Marabu ​album 5 csillagozás

Marabu: Marabu album Marabu: Marabu album

Végre egy könyv, amiben sok a kép és kevés a betű, hogy ne fárasszon túlzottan. Marabu karikatúrás könyv. Analfabétáknak is.

Adoc-Semic, Budapest, 1997

Marabu: Marabu album

könnyed humorba oltott mélydepresszió, groteszkbe kristályosodott őrület, néha egy-egy olyan lapos poénnal megtűzdelve, hogy azok bizonyára csak azért kerültek bele, hogy tudjuk értékelni a sokadik után is a jól sikerülteket.

deardurr >!
Marabu: Marabu album

Megjelenésekor rögtön megvásároltam, mégsem találtam benne lekvárt. A „Röhögjön most!”-tal sem nyertem, pedig azonnal beküldtem a jóízű nevetésemet…. De azért nem vagyok csalódott. Marabu mindig is a kedvencem volt. A Kretén másfélkegyelmű humormagazinnak is hűséges olvasója voltam. Sajnos már csak múltidő…
Aki agyatlan poénokra vágyik, válassza ezt az albumot, garantáltan nem fog csalódni!Höhöhöhööö!

Marcus>!
Marabu: Marabu album

Vicces és szellemes poénok/rajzok, és néhány közepes humor. Egynek kifejezetten jó volt.

DrEmergencyGrooveHouse>!
Marabu: Marabu album

Vicces könyv sok rajzzal. Szerintem viccesebb mint a recesszió.

Az alkotás folyamata

Si láv jú pápáp subá!
Si láv jú, umtatta, umtatta
Si láv jú, sálálá
Si láv jú, jeee-jeee-jeee!
( Paul McCartney vázlata John Lennon javításaival )

Kapcsolódó szócikkek: The Beatles: She loves You
lilijan>!

Életfogytiglanra ítéltek. A börtönben töltött harmadik évben megismerkedtem a Tao filozófiájával. A negyedik évben úgy láttam, hogy a rács csak a viszonylagosságot jelképezi, hogy a túloldala a zárt világ, és az innenső, ahol én vagyok, a szabad világ. Az ötödik évben végre sikerült megszöknöm abba a túloldali, zárt világba.

lilijan>!

A bohóc suttogva kérdezte: Szerinted észrevették a nézők, hogy ebben a hasraesésben rejtett intellektuális üzenet volt?

cassiesdream>!

Adjatok egy Biztos Pontot, és én… És én odaláncolom a biciklim, hogy el ne lopják.

Az alkotás folyamata

Minden vízbe mártott test a súlyából
annyit veszt, amennyit általában
amennyi az átalánydíj
által
általmegyek én a Tiszán ladikon
amennyi az általa kiszorított víz súlya.
( Arkhimédesz jegyzetfüzetéből )

lilijan>!

A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs rá semmi szükség, hogy fölfogjuk.

lilijan>!

Civilizáció: pofon után kezet mosol.

lilijan>!

Megpróbáltam a málnabokrot irracionalista szemmel nézni. Aztán materialista szenzualista szemmel. Próbálkoztam a szkeptikussal is. Meg az egzisztencialistával. A málnabokor mindvégig makacsul ellenállt.

lilijan>!

Na, ennek a Vincentnek is beszélhetünk, az egyik fülén be, a másikon… a másikon… Beszéljünk inkább Gauguin-ről!

lilijan>!

Én írtam neki egy szerelmes verset. Ő főzött nekem egy szerelmes tejfölös zöldbablevest.