A ​szerelem erejével 12 csillagozás

Margaret Moore: A szerelem erejével Margaret Moore: A szerelem erejével Margaret Moore: A szerelem erejével

Evelyn, az elvált és meglehetősen magának való irodalom-tanárnő egy túrán találkozik Patrickkel, aki igen rokonszenves fiatalember, ám tíz évvel fiatalabb az asszonynál. Egymásba szeretnek, úgy tűnik, a korkülönbség egyiküket sem zavarja, de csak akkor, ha kettesben vannak. Társaságban azonban másként áll a helyzet, és amikor Evelyn kénytelen rádöbbenni erre, sértettségében ajtót mutat a fiúnak. Igaz, ekkor még nem sejti, hogy a méhében közös magzatuk fejlődik, és amikor szembesül a ténnyel, úgy dönt, hogy elveteti a kicsit.

Zen, 2016
STB Könyvek, Kistarcsa, 2008
234 oldal · ISBN: 9789639720848
Anno, Budapest, 2002

Szabcsiika>!
Margaret Moore: A szerelem erejével

Könnyed kis romantikus történet, ami nem igényel nagyobb odafigyelést és gondolkodást, ezért gyorsan el is olvastam, mert most hasonlóra vágytam. Az idősebb nő fiatalabb férfi kapcsolat a mai napig megosztó téma, és voltak dolgok melyeket jól felvázolt ezzel kapcsolatban az írónő.

p_m_linda>!
Margaret Moore: A szerelem erejével

Könnyed nyári olvasmány. Az első rész teljesen oké volt, de a második teljesen kiverte nálam a biztosítékot. spoiler Ilyen béna történetet már rég nem olvastam. Ez nekem kicsit sok volt most, de el tudom képzelni, hogy sokan vannak, akik rajonganak egy ilyen befejezésért.