Repülj ​velem! 11 csillagozás

Margaret Moore: Repülj velem! Margaret Moore: Repülj velem! Margaret Moore: Repülj velem!

Ryan, ​a hivatását imádó pilóta élete egyik pillanatról a másikra tragikus fordulatot vesz: agyműtéten esik át, amelynek következtében nem szabad többé repülőgépre ülnie. Az egyik sorscsapás vonzza a másikat, hiszen nem sokkal a felépülése után francia felesége elhagyja, és fiukat, Tonyt is magával viszi a hazájába. Ryan egyedül marad, legalábbis úgy hiszi egy ideig, mivel a múlt ködéből váratlanul előbukkan Lorraine, a csinos légiutas-kísérő, akivel a pilótának volt valaha egy futó, és minden perspektíva nélküli kalandja. A stewardess egy új, és a lány meddősége miatt rosszul végződő kapcsolatba menekül, amikor egészen véletlenül, egy útja során felfedezi a gép fedélzetén Ryan fiát, Tonyt. Átélnek egy vérfagyasztó légi kalandot, amely nem utolsó sorban Lorraine-nek köszönhetően szerencsésen végződik, majd a sors – és Tony – megint összehozza őket, és felkínálja nekik az újrakezdés ígéretét. Akkor is, ha Lorraine nem képes gyermeket szülni, akkor is, ha Ryan sem a régi kitűnő… (tovább)

STB Könyvek, Kistarcsa, 2009
228 oldal · ISBN: 9789639720879
Anno, Budapest, 2003
200 oldal · puhatáblás · ISBN: 9633752094

Delena

Lorraine derűsen figyelte, ahogy barátnője alaposan megsózta, megborsozta Mr „Haspók” harmadik szendvicsét, aztán kaján vigyorral lesték a hatást a férfi hájas arcán. Jól számították, a fickó nem kért többet, sőt az utolsót is alig tudta leerőltetni a torkán. Lorraine már nem csodálkozott, amikor az ebédre felszolgált sült csirkét Suzy úgy megszórta chilivel, hogy a túlsúlyos áldozat szinte lángott köpött. Igaz ugyan, hogy így több italt fogyasztott, viszont a sok pezsgőtől hamar elnyomta a buzgóság, és egész estig nem zaklatta őket.
– Ez mindig beválik?- kérdezte Lorraibe nevetve, miközben újabb csomag műanyag poharat szedett elő az apró raktárhelységből.
– Hát egyszer megjártam- ismerte be Suzy. -Kiderült, hogy a pasas imádja a csípős, fűszeres kajákat.
– Talán cukorral kellett volna próbálkoznod!- kacarászott Lorraine.
– Hogy ez nekem nem jutott eszembe!- csapott homlokára Suzy. -De észben tartom

Delena

Ryan O'Connel kivette bőröndjét a fehér Volvo csomagtartójából, aztán megölelte feleségét, és barackot nyomott kisfia világosbarna üstökére.

Delena

Egy évvel ezelőtt azt hittem, az én csillagom lehanyatlott, s lám, most mintha az összes csillag nekem tündökölne. De mind közül te ragyogsz a legfényesebben!

Delena

– Tudod, a macska is azért játszik az egérrel, mielőtt lecsapna rá, hogy édesebb legyen a húsa.
– Szóval Joe is édesebb lesz, ha játszadozol vele egy kicsit? -vigyorodott el Lorraine.
– Úgy bizony!