és természetesen pozitív irányba.

És akkor a női szívek elrablója, Daniel!
Szerintem nem mondok újdonságot azzal, hogy egy igazi könyves álompasi, a beképzelt, sokszor arrogáns, nyers stílusa ellenére és akkor a testi adottságairól már ne is beszéljünk… az ágybeli teljesítményéről meg aztán pláne!

Daniel!
Most téged idézlek:
„Nem tudom, hol lesz vége ennek az egésznek, hol ér véget a mi történetünk.”
„Tudom, nem lehet közös jövőnk, mert annyira mások vagyunk.”
És akkor most én válaszolok a kételyeidre! Ennek az egésznek nem lehet vége, a ti történetetek nem érhet véget! Legalábbis úgy nem, ahogy te most gondolod! Bízzál Keylában és főleg magadban, mert akik között ilyen kémia, ilyen szenvedély, perzselés és ekkora vágy van, azok egymásnak vannak teremtve!

Nem is szaporítom tovább a szót! Az erotikus műfaj kedvelőinek kötelező olvasmány! Illetve úgy gondolom, hogy más műfaj szerelmeseinek is nyugodt szívvel ajánlom a könyvet, mert a szexuális tartalom mellett rengeteg szép gondolattal, mondattal is találkozhatunk a regényben!

És így a végén még csak annyit, hogy a Hozzád láncolva bekerült a kedvenc könyveim közé! ❤❤❤

Evika82 P>!
Marilyn Miller: Hozzád láncolva

Az írónő előző könyvei se voltak rosszak, de szerintem ez a könyve sikerült eddig a legjobban.
Így most jár az az 5 csillag. :)
Ezzel a történettel megvett magának. Eddig is láttam benne a potanciált, de az előző történetei valahogy nem fogtak meg annyira, mint amire számítottam. Ez a könyv viszont szinte tökéletesre sikerült. Kellőképpen szexi, ahol kell sötét hangulatú, mikor szügséges, akkor érzelmes. Keyla élete tényleg nem cukormázas tündérmese. És még Daniel megjelenésével sem válik azzá… De én látom a fényt az alagút végén, nagyon bizakodó vagyok, és természetesen izgatottan várom a könyv folytatását.

Ella_Steel I>!
Marilyn Miller: Hozzád láncolva

"Egy történet, ami szó szerint magához láncol, és még azután sem enged, ha a könyv végére értél.
Egy történet, ami úgy tekeredik köréd, mint egy súlyos lánc, ami elől nincs menekvés…
Egy történet, ami beszippant és maga alá temet…
Egy történet, ami megmutatja milyen mocskos és kegyetlen a világ, ahol a pénz irányít.
Egy történet, ami megmutatja milyen erő lakozhat egy emberben, hogy hányszor vagyunk képesek lángra lobbantani a lelkünkben pislákoló apró reménysugarat."

Bővebb értékelés: http://ellasteel.blogspot.com/2018/08/marilyn-miller-ho…

Beszterczei_Erika>!
Marilyn Miller: Hozzád láncolva

"A múltunk tesz azzá, akik vagyunk, magába rejtve erősségeinket és gyengeségeinket. Meg kell találnunk magunkban azt az erőt, amivel lezárhatjuk, hogy tovább léphessünk. Mert amíg a démonjainkkal küzdünk, lehet, hogy elszalasztunk valamit, valamit, ami megmenthet minket.”
Gyönyörű szép ♥♥
Imádtam minden sorát drága @marilynmiller
Most sem csalódtam benned, na de, hogy lehet, hogy Daniel vetekszik most nálam Alexanderrel??
Basszus az első oldalakat végig bőgtem, mondom ilyen nincs. Számomra az írónő ebben az írásában tette a legmagasabbra a lécet.
Nagyon tetszett a történet. Sírtam, nevettem, izgultam.
Szenvedély és vágy tükrözi ezt a könyvet, de viszont rengeteg szép gondolat is van benne, ami én úgy gondolom tanulságos. Ht voltak olyan szócsaták amin hangosan nevettem.
Keyla (Amanda) egy megtört lélek aki hisz a boldogság csodájában. Imádtam az erős karakterét. Talpraesett és szókimondó, belevaló nő. Örülök, hogy kiszabadult Lucas láncai közül.
Dániel spoiler utáltam az elején, annyira nagy arc volt, hogy bevertem volna az olvasót, de a végére teljesen magába bolonditott a kis seggfej.
Victor a lelkem darabja lettél, mindig udvarias és imádnivaló karakter volt számomra.
Lucas…… Fordulj fel!!!!!!!

