Szívtelen ​lordom 9 csillagozás

Margaret Way: Szívtelen lordom Margaret Way: Szívtelen lordom

Egyedül neveli hétéves kisfiát Cate, a szép és sikeres üzletasszony. Magányos, de úgy érzi, az anyai örömök mindenért kárpótolják. Egy nap fontos ügyfelet várnak a cégnél. Cate megdöbbenésére a titokzatos befektető nem más, mint Lord Wyndham, élete nagy szerelme – az a férfi, aki évekkel ezelőtt rútul elárulta, és összetörte a szívét. Ám ahogy telnek a napok, egyre több titokra derül fény…

Eredeti cím: The English Lord's Secret Son

Eredeti megjelenés éve: 2012

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana

Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
94 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634071471 · Fordította: Hulley Orsolya, Tótfalusi István
Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
96 oldal · ISBN: 9789634071488 · Fordította: Hulley Orsolya, Tótfalusi István

Margaret Way: Szívtelen lordom

Tetszett a történet. A karakterekkel sem volt igazán bajom, mert kedvelhetőek voltak. A rövidsége sem zavart. A kidolgozottsága hiánya csak a vége felé bántott, mert egy bizonyos részletet elég könnyen kezelt az írónő és egyszerűen csak átsiklott felette, de a lezárás ismét dobott a történeten, tetszett. Összességében nem volt rossz a füzetecske. Nem untam halálra magam az olvasás közben. És ez a mai napra nagyon kellett már.

Ani249 >!
Margaret Way: Szívtelen lordom

Aki csak tudott, az mindenki keresztbe tett Ashe és Cate kapcsolatában. Tetszett a történet, de a vége nagyon összecsapott lett. Mintha kimaradt volna pár fejezet közben. Stella hogy került az ügyvéd mellé? Murphy csak ilyen kicsi intrikus lett volna? Anyunak minden megbocsájtva, elfelejtve?

Detty77 >!
Margaret Way: Szívtelen lordom

Titkok és félreértések, amik egy család és egy szerelem útjába állnak. De szerencsére csak 7 évig♥

zuna19>!

– Azt mondják, ha az ember megtalálja a nagy szerelmet, utána már senki sem lesz elég jó neki. Sajnos ez így van.

8. fejezet

zuna19>!

– Tévednek, akik azt hiszik, ismerik magukat. Ki állíthatja ezt magáról? Hiszen állandóan változunk.

5. fejezet

zuna19>!

Amint egy gyerek elkezd gondolkodni, hirtelen minden megváltozik. Kérdéseket tesznek fel, s elvárják, hogy az ember válaszoljon nekik.

zuna19>!

– A múlt tovább él. Úgy követ, mint az árnyék, nem lehet megszökni előle.

3. fejezet

zuna19>!

Semmi sem ér fel az anyai szeretettel, egyetlen szenvedélyes viszony sem válthat ki ilyen lángolást.

zuna19>!

Az ember életében a felelősségérzet és a kötelességtudat a két legfontosabb dolog.

zuna19>!

Ugyan kinek adatott meg eddig az örök szerelem? S vajon nem mond-e ellent az állhatatlan emberi természetnek az örök szerelem ideája? Sok, túl sok ember tapasztalta már meg a gyorsan fellobbanó, majd hirtelen kihunyó tüzet.