A ​szerelem erejével 10 csillagozás

Margaret Moore: A szerelem erejével Margaret Moore: A szerelem erejével Margaret Moore: A szerelem erejével

Evelyn, az elvált és meglehetősen magának való irodalom-tanárnő egy túrán találkozik Patrickkel, aki igen rokonszenves fiatalember, ám tíz évvel fiatalabb az asszonynál. Egymásba szeretnek, úgy tűnik, a korkülönbség egyiküket sem zavarja, de csak akkor, ha kettesben vannak. Társaságban azonban másként áll a helyzet, és amikor Evelyn kénytelen rádöbbenni erre, sértettségében ajtót mutat a fiúnak. Igaz, ekkor még nem sejti, hogy a méhében közös magzatuk fejlődik, és amikor szembesül a ténnyel, úgy dönt, hogy elveteti a kicsit.

Zen, 2016
STB Könyvek, Kistarcsa, 2008
234 oldal · ISBN: 9789639720848
Anno, Budapest, 2002

p_m_linda
Margaret Moore: A szerelem erejével

Könnyed nyári olvasmány. Az első rész teljesen oké volt, de a második teljesen kiverte nálam a biztosítékot. spoiler Ilyen béna történetet már rég nem olvastam. Ez nekem kicsit sok volt most, de el tudom képzelni, hogy sokan vannak, akik rajonganak egy ilyen befejezésért.

Szinna
Margaret Moore: A szerelem erejével

Olyan igazi rózsaszínű, habos, cukormázas idealista iromány. Azzal a drága szentéletű hősnővel, aki még annak az idióta kölyöknek is segíteni akar aki rálőtt, és még az óvadékába is beszáll. Ráadásul nem ér véget a sztori az esküvőnél, még az élet egyéb apróbb egyenetlenségeit is el kell simítani, majdnem minden egyéb szereplőnél. De, hogy még a gyereket is megszüljük!
Nem vagyok mazochista, de mivel sajnos megígértem… Normál esetben az ilyen típusú könyveket szívesen meghagyom annak aki szereti… de az nem én vagyok.

StAngela
Margaret Moore: A szerelem erejével

Csak azért kapott ennyi csillagot, mert szokásomtól eltérően nem voltam túl kritikus.
El kell ismerni, hogy nagyon cukormázas, túlságosan precíz happy end-es történet. A szereplők többnyire már-már angyalian jóindulatúak, ami bármelyik olvasó agyára menne szerintem. Mindazonáltal én szeretem a happy end-et.
Csak az élet nem megy ilyen menetrendszerűen és az emberek többnyire nem változnak meg, ahogy Patrick apja.
Aki a mézesmázos romantikát szereti, annak ajánlom. Aki viszont többre vágyik, az inkább keressen mást ebben a műfajban!

Zsuzsanna_Hernádi
Margaret Moore: A szerelem erejével

Jaj….. Nagyon gáz volt. Gejl, csöpögös, modoros. Soha többet ettől az írónőtől nem olvasok semmit. Brrrr. Még a hideg is kiráz.