Kár, hogy csak 5 csillagot lehet adni :/
Ajanlom mindenkinek aki szereti az erotikus könyveket ♥
Éssssssss jöhet a folytatás ♥♥♥♥♥
Puszi @marilynmiller :*

Mariann_ P>!
Marilyn Miller: Hozzád láncolva

Amikor sorra úgy teszem le a jónak / nagyon jónak értékelt könyveket, hogy nem, nekem ez sem volt az igazi, akkor hajlamos vagyok azt hinni, hogy bennem van a hiba.
Aztán mindig jön egy újabb próbálkozás, mint ez is.
Ééés…. lássunk csodát , igen !
Megtaláltam amit kerestem. Nem, ez itt most nem szerelem, ez szenvedély, ami még beteges kategóriába megy át, amit szexfüggőségnek nevezünk.
Ide beleillik a mocskos beszéd, ami máskor zavar.
Hogy a történetről is írjak valamit, egy hányatott sorsú, nagyon rossz körülmények közt, intézetben élő lány kiemelése, ami persze nem azt jelenti, hogy innentől minden csupa cukormáz. A jobb körülményeknek ára van , a testével fizet mindenért.
Vajon tud-e normális életet élni ?
A mikor megkaptam a 8 hónapja megrendelt papírkönyvről, hogy nem beszerezhető, akkor keresgéltem, hogyan tudom megszerezni. Így az e-változatot vásároltam meg, beleolvastam, aztán le sem tettem.
A folytatás sem maradhat ki.

Dora_Sullivan>!

♥♥♥

„_Egy elfojtott vonzalommal kezdődött minden.
Majd egyszer csak azt vettem észre,
hogy ő uralta a vágyaim és az álmaim_.”

Én is így éreztem amikor elkezdtem olvasni a könyvet, és mire a végére is értem.
Nem is kérdés, hogy rabja lettem, akárcsak Daniel-nek és Keyla-nak, és egyben kettősüknek, na meg magának a történetnek is. :D

Nyers, vad, szenvedélyes, és szükségen alapuló történet.
Egy olyan történet, amely olyan világot tár elénk, ahol a szükség a lét. Ahol az életben maradásért küzdesz, és azért, hogy ne add fel teljese magad.

Keyla megmutatta nekem, hogy annak dacára, hogy miken keresztül kellett végig mennie, mégis egy határozottan erős, kitartó és mi több szeretni való nő.
Akiért, ahogyan Victor is mondta, megéri küzdeni.
Sokkal több volt benne, mint azt, bárki avagy ön maga is gondolta volna.
De szerencsére akadt olyan, aki tudta ezt és nem volt rest a tudtára, és a tudtunkra is adni.
Kedveltem a kitartásáért, a szenvedélyéért, az odaadásáért Daniel-el szemben. Akárcsak azt is, hogy nem volt rest kimondani azt, ami a szíve és száján.
Annak ellenére, amin végig kellett menni az élete során, és a testét és lelke egyrészt eltiporták, mégis elismerésre való bátorság, erő és keménység volt benne ahhoz, hogy végül nem is csodáltam, amiért Daniel nem tudott tőle távol maradni – és itt nem csak a testiségen alapuló vágyra gondolok –, hanem azért is, ahogyan a férfival viselkedett, és mi több törődött vele.

