Szerelemre ​teremtve (A McCarthy család 1.) 67 csillagozás

Marie Force: Szerelemre teremtve

Maddie Chester elhatározza, hogy elhagyja otthonát a Gansett-szigeten, ahová csak rossz emlékek kötik, és ahol csúnya pletykák terjednek róla. Egy nap éppen kerékpárral megy munkába, hogy takarítson a McCarthy's Resort Hotelben, amikor Gansett „tékozló fia” Mac McCarthy fellöki őt. Mac azért megy vissza a városba, hogy segítsen apjának a családi vállalkozást eladni, és esze ágában sincs, hogy sokáig maradjon. Amikor fellöki Maddie-t, aki súlyos sérüléseket szerez, beköltözik hozzá, hogy ápolja, és segítsen gondot viselni a nő pár hónapos kisfiára. Hamarosan rájön azonban, hogy a villámlátogatással kapcsolatos tervét súlyos veszély fenyegeti.

564 oldal · ISBN: 9786155617843 · Fordította: Tóth Attila
368 oldal · ISBN: 9786155617836 · Fordította: Tóth Attila

Bitten>!

Avatás következik! XD
Üdvözlöm magam a Marie Force rajongók között!!!!!
Marie nagyon tudsz vmit! Két különböző sorozatban is megvettél kilóra …..
Családias cselekmény, jó szereplők, ígértes folytatás!
Áhhh!
De hol a folytatás?

@Művelt_Nép_Könyvkiadó kaphatunk vmi információ morzsát lesz e folytatása és hogy mikorra várható? Kellemes ünnepet! Köszönöm előre is ;-)

Marie Force: Szerelemre teremtve

Könnyed kis szerelmi történet, nem sok bonyodalommal.
Szörnyű, hogy egy rosszindulatú pletyka milyen nagyon tönkre tudja tenni egy ember életét.
Maddie fura volt kicsit. Kedveltem is meg nem is. Ahogy viszonyult a gyermekéhez az szép volt, de ahogy az élet egyéb dolgait kezelte számomra furcsa volt. Ha rólam ilyen pletykát terjesztenek és mindenki utál tuti nem maradok ott.
Mac, hmm.Tuti pasi aki mindössze pár óra alatt szerelembe esik.
Thomas volt a legjobb a könyvben :) Imádni való a kis srác.
Kíváncsian várom a következő részt. Az előzetes alapján érdekesnek tűnik.

ladydark>!
Marie Force: Szerelemre teremtve

Meglehetősen alul van értékelve a könyv.
Nálam is jó ideje elfekvőben volt már, aztán találomra kihúztam a kupacból.
És milyen jól tettem.
Egy nagyon kellemes és humoros nyári olvasmányt kaptam. Teljesen megfelelt arra a célra hogy az utazás idejét szórakoztatóvá tegye. E mellett még reális mondanivalója is van, szóval tényleg nem értem ezt a 72%-ot.

Ashriver>!
Marie Force: Szerelemre teremtve

Ez a könyv csak úgy csöpögött a romantikától. Mire végeztem vele tiszta ragacs lettem a szerelemtől, a könyvben „dúló” érzelmektől. Egy szóval ez nekem egy kissé hányingerkeltő volt. Van, hogy túl sok… na nekem ez pont ebbe a kategóriába tartozott.

Silverlight>!
Marie Force: Szerelemre teremtve

Számomra kicsit meglepő, hogy ennyire le van értékelve ez a könyv. Hiszen olvastam már sokkal rosszabb romantikus történeteket, amit mindenki az egekig dicsért. Bár elismerem, mindannyiunknak más az ízlése. Nekem momentán ez a történet nagyon is tetszett. Persze el kell ismernem, hogy túl gyorsan halad a két főszereplő kapcsolata, s irreális az első találkozásuk utáni történések spoiler. Viszont nekem a könyv stílusa, az hogy nincs túlbonyolítva nagyon is belopta magát a szívembe. Szerethető volt, s nagyon sajnálom, hogy nem tudok másik részt is elolvasni belőle.

368 oldal · ISBN: 9786155617836 · Fordította: Tóth Attila
Momo89 P>!
Marie Force: Szerelemre teremtve

Jaaaj, ez annyira jó volt. *-* Imádom a McCarthy családot, meg a többieket.
Légyszi, valaki folytassa Marie Force sorozatait, mert megőrülök… xD

Nagyon tetszett.
Imádtam minden sorát, az elsőtől az utolsóig.
Maddie tizenéves kora óta, durva pletykák és sértegetések tárgya, ezért nagyon bizalmatlanul bánik a férfival, aki a balesetük után rögtön felajánlja a segítségét arra az időre, amíg a lány lábadozik…
Szívmelengető volt olvasni, ahogy Mac És Maddie szerelme kibontakozik. Ahogy a férfi, a kedvességével, határozottságával, segítőkészségével lerombolja bizalmatlanságot, és a falakat, amit Maddie azért épített maga köré, hogy védje a szívét…

