Szabad-e ​szeretni? 20 csillagozás

Margaret Moore: Szabad-e szeretni? Margaret Moore: Szabad-e szeretni? Margaret Moore: Szabad-e szeretni?

Marina közel harminc éve áll Allister Wahlberg alkalmazásában. Lánya, Beverley kamaszkora óta szerelmes Gabriel Wahlbergbe, ám a fiatalember kishúgaként tekint a bájos csitrire, hiszen úgyszólván együtt nőttek fel,
Amikor Gabriel hat évre Európába megy, a lány megpróbálja őt elfelejteni, de nem sok sikerrel. A fiú visszatérése alkalmából rendezett partin Beverley már érett, vonzó nőként jelenik meg, és végre Gabriel is felfigyel rá.
Aztán elcsattan közöttük egy csók, és a lány vonzalma végre viszonzásra talál, ám a szüleik makacsul ellenzik a kapcsolatukat. Amikor Marina hirtelen halála után kiderül, hogy a lány apja valójában Allister Wahlberg, Beverley elmenekül Richmondból, mert képtelen elfogadni, hogy a tulajdon bátyjába szerelmes…
Daisy Wahlberg egy ideig tétlenül szemléli az eseményeket, anyai szíve azonban megesik Gabriel-en és elhatározza, hogy véget vet a szenvedésének…

Zen, 2016
STB Könyvek, Kistarcsa, 2009
Anno, Budapest, 2004

Illatos_Hópehely>!
Margaret Moore: Szabad-e szeretni?

Szeretem ezeket a könnyed kis „egy éjszakás” történeteket.
Egy egyszerű kis kamasz szerelemnek indult, de a végére felgyorsultak és bonyolódtak az események, a hab a tortán az lett volna, ha kiderül,hogy Gabriel apja a kertész.
Justin reakcióját nem értettem, mert a hatalmas ötletével kockáztatta egyrészt a szerelme, másrészt a bátyja életét.
Azért nem rágtam le a körmöm az izgalomtól. ;)

Genovéva_Évi >!
Margaret Moore: Szabad-e szeretni?

Nekem tetszett, bár mostanában hadilábon állok a romantikus könyvekkel. Viszont az írónő írásmódját szeretem. Justin döntésével, felfogásával nem értettem egyet, sőt Daisy sem lett a kedvencem :D valahogy mégis a könyv közepe után mindegyik könyv meg vesz magának. Megszeretem a szereplőket, furcsa történet volt, nem mindennapi, talán ez volt benne különleges.

Veress_Éva>!
Margaret Moore: Szabad-e szeretni?

Az írói stílussal vannak bajok. Az alaptörténet nem lett volna rossz, de a szereplők sajnos nagyon lagymatagok, egyszerűen nem tudod őket igazán kedvelni, legalábbis nekem nem sikerült. Bosszant a dolog mert az alap megvan, és nem csak a történetekre értem, a karakterek is sok lehetőségeket rejtenének, csak egyszerűen nem bontakoznak ki.