És ha már Daniel… khm… bár sokszor valóban egy orbitálisan se**fejként viselkedett – megjegyzem, imádni való se**fejként :P – én nagyon is bírtam őt.
Annak ellenére is, hogy néha jól elfenekeltem volna – :P – és hagytam is volna, hogy ő is megtegye ezt velem :P –, mégis a legjobb dolognak véltem őt Keyla elcseszett életébe.
Én kimondottan kedveltem benne azt, hogy nem vált jó fiúvá a könyv végére se. Legalábbis nem abban az értelemben, hogy amilyen volt Keyla előtt, azt levetkőzte volna és meg is vált volna attól a viselkedés módtól.
Az nem is ő lett volna már. Ő így volt tökéletesen megalkotva, ahogy volt.
Keyla-hoz hasonlóan az ő múltjában is tarkított egy sötét volt, amelyről csak bízni és reménykedni tudtam, hogy a folytatásban fény derül majd.
Érdekelt, hogy mitől lett olyan amilyen. Mitől lett ennyire keserű, és bizalmatlan.
Viszont ennek ellenére, érződött is, hogy akármennyire is próbálkozott, Keyla előtt és előttünk is úgy viselkedett mióta a lánnyal egyre közelebb és közelebb férkőztek egymáshoz, hogy mellette más. Vele másképp viselkedik, még ha sokszor annak ellenére igyekezett is tenni, hogy ne férkőzzön közel hozzá a lány.
Továbbá kíváncsi is voltam, de azt nagyon, hogy miket tartogat számomra a folytatás, és hogy miként is végződhet Daniel és Keyla kapcsolata és története, a sok ellentét, a sok múltbéli sötétség ellenére is.

Viszont a történet nem csak eme két páros egymásra hangolodására volt épülve, hanem a lány sötét és kegyetlen múltjára is.
Elképzelni is rossz, hogy miken mehetett keresztül. Lucas egy szörnyeteg volt. Akinél csak reméltem, hogy a folytatásban azt kapja amit megérdemel.
Ennek ellenére, csak azt tudom mondani, hogy az ő karaktere kellett ide. Kellett, hogy a történetnek olyan ívet adjon, amiként indult is.

Abszolút, hogy bekerült a kedvencek köré. Nem is kérdés, hogy fogom e még olvasni. Mert 1000%, hogy igen. *.*

Delora>!
Marilyn Miller: Hozzád láncolva

Még a büdös életben nem idegesített ennyire egy nő. Ekkora egy drámakirálynőt. Az ő részeit annyira nem szerettem mert csak felcseszte az agyam, viszont Daniel szemszöge sokkal jobban az ínyemre volt. Bár néha még tőle is a falra másztam. Ők ketten pedig egy vulkánt alkottak. Kicsit a Miután érzést hozta. Ők is nagyon tudtak idegesíteni… :D Hullámvasút a köbön.
A történet tetszett volna, ha nem épp most nézném a szolgálólány meséjét. Ami olyan érzelmeket váltott ki belőlem, hogy az amúgy számomra tetsző történetet sem tudtam megemészteni. Sokszor magával sodort a történet és jó volt belemerülni, de aztán egy kibebaszott hiszti miatt mindig kidobott magából. Sajnálom, mert egyébként tetszett az írónő stílusa. A következő részt egyszer biztos elolvasom, de idő kell. Viszont más könyvét hamarabb a kezembe veszem.

Zso89 P>!
Marilyn Miller: Hozzád láncolva

„Vonzódni valakihez a legszenvedélyesebb dolog a világon.
De megnyílni neki, és beengedni a szívünkbe,
egész életre szóló boldogság lehetősége!”

