Birtokba ​veszlek / A hely varázsa / Alaszkai napsugár 3 csillagozás

Margaret Way – Charlotte Lamb – Debbie Macomber: Birtokba veszlek / A hely varázsa / Alaszkai napsugár

Birtokba ​Veszlek
Rachael csalódik, amikor apja farmjuknak csupán a töredékét hagyja rá. Hiszen a családból ő ragaszkodik a legjobban a földhöz, egyedül ő az, aki a szívén viseli Miriwin sorsát! Rachael óriási erőfeszítéssel próbálja megmentem a családi birtokot. Míg mostohaanyja azon fáradozik, hogy új férjet fogjon magának, öccse pedig a nagyvárosban szórakozik, Rachael emberfeletti munkát végez. Curt, a szomszéd gazdaság tulajdonosa szerető gondoskodással mellé áll. Vagy talán érdeklődése csak a birtoknak szól… ?

A Hely Varázsa
A csinos fotómodell, Nadine kéthetes üdülésre indul az egyik Karib-tengeri szigetre, mielőtt műsorvezetőként munkába állna a televíziónál. Leendő új munkahelye, a televízió épületében Nadine összefut volt férjével, Seannal. Egy évvel ezelőtti szakításuk mélyen megrázta az asszonyt, s be kell vallania magának, hogy érzései a férfi iránt mit sem változtak. Amikor megtudja, hogy Sean filmstúdiója a csőd szélén áll, szívesen segítene rajta… (tovább)

Harlequin Magyarország, Budapest, 1996
288 oldal · ISBN: 9635363001 · Fordította: Andai Ernőné, Szabó Júlia, Szántó Vilmos

zuna19>!

Hát-hát-hát ez sajna nem nekem való.
Látszik, hogy mostanában inkább a frissebb füzeteket olvasom. A régebbiek közt is vannak nagyszerűek. De ezek most nem nyűgöztek le maradéktalanul.
Az első sztorit nagyon vártam. Általában szeretem az ilyen témájú füzeteket. Csalódtam benne. Idegesítő és lagymatagra sikeredett.
A Hely Varázsa kísértetiesen hasonlított egy korábbi olvasásomra. Azt se szerettem, nem volt meglepő, hogy ez se lesz kedvenc.
Az utolsó eléggé jó volt. Azonnal felismertem, hogy ez egy Debbie Macomber történet. Annyira éreztem végig. Javított egy kicsit a csillagozásomon az Alaszkai Napsugár.

zuna19>!

– Meg kell várnunk a buszt.
– Taxival megyünk.
– Chase! – nevetett a nő. – Egy vagyonba kerül majd.
– Nem érdekel. Ha nem indulunk el rögtön, le fognak csukni. Nyilvános helyen tilos olyasmit művelni, amit most veled akarok.

3. történet

zuna19>!

– Anyám kint ül az ajtó előtt…
A férfi fölnevetett, és éppen válaszolni akart valamit, amikor a verandán velőtrázó sikoly hangzott fel. Chase még soha nem rohant ki gyorsabban az ajtón. Mercy szorosan a nyomában.
– Mi történt? – kérdezte a férfi.
June becsukott szemmel megrázta a fejét. Mercy átölelte a vállát, és bekísérte a házba.
– Medvét láttál? – tudakolta együttérzéssel.
– Talán egy rénszarvas volt. – Chase emlékezett rá, amikor első alkalommal találta szemközt magát egy ilyen szörnyeteggel. Nem kívánta újra átélni azt az élményt.
– Nem. – June ismét megrázta a fejét.
– Farkas? – találgatta Mercy.
– Egy… egy pók volt – nyögte ki az asszony remegő hangon. – Egy kövér, fekete pók, hosszú, szőrös lábakkal. Mindig… mindig irtóztam a pókoktól.
June rémülete enyhén szólva eltúlzott volt.
– Pók? – kérdezte Chase.

3. történet