Csalirajzok 6 csillagozás

Marék Veronika: Csalirajzok

Minden rajzból más lesz, minden megváltozik, és csak a legvégén derül ki, mi micsoda. A csalirajzokat csali szövegek kísérik, fokozva a megtévesztést. Ezek a rajzocskák számomra elűzték az unalom óráit, s remélem, ugyanilyen jól szórakoznak majd az olvasók is.

Eredeti megjelenés éve: 2016

Ceruza, 2016
48 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155506031 · Illusztrálta: Marék Veronika

Oláh_Zita P>!
Marék Veronika: Csalirajzok

Ötletes rajzok, tetszik, ahogy végig van vezetve a folyamat, így kicsik és rajztehetséget nélkülöző nagyok is könnyen elkészíthetik ezeket. A kedvencem a legutolsó karácsonyfás kis mozzanat, de mindegyik kedves.

szabszev P>!
Marék Veronika: Csalirajzok

Nagyon ötletes kis rajzok és „versikék” a legkisebbek szórakoztatására. Pár vonal és a madárból két madár, majd könyv lesz és még sok-sok ilyen csalirajz. Nagyon élveztem, de szerintem a kicsik még jobban élveznék, főleg, ha anya vagy apa papírt és tollat ragadva a könyv alapján maga kezdi el rajzolgatni a képeket. Nagyon ötletes kis könyvecske egyszerű, bárki által könnyen utánozható rajzokkal.

Snora P>!
Marék Veronika: Csalirajzok

Nagy várakozással kölcsönöztem ki a könyvtárból rajzmániás 7 éves lányomnak, de nem szólt akkorát mint amire számítottam. Egy hónapig volt a polcon és mégsem nem találták meg egymást. Lehet hogy csak épp elkaptam egy alkotói válságot, teszek vele mindenképp egy próbát legközelebb is :)