Egészséges ​táplálkozás gyógynövényekkel 3 csillagozás

Gyógynövény terápiák, egészséges táplálkozás, a gyógynövények kedvező hatásai
Maria Treben: Egészséges táplálkozás gyógynövényekkel

Ez a hasznos könyvecske a betegségek megelőzésén túlmenően gyakorlati tanácsokat ad az egészséges táplálkozás kialakításához, gyógynövények és fűszerek felhasználásához, ételeink ízletesebbé, ugyanakkor egészségesebbé tételéhez.

Duna International, Budapest, 2010
124 oldal · ISBN: 9789639919716 · Fordította: Villányi György · Illusztrálta: Varga Emma

Seres_Éva_Mónika>!
Maria Treben: Egészséges táplálkozás gyógynövényekkel

Maria Treben: Egészséges táplálkozás gyógynövényekkel Gyógynövény terápiák, egészséges táplálkozás, a gyógynövények kedvező hatásai

Nagyon érdekes volt, fűszernövények, receptek, leírások, rengeteg jó tanács. Viszont volt benne ismétlés, ami zavaró volt így egymás után olvasva a könyveket. Emiatt van bennem kis csalódás, mert mindig szeretek az ilyen könyvekben, új információkhoz jutni.

vorosmacska>!
Maria Treben: Egészséges táplálkozás gyógynövényekkel

Mindig találok Maria Treben könyveiben hasznosítható recepteket, tanácsokat. Ez a kötet is olyan, hogy jó ha ott van a könyvespolcon, és amikor szükség van rá, elô lehet venni. Nem pont azt találtam a könyvben, amit a cím ígér, de találtam mást, pl egy tavaszi tisztító tea receptjét, amit ki is fogok próbálni.

vorosmacska>!

Sokan elvárják testüktôl, hogy kifogástalanul mûködjön, korlátlanul terhelik, és kimeríthetetlennek gondolják a szervezet öngyógyító erejét. Veszélyesen él az, aki átengedi magát ennek az öncsalásnak. Testünk karbantartására ugyanis ápolásra, gondozásra, alapos edzésre és pihenési idôre van szükség.