Boribon, ​a bajnok (Boribon és Annipanni 14.) 8 csillagozás

Marék Veronika: Boribon, a bajnok

Annipanniék futóversenyt rendeznek. A béka, a nyuszi és a mókus versenyzik Boribonnal, ám ő megcsúszik egy kövön a patakban és megrándul a lába, így a nyuszi nyakába kerül az érem. A csalódott Boribon végül mégis bajnok lesz, hiszen a célbadobó-versenyben ő lesz a legügyesebb!

Eredeti megjelenés éve: 2017

Pagony, Budapest, 2017
36 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634102694 · Illusztrálta: Marék Veronika

Ninácska P
Marék Veronika: Boribon, a bajnok

Az eddigi Boribon kötetekhez képest gyengébb volt. A történet legalábbis biztosan, az illusztrációk a szokott színvonalat hozzák.

meseanyu MP
Marék Veronika: Boribon, a bajnok

Sajnos gyengébb sokkal, mint a régebbi részek. Azt hiszem, nem kellene már ezt tovább erőltetni.

katen P
Marék Veronika: Boribon, a bajnok

Szokásos, cuki, meg persze Boribon, imádjuk – de egy az egyben, mondom egy az egyben ugyanaz, mint amikor Bogyó és Babóca tornaversenyt rendeznek az erdőben…

worsi ASP
Marék Veronika: Boribon, a bajnok

Nee. Ez nagyon nem. A történet Bagyócáék tornaversenyének lebutított változata. A rajzok meg egyre rosszabbak. A sorozat elején még olyan kedvesek voltak a rajzok, de egyre inkább olyan elkapkodottnak néznek ki. Annipanni haja például az egyik képen félig fekete (ahol a fa mögötte van), félig meg szürkés.
Szeretem Marék Veronika könyveit, jó néhány megvan nekünk is, rendszeresen elővesszük, de ez nagy csalódás.

petrozy
Marék Veronika: Boribon, a bajnok

Nem volt annyira eredeti, talán a Bogyó és Babóca erdei versenye miatt. Kíváncsi vagyok fogják-e még kérni a lányok, hogy újra olvassuk el.