Marilyn ​Lowell Ezeregyéjszakái 7 csillagozás

Marilyn Lowell: Marilyn Lowell Ezeregyéjszakái

Valahol a mesés Keleten eltűnik egy magasrangú diplomata felesége és annak unokahúga. Csakhamar bebizonyosodik, hogy a két szép és ifjú hölgy életét vesztette. A történet akkor kezdődik csak igazán, amikor hónapok múltán, épen és egészségesen megkerülnek, éppoly rejtélyes módon, ahogyan nyomuk veszett. Élnek és hallgatnak! Talán a szörnyű megrázkódtatás? A megpróbáltatások? Vagy ennek homlokegyenest az ellenkezője? Erre derül fény – vagy mégsem? – e vallomásból. Az Ezeregyéjszaka angol nyelvű megjelenését követően élte a jól megírt könyvek sikeres életét, mígnem egy női magazin összefüggésbe nem hozza Mrs. Lowell nevét és személyét egy híres angolszász politikus feleségével…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Tabu.erotika PolgART

PolgART, Budapest, 2004
434 oldal · ISBN: 9639306657 · Fordította: Kolozsvári Papp László

Radics_Végh_Ivett>!
Marilyn Lowell: Marilyn Lowell Ezeregyéjszakái

Olyan mintha egy igaz történet lenne. Minden hihető benne, a feleség eltűnik egy időre és amikor visszatér a férje szeretné eltitkolni, hogy mit tett a távollétében. Nehéz olvasni. Kissé kusza volt a történet fonala. Egyszerolvasós kategória.

STVN>!

Meglelted szerény kis örömödet, és kész! Örömérzés közben vékony kis
nyerítést hallattál, mint megelevenedett kóclovacska, aztán megpihentél az
alattad elterülő, várakozó, meleg, rugalmas párnázaton – rajtam.
S ha csak ennyi lett volna, szegény jó Edwardom, akit ezerszer is imáimba
foglaltam, ha már ágyamba foglalni sose sikerült, csak kellett, kötelességem
volt! Hiszen hamarosan fölneszeltél pihentedből, s újabb rohamra indultál,
vadul lóbálván nádszál vékonyságú, virágszár törékenységű
hajítódárdádat.
Ha elhajítottad volna legalább!

Zakkant_Tudós>!

Nem szeretném, ha Christina tetten érne, hiszen emlékszem még sóvárgó tekintetére, sírására, hozzám bújó testére… amikor egy évvel ezelőtt, angliai tartózkodásunk idején nálam keresett vigaszt, velem… hát igen, ezt ki kell mondanom!… velem nyalogattatta volna… a sebeit, a diadalmasnak szánt hódító út csúfos kudarca után.

Zakkant_Tudós>!

– Soha semmitől nem szabadulhatunk, ami egyszer elért bennünket az életben. A vágyaink…? Azok lassan égnek el velünk együtt… Miért égetni el, Glady, mért senyveszteni el, miért térdepelni egy életen át az önmegtartóztatás, valójában saját buta szégyenlősségünk kukoricáján?

Kapcsolódó szócikkek: önmegtartóztatás · vágy