Hamarabb befejeztem a könyvet de kellett egy kis idő míg össze szedem magam,bár most sem igazán tudom hogy hol is kezdjem.
Első könyvem az írónőtől.
Imádom a váltott szemszögeket mondhatni a gyengéim.
A fülszöveg megfogott ahogy a cím is,igencsak kíváncsivá tett.
Nem számítottam egy „Hamupipőke sztorira” de ez még engem is „megviselt” ha fogalmazhatok így.
Hát akkor hol is kezdjem…
DanielDanielDaniel ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Rólad még nem igazán tudok még véleményt formálni.
Egyik percben imádlak és magam alá tepernélek,a másik percben meg sorozatban pofoználak de úgy istenigazából.
Ha nem lennél ennyire szexi és olyan ágybéli teljesítményed amilyen,már rég sajátkezűleg fojtottalak volna meg,de valami mégis mindíg vonzott benned.
Egy kibeb@szott alfahím és egyben egy arrogáns seggf@j vagy.❤❤❤❤❤
Igazán kíváncsivá tett hogy mitől lettél ennyire érzelmileg elzárkózott.
Keyla
Vegyes érzéseim voltak veled kapcsolatban.
Aztán ahogy egyre jobban kezdtelek megismerni annál inkább szimpatikus lettél.
Nem volt egy egyszerű élete az biztos.
Viszont ami még nekem is meredek volt spoiler
Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra.
Nem egy mindennapi élménnyel lettem gazdagabb.
Viszont undok leszek és Daniel miatt fel csillag levonás mert néha akkora egy roh@dék volt hogy már sajnáltam Keyla-t.

Lovebooks>!
Marilyn Miller: Hozzád láncolva

Szívszorító történet egy fiatal lányról, aki szabad akart lenni. Persze boldog is, de a boldogság illanó érzés. Keyla igazi életrevaló lány, hogy képes volt túlélni, talpon maradni a gyerekkora, majd a zsarnokoskodó „főnöke” mellett. Van esélye a szabadulásra? Lehet még boldog, úgy, mint a normális emberek?

marilynmiller I>!

– Nem hiszek a tündérmesékben.
– Nem is kell. Magadban kell hinned. Ha van hited, nem lesz lehetetlen a számodra. Az emberek mindig máshol keresik a kapaszkodót, pedig valójában az bennünk van. Soha nem vagyunk erősebbek, mint akkor, amikor megtör az élet.

Ács_Milán>!

"Vonzódni valakihez, a legszenvedélyesebb dolog a világon.
De megnyílni neki és beengedni a szívünkbe,
egész életre szóló boldogság lehetősége!"

Ács_Milán>!

A lelkünk pont úgy szomjazza
a kielégülést, akár a testünk.
Vágyik arra, hogy épp olyan magaslatokba emelkedjen,
mint a testünk, amikor eggyé válunk azzal az emberrel,
aki a világot jelenti nekünk.

marilynmiller I>!

Egy elfojtott vonzalommal kezdődik minden.
Majd egyszer csak azt veszed észre,
hogy ő uralja a vágyaid, az álmaid,
és semmi mást nem akarsz,
mint önmagadat feladva a karjaiba omlani.

Ella_Steel I>!

A vonzalom sebezhetővé tesz, az érzések pedig gyengévé.

ZCsilla P>!

– Nem hiszek a tündérmesékben.
– Nem is kell. Magadban kell hinned. Ha van hited, nem lesz lehetetlen a számodra. Az emberek mindig máshol keresik a kapaszkodót, pedig valójában az bennünk van. Soha nem vagyunk erősebek, mint akkor, amikor megtör az élet. Amikor pofont kapunk és elesünk. Fel kell állni, nem lehet megalkudni, küzdeni kell.

marilynmiller I>!

Birtokolni egy embert többféleképpen lehet.
Ha csak a teste a tiéd, az a gyönyör temploma.
De ha később a szíve is,
akkor jogot kaptál, hogy örökre a tiéd legyen.

Ács_Milán>!

Közhelyes hasonlat, de Isten a legnagyobb csatákat tényleg a legerősebb harcosainak adja.

Ács_Milán>!

"Egy összetört szív tud a legerősebben szeretni.
Mert ő tudja, mi a fájdalom és a magány,
Tudja, milyen az, amikor dobbanása nem talál viszonzásra.
Amikor kifacsarja magából az utolsó érzést is, hogy átadhassa
annak, akiért haláláig dobogni fog."

Ács_Milán>!

Elméletileg minden embernek megvan a tökéletes párja itt a földön, csak rá kell találni.

Hozzád sorozat · Összehasonlítás