Pepe ​és Mozart (Kis zenélő könyveim) 7 csillagozás

Magali Le Huche: Pepe és Mozart

Pepe nagyon szereti Mozart műveit játszani a barátjával, Fifivel, és alig várja, hogy bejárják együtt a várost, és meghallgassák a zenészeket.
Ugyanis ma van a zene ünnepe!
Egy mese és 16 zenei részlet
Fedezd fel Pepével a zseniális Mozart remekműveit!
Nyomd meg a hangszórót, és megszólal a zene.

Geopen, Budapest, 2018
24 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155724633 · Fordította: Joannovics Mária

Boglárka_Madar P
Magali Le Huche: Pepe és Mozart

Micsoda remek gondolat ez a zenélő könyv! Még a könyvtárost is meglepte mikor kipróbáltuk a könyvtárban. :P
Ugyanis már ott, a könyvtárban megmutattam Dórinak, mert volt egy kis nézeteltérés a játékokon egy másik kislánnyal, és kellett a figyelemelterelés.
Csak annyit tennék hozzá, hogy hazafele a biciklin úgy jöttünk (én biciklizek, Dóri hátul utazik), hogy közben a könyvet lapozgatta és nyomkodta a képeket – ergo végig Mozart zenéje kísért minket. :D
Aztán itthon mikor telefonon beszélt a nagymamájával, lejátszotta neki is a telefonba. Teljes siker, kelleni fog egy saját példány is. :)

Uzsonna
Magali Le Huche: Pepe és Mozart

Nem lehet elég korán elkezdeni megszerettetni Mozartot a csöppségekkel, ez a könyv kiválóan alkalmas rá: egy gombnyomásra ízelítőt ad a zenéiből és az életéről is megtudhatunk pár dolgot.

B_Panka
Magali Le Huche: Pepe és Mozart

Végre egy zenélő könyv, ami nagyon igényes, élvezhető és még értéket is közvetít.

windflower
Magali Le Huche: Pepe és Mozart

Kisfiam (3 éves lesz) egyik kedvenc könyve hónapok óta. Minden nap előkerül, imádja hallgatni, a képek alapján sokat lehet plusszba mesélni. A könyv hatására sokszor hallgatunk Mozart zenéket is. Nagyon hiánypótló a könyvpiacon, minden gyerekkel megismertetném, izgatottan várjuk a 2 új részt!