A ​dühös milliárdos 17 csillagozás

Maisey Yates: A dühös milliárdos Maisey Yates: A dühös milliárdos

Apja cinkosaként Charity különböző csalásokban vesz részt. Utolsó közös akciójuk során egymillió dollárt zsákmányolnak – csakhogy ezúttal rosszul választották ki az áldozatot, a dúsgazdag Rocco Amari ugyanis nem tűri, ha meglopják. Mivel Charity apja meglóg a pénzzel, Amari elhatározza, hogy a lánynak kell meglakolnia. Körmönfont bosszút forral, mely azonban nem úgy sül el, ahogy tervezte…

Eredeti cím: Married for Amari’s Heir

Eredeti megjelenés éve: 2015

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana

Harlequin Magyarország, Budapest, 2017
96 oldal · ISBN: 9789634481362 · Fordította: Hulley Orsolya
Harlequin Magyarország, Budapest, 2017
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634481355 · Fordította: Hulley Orsolya

Charity Wyatt · Rocco Amari

christine I>!
Maisey Yates: A dühös milliárdos

Azt hiszem, ezentúl jobban járok, ha nem olvasom el az epilógust egyik füzetnél sem
A történettel nem volt különösebb problémám, de valahogy mégsem volt az igazi.

Zeraphic>!
Maisey Yates: A dühös milliárdos

Egész izgalmasan kezdődött, nem igazán volt nagy felvezetés, a dolgok közepébe lett vágva.
Aztán szép lassan ellaposodott az egész.
Egyre kevesebb lett a cselekmény, végül olyan langyos lett, mint a ……

Rocco elég határozott férfi karakter volt, szerintem illett hozzá Charity ártatlansága.
A végén valami nagyobb csattanóra számítottam, főleg egy ilyen pasi miatt, de ez elmaradt.
Dühös milliárdos? Nem igazán…

Perly>!
Maisey Yates: A dühös milliárdos

A fülszöveg alapján mást vártam. Mit mondhatnék… naiv voltam. Pedig sejthettem volna, hogy semmi jóra nem számíthatok egy olasszal a főszerepben. Se Charity, se Rocco nem volt szimpatikus. Jesszus, és a neveik! Bár elismerem, nagyon is találóak, sőt azt is, hogy fura módon, de illenek egymáshoz. Mindenesetre egyikük viselkedésével sem voltam kibékülve. Megértem mindkettőnek az álláspontját, borzalmas gyerekkoruk volt, de ez akkor sem mentség a mostani viselkedésükre. Rocco a birtoklási mániájával, Charity a tehetetlenségével ment az agyamra. Ezek után a bugyirózsaszín vég már csak hab volt a tortán. :'D

Maisey Yates: A dühös milliárdos

Jó volt, de olvastam már ennél sokkal jobbat is. Az alap történet tetszett, de ahogy meg lett valósítva, az már annyira nem és még a szereplők sem voltak a legjobbsak. De a borítója az nagyon tetszik és jó lett a befejezése.

R_Reni_>!
Maisey Yates: A dühös milliárdos

Az első pár oldal után sejtettem mi lesz a vége. De azért elolvastam, egyszer jó volt. A 2 sokatszenvedett lélek, akik együtt boldogok lehetnek. Túl klisés, ilyen is kell néga, néhány nehezebben emészthető könyv után.

Dianka>!
Maisey Yates: A dühös milliárdos

A fülszövegből egész más „jellegű” történetre számítottam, kicsit pozitívabbra, ömlengősebbre, pergősebbre. Amúgy a leírás tényleg tükrözi a történetet csak épp én fűztem hozzá optimistább érzelmeket. Nagyon nem volt szimpatikus a két főszereplő, mondhatni, hogy utáltam őket. Rocco karaktere kissé egyedi, mert ritkán találkozni ilyen bunkó, önző, egoista, megkeseredett pasival. A női karakter „jóságával” ellensúlyozni lehetett volna a férfi „rossz” jellemét, de sajnos Charity sem volt sokkal jobb.

repe993 P>!
Maisey Yates: A dühös milliárdos

Hihetetlen és még is hihető, de még sem volt teljesen elbűvölő. spoiler

Karinaa7 P>!

Nem sejti, hogy a csipkemelltartó alatt egy harcos oroszlán szíve dobog.

Karinaa7 P>!

– Nem mehetek. Ki eteti a macskámat?
– Van macskád? – kérdezte Rocco hitetlenkedve.
– Nincs, de lehetne.

Karinaa7 P>!

– Naná. A tea és a pirítós után rögtön rátérünk a szexre.

Karinaa7 P>!

… – Rocco keskeny bársonydobozkát vett elő a belső zsebéből. Charity riadt pillantását látva hozzáfűzte: – Ne aggódj, nem mérges kígyó.
– Ez eszembe sem jutott.
– Akkor miért nézel olyan furán?
– Mert még soha nem kaptam snkitől ajéndékot. Ne vond fel a szemöldököd… a New York-i fehérnemű nem számít.

Karinaa7 P>!

Nem olvadhat el, mint a fagyi a napon, amikor ez az őrülten jóképű férfi bókokkal bombázza.

Perly>!

– […] Nem olyan vagyok, mint te. Te valószínűleg annyi nővel voltál együtt, hogy a nevükre sem emlékszel. Az orvostól azt kértem, nézze meg, nem kaptam-e el tőled valamilyen betegséget.
– Mindig használok óvszert – szólt Rocco ingerülten.
– Ami, mint látjuk, nem bizonyul mindig hatásos védekezésnek.

Karinaa7 P>!

Szeretettre vágyott, s maga is szeretni akart.

Kapcsolódó szócikkek: Charity Wyatt