Királyi ​játszma (Hercegek és hercegnők 1.) 15 csillagozás

Maisey Yates: Királyi játszma Maisey Yates: Királyi játszma

Kyonos, a mediterrán szigetország már jó ideje Evangelina hercegnő botrányairól híres. Staphanos király elhatározza, hogy szerződteti lánya mellé a világ egyik legjobb biztonsági főnökét, hátha közös erővel sikerül megzabolázniuk Evát, aki különben még képes és meghiúsítja az évek óta tervezett házasságát Bastiannal. Makhail, az orosz származású testőr szigorúan bánik a hercegnővel, aki egy idő után már nem is próbál túljárni az eszén…

Eredeti cím: A Royal World Apart

Eredeti megjelenés éve: 2012

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
96 oldal · ISBN: 9789635389667 · Fordította: Szabó Júlia
Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
94 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634070979 · Fordította: Szabó Júlia

Maisey Yates: Királyi játszma

Kellemes, szórakoztató kis füzetecske volt, kellemes kikapcsolódást nyújtott egy ilyen zűrös napra. A karakterek érdekesek voltak, kidolgozottak, ilyen karakterfejlődéses füzetecskével is már nagyon rég találkoztam. Makhail ilyen nevet, úristen személyisége nagyon megragadó, a látásmódja egyedi, tökéletes párt nyújt Eva-nak, aki majdhogynem tökéletes ellentétje neki, mégis mondhatni egy rugóra jár az agyuk. :)
Mindenképp ajánlom. :)

zuna19 >!
Maisey Yates: Királyi játszma

Nagyon jó ez a füzet. Kellemes meglepetés volt számomra.
Maga szereplők is szerethetőek, a háttér történetük is jó. Meg persze a kidolgozása is nagyszerű. Öröm volt olvasni.

nypiro P>!
Maisey Yates: Királyi játszma

Aranyos kis füzet. Mostanában a legjobb amit olvastam. De nem tökéletes :(. Aranyos, szerethető főszereplők, akiknek még jellemfejlődés is mutatkozott a könyvben. De az a „pillanat-szerelem” itt is jelen volt. Nincs ezzel semmi baj, csak írná le hitelesen az író. Makhail szerelmi vallomása kissé csálé. Talán azzal kellett volna kezdenie, nem a házassági ajánlattal. Pláne, ha ezt azon nyomban tette meg. A többi része rendben volt.

Perly>!
Maisey Yates: Királyi játszma

Nem tudom, de az utóbbi időben jól kifogtam ezeket a romantikus füzeteket… A fülszöveg alapján sokkal pörgősebb cselekményre számítottam. Evat sokkal nyakasabbnak képzeltem, erre már rögtön az elején leszögezte, hogy ő aztán emberére lelt Mak személyében, miközben meg sem próbált túljárni az eszén (igen, nem számít, hogy egyetlen egyszer ki akart lógni a szobájából, és beleütközött a férfiba!).
Nem mondom, hogy rossz volt, mert összességében tetszett, de hiányzott belőle az élet, amitől tökéletes lehetett volna…

Tímea_Kocsis_2>!
Maisey Yates: Királyi játszma

Szegény gazdag lány és a milliomos testőr. Kicsit lassan haladó történet, vontatott cselekmény. Az utolsó harmadában némileg beindulnak az események és a szereplőkről is megtudunk néhány mélyebb dolgot.

repe993 P>!
Maisey Yates: Királyi játszma

No, végre helyre állt a rend!
Minden a hagyományosnak mondható sorrendben történt, spoiler
Ugyanakkor a Több, mint testőr hatása örök: mintha mostanában rányúlnék ezekre a könyvekre (Kresley Cole: The Professional vagy Jodi Ellen Malpas: A védelmező)
Csak egyetlen nyitott kérdés maradt : szegény Makhail hogy lett Makhail? Úgy bántotta a szemem!

christine>!

– Nem tartom sokra az érzelmeket, mert az emberek gyakran ostobaságokat csinálnak miatta.

christine>!

– A boldogság az egyik legnagyobb hazugság a világon.

zuna19 >!

Járj-kelj, szórakozz, vagy legalábbis tégy úgy, mintha ezt csinálnád!

Hercegek és hercegnők sorozat · Összehasonlítás