Esküvő 3 csillagozás

Ötletek, hogy a nagy nap felejthetetlen legyen
Margaret Caselton: Esküvő

Az esküvő a szerelem örömteli ünnepe, minden mennyasszony és vőlegény szeretné feledhetetlenné és csodálatossá tenni ezt a szertartást és a hozzá kapcsolódó ünneplést. Hogy minden tökéletes lehessen azon a bizonyos napon, segít ez az esküvői kiadvány, hangsúlyozva a tervezés fontosságát és rámutat arra, hogyan tehetjük személyessé és egyedülállóvá az esküvőt. Az album színes fényképei példák széles tárházát mutatják a romantikustól a csillogóan modernig, az előírásostól a fesztelenig. Ötletek százaival árasztják el az olvasót az elegáns terítékekhez, pazar virágokhoz, vonzó kis ajándékokhoz a vendégeknek, fenséges tortákhoz és romantikus gyertyákhoz; ezzel elérhető közelségbe hozva az eleganciát a házaspár számára. Mindenkinek ki kell csak választania a hozzá legközelebb álló stílust, és a megvalósításhoz ebben a könyvben már kész ötletek várják.

Eredeti cím: Wedding inspirations

Alexandra, Pécs, 2006
144 oldal · ISBN: 9633697328 · Fordította: Uzsoki Eszter

Levacsics_Lívia_Adél>!
Margaret Caselton: Esküvő

Margaret Caselton: Esküvő Ötletek, hogy a nagy nap felejthetetlen legyen

Táncpedagógusként gyakran keresnek meg esküvői nyitótáncok betanítása kapcsán, gyakorlatilag minden nyaram eköré épül.
Úgy gondoltam, esküvői szolgáltatóként jó ötlet lehet kicsit a kapcsolódó könyvek területén is tájékozódni, így került kezembe ez a kötet.
Persze egyből a tánc címszót kezdtem keresni, de sajnos sem a tartalomjegyzékben, sem a tárgymutatóban nem bukkantam rá.
A könyv maga nagyon igényes kialakítású, jó kézbevenni, inkább sok szép fotó és kevés szöveg, úgy hiszem inspirációhoz jó sorvezető lehet. Első sorban a külsőségekre koncentrál, talán csak azokra. Ha olvasás közben találok benne mást is, majd kiegészítem az értékelést.
Ugyanakkor valóban nagyon hiányolom a lagzik lelkét adó közösségi terekre, táncra, zenére vonatkozó információkat. S most, hogy ebben a könyvben ezt a hiányosságot észrevettem, keresni fogom az alternatívát is, hátha megtalálom. :)