Last ​minute vőlegény / Férjet az áruházból / Ínyencfalat 4 csillagozás

Maggie Cox – Miranda Lee – Cathy Williams: Last minute vőlegény / Férjet az áruházból / Ínyencfalat

Miranda ​Lee: Last minute vőlegény
Ez a nő művészi fotókra termett, gondolja Rasfe, amint megpillantja a gyönyörű Isabelt. A lány esküvőjén kellene fényképeznie, csakhogy a vőlegény cserbenhagyja választottját. Isabel először összeomlik, ám lassacskán rájön, hogy ha belemenne egy érzéki kalandba a veszélyesen vonzó Rafe-fel, talán meg is vigasztalódna. Hogy a nászút kárba ne vesszen, elutaznak az Antillákra, ahol a forró nap és a türkizkék tenger felkorbácsolja érzékeiket…

Maggie Cox: Férjet az áruházból
Bliss áruházi illatszerosztályon dolgozik. Egyik nap az orra előtt esik össze egy külföldi nő, és nincs senki, aki törődne a kislányával. Bliss szíve azonnal megesik a kis Renatán, és amikor a hölgy testvére, az olasz Dante di Andrea megkéri, viselje gondját egy ideig, nem sokat habozik a válasszal. Az izgalmas és vonzó férfinak nem tud ellenállni, de amikor rádöbben, hogy gyermeket vár, nem meri bevallani neki. Pedig Dante majd megőrül érte…

Cathy… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana különszám

Harlequin Magyarország, Budapest, 2007
288 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635376902 · Fordította: Győry Hajnalka, Somló Katalin, Szolnoki Arnold

kerva>!

Én csak az „Ínyencfalat”-ot olvastam, a 4 csillag ennek jár.
Szórakoztató volt, de a vége, ahogy megoldották, nem jött be.

Micilex>!

Az első történet fantasztikus volt. Ilyet sem olvastam még. A férfi trükközik, hogy apa legyen. Élmény volt olvasni, hogyan próbálja elérni a célját. A másik kettő is aranyos volt, de nem hasonlítható az elsőhöz.

Carole Mortimer – Emma Darcy – Margaret Mayo: Ki itt a főnök? / Borúra derű / Az üzletrontó
Carole Mortimer – Penny Jordan – Emma Darcy: A szerelem erejével
Rita Clay Estrada – Helen Bianchin – Charlotte Lamb: Őrült hétvége / Bárhol és bármikor / Másnap reggel
Sarah Morgan – Jennifer Taylor – Meredith Webber – Melanie Milburne: Ünnep után / Ciprusi éjszakák / Sivatagi látogató / Ketten a világ végén
Anne Mather – Sara Craven – Emma Darcy: Feltámadt szerelem / A gyerekért mindent / Karácsonyi csoda
Day Leclaire – Liz Fielding – Trisha David: Legyél az anyukám!
Nora Roberts – Carole Mortimer – Emma Darcy: Kérünk, kedves Télapó…! / Rab madár / Az álarc lehull
Susan Fox – Emma Darcy – Sharon Kendrick: Újrakezdők
Fiona McArthur – Meredith Webber – Sarah Morgan: Doktor úr farmerban / Apró csodák / El nem múló szerelem
Margaret Way – Sharon Kendrick – Trish Wylie: Nyíló tavirózsák / Beszédes szempár / Csók az esőben