Ács_Milán >!
Marie Force: Szerelemre teremtve

Aranyos kis történet volt, amolyan meseszerű történet. Kellemes kikapcsolódást nyújtott a könyv olvasása. Nem egy eget megrengető történet, de aki a romantikus műfajt kedveli, az kedvelni fogja a könyvet. Sokszor már túlzottan is csöpögött a romantikától, de nálam még ez is belefért. Szerethetőek és szimpatikusak voltak a főszereplők. Maddie-t azért sajnáltam, hogy egy hazugság miatt mindenki elfordult tőle tinédzser kora óta, de jött a „szőke herceg a lovával”, aki megmentette és tisztázta a lányt, és helyrehozott mindent.

schalby P>!
Marie Force: Szerelemre teremtve

Kedves ki mese. Nem túl bonyolult történet, jól olvasható egyszerű nyári olvasmány. Szerethető szereplőkkel pici bonyodalommal és rengeteg sziruppal :)

Odilia>!
Marie Force: Szerelemre teremtve

Nem volt rossz, de jó sem :) Igazi strandra való limonádé :)))) Még szerencse, hogy épp a Balaton parton olvashattam.

l_moni>!

Tudod, az élet néha úgy visz dógokat az utadba, hogy megmutassa velük, hun van a helyed. ‒…‒ Vedd észre, ami rögtön ott van elűtted!

Evika82 P>!

‒ Nem szoktam hozzá az olyan emberekhez, akiknek nincs rejtett szándékuk.
‒ Sajnálom, hogy korábban rosszul bántak veled, de nem minden férfi mocskos disznó. A
nő minden gyanakvás nélkül nézett rá, amitől a szíve nagyot dobbant.
‒ Nem mind?

Evika82 P>!

Mac törülközővel a derekán kilépett a fürdőszobából.
‒ Itt felejtettem a ruhámat ‒ mondta szégyenlős mosollyal. ‒ Szia, Janey.
Húga eltakarta a szemét.
‒ Hú, vegyél fel valamit, jó? ‒ Odafordult Maddie-hez. ‒ Látod, hogy milyen körülmények között
kellett felnőnöm? Mintha csak egy öltözőben éltem volna. Maddie pillantása végigvándorolt Mac
izmos testén.
‒ Mmm ‒ mondta, és megnyalta az ajkát. ‒ Borzalmas lehetett.
Mac felmarkolt pár tiszta ruhát, megvillantotta letörölhetetlen vigyorát, és visszament a
fürdőszobába, hogy felöltözzön.

Ács_Milán >!

– Melletted a lélegzetem is eláll, ráadásul elfog a sóvárgás és a szexuális izgalom, de ez csak a kezdet. Melletted jobb emberré válhatok, és éppen ezért szükségem van rád és Thomasra.

l_moni>!

Madeline Chester kivette kilenc hónapos kisfiát a bölcsőből, és
megnézte az óráját

l_moni>!

‒ Csinos vagy. Nagyon, nagyon csinos.
‒ Bárcsak befejeznéd az ilyen szöveget.
‒ Miért?
‒ Kényelmetlenül érzem magam tőle.
‒ Mert nem hiszed el?
‒ Mert félek elhinni.

Evika82 P>!

‒ Hé! ‒ szólalt meg Janey a díványon. ‒ Korán jöttetek.
‒ Maddie nem érezte jól magát ‒ mondta Mac. ‒ A sérülései megint fájnak.
‒ Ne strapáld magad, Mac. ‒ Janey méltatlankodva nézett rá. ‒ Nagyon klasszul akarjátok érezni
magatokat, és azt szeretnétek, hogy eltűnjek innen. Ne izgulj, máris megyek.
‒ Ez nem igaz ‒ szólalt meg Maddie abban a pillanatban, amikor Mac is tiltakozni kezdett. ‒ Igazán
mókásak vagytok ‒ mondta Janey, és nevetett. ‒ Hazakísérlek ‒ ajánlotta Mac.
‒ Nem szükséges. Mindig egyedül járok a városban. ‒
Nem akarom, hogy ma este is ezt tedd.
‒ Ugyan már. ‒ Felvette a táskáját és a könyvet, amelyet magával vitt. Lábujjhegyre állt, és
puszit nyomott Mac arcára. ‒ Nem parancsolsz nekem, bátyuskám. ‒ Megpaskolta az arcát. ‒
Törődj a hölgyeddel! Én majd törődöm magammal. ‒

Evika82 P>!

‒ Én is szeretlek, Mac ‒ suttogta. ‒ Annyira, hogy szinte már fáj.
A férfi hosszan kifújta a levegőt, ami határozottan megkönnyebbülésre utalt. ‒
Annyira boldog vagyok.
Valahogy sikerült legyőznie minden félelmét, aggodalmát és kétségét. Hat nap alatt többet tett, mint előtte bárki. Szereti, védi, küzd érte, és törődik vele. Maddie a korábbinál is erősebben szorította magához, mintha sosem akarná őt elengedni