Nők ​az életemből 1 csillagozás

Malota László: Nők az életemből

A Nők az életemből című könyv egy különleges önvallomás, olyan dolgokról, amikről eddig még senki sem mert ilyen nyíltan, és ennyire közvetlen hangnemben írni.

A regény főhősének története által felelevenedik az ifjúságunk, az első próbálkozásaink, a későbbi kudarcok és örömök.

A könyv magával ragadó és szívszorítóan megható, akár tizenévesek vagyunk, akár idősebbek.

Egyúttal olyan titkok leleplezésére is sor kerül benne, amelyek több tízezer embert érdekelhetnek és érinthetnek: azokat, akik fent vannak egy bizonyos társkeresőn az interneten.

„Örültem neki, hogy nem kaptam meg valakit, én, akinek minden nő kellett. Illetve minden jó nő. Örültem, amíg meg nem tudtam, hogy milyen fájdalmak közepette fosztotta meg ártatlanságától az egyik tanára….”

VSP, Várpalota, 2005

Malota László: Nők az életemből

Ez már a negyedik Malota könyvem. Imádom a stílusát, sodró erejű, lendületes. Kiváló témákat választ, jelen esetben a nőket. Rájöttem, hogy azért szeretem a könyveit, mert olvasás közben olyan érzésem van, mintha a legjobb barátommal leülnék egy martini vagy egy pohár jó bor mellé és beszélgetnénk az élet nagy dolgairól.
Kedvenc lett! :)

Cicu>!

[…] én hiszek abban, hogy kitartással minden elérhető!

Cicu>!

„A szex szerelem nélkül csak üres szenvedély.
Viszont az üres szenvedélyek között az egyik legjobb.”

Cicu>!

„Az úriember olyan vadállat, aki valameddig tud várni.”

Cicu>!

[…] úgy vélem, minden lánynak nagyon meg kell gondolnia, hogy kinek adja oda magát először.

Cicu>!

Voltál már így? Amikor azzal szembesülsz, hogy valaki ki nem állhat, aki nem ismer, akinek nem ártottál.

Cicu>!

Észrevetted már, hogy az ember hajlamos megszépíteni az emlékezetében a múltat?

Cicu>!

Nem tudom, de más emberek baja gyakran okoz örömet másoknak.

Cicu>!

Te még nem voltál így, hogy valami reménytelennek tűnt, de belül valami azt súgta, hogy sikerülni fog?