Édes ​gyötrelem 13 csillagozás

Margaret Moore: Édes gyötrelem Margaret Moore: Édes gyötrelem Margaret Moore: Édes gyötrelem Margaret Moore: Édes gyötrelem

STB ​Könyvek Kiadó Kft. 2009

Christine Goldsmith csinos és céltudatos fiatal lány, szerető családban él, kedveli a munkáját is, de egyetlen dolog hiányzik az életéből: a komoly, tartalmas párkapcsolat, pontosabban szólva: egy őt őszintén szerető férfi. Aztán egy szép napon megpillantja Gregory Falcont, a tehetséges és jóképű fogorvost, és villámcsapásként éri a felismerés: ő lesz az igazi. Gregory azonban nem független, van egy barátnője, Barbara, aki mindenáron magához akarja láncolni a férfit, ám hajtja a vére, nem képes és nem is nagyon akar parancsolni magának, és szorgalmasan félrelépeget. Gregory rájön a hűtlenségre, irgalmatlanul kiteszi a lány szűrét, s nemsokára azt is megérti, hogy Christine nem futó kalandot vár tőle, valóban szereti őt.
Boldogan élnek, hamarosan gyermekük is születik, ám nem sokáig élvezhetik a családi idillt: a hathetes csecsemőt elrabolják, s mint tudomásukra jut, ugyanazon a napon az egykori barátnő, Barbara is eltűnik. Lehetséges… (tovább)

Zen, Győr, 2016
Alexandra, Pécs, 2013
STB Könyvek, Kistarcsa, 2009

k_zsuzsu>!
Margaret Moore: Édes gyötrelem

Ez a könyv nagyon limonádé…De nagyon nagyon jó volt, bár nem ez a kedvenc könyvem az írónőtől. Szép,érzelmes, megható könyv volt. Az egész cselekmény hihető és érthető volt. Tetszett, hogy nem rögtön talált egymásra a pár, hanem csak egy kis idő múlva. nem bántam meg hogy megvettem…

kurrek>!
Margaret Moore: Édes gyötrelem

Nagyon szép könyv volt. Az egész cselekmény hihető és értehtő volt. Tetszett, hogy nem rögtön talált egymásra a pár, hanem csak egy kis idő múlva. :)

Amanda_Bárdossy>!
Margaret Moore: Édes gyötrelem

Limonádé,de imádtam.Jó volt,hogy ilyen akár a mai világban is megtörténhet,és tetszett,hogy nem a könyv elején jöttek össze a főszereplők :)

kurrek>!

Christine Goldsmith idegesen feszengett a kanapén. Mint mostanában annyiszor, most is igazolva látta azt a állítását- amit számtalanszor Ben szemére vetett –, hogy a férfiakat csak az autók érdeklik.