Pepe ​és a jazz 15 csillagozás

Magali Le Huche: Pepe és a jazz

Fedezd fel Pepével a jazz világát! New Orleans a jazz fővárosa, ahová Pepe magával hozta a szaxofonját, és reméli, hogy barátokat is szerez. A kaland még ennél is jobban sikerül, mert végül színpadra áll a Pepe Jazz Band!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Kis zenélő könyveim Geopen

Geopen, Budapest, 2022
24 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635161010 · Fordította: Góg Laura

tammancs1 P>!
Magali Le Huche: Pepe és a jazz

Szuper zenélős mesekönyv kicsiknek! Pepét és jazzt minden gyereknek!

lenne P>!
Magali Le Huche: Pepe és a jazz

Pepe-rajongó lettem, de a fiaimat se volt nehéz erre rávenni. Szerintem ebben a könyvben a hangszerek is jobban bemutatódnak, mint ebben.

Röfipingvin P>!
Magali Le Huche: Pepe és a jazz

Mintha kicsit kevesebb lenne a szöveg. De amúgy igazán bejövős lett a tulajnak: közölte, hogy meg akar tanulni harsonázni!

bagie P>!
Magali Le Huche: Pepe és a jazz

Ez vagyok én…az egyik oldalról :) jó volt New Orleansban egy kis jazz-ízelítőt hallgatni :)

Pennmenelien P>!
Magali Le Huche: Pepe és a jazz

Alapvetően nem vagyok oda a jazz-ért, de voltak a könyvben elviselhető zenék is. Az mondjuk nemsemmi, hogy Pepe fogta magát, New Orleans-ba utazott és tádám, már zenekara is van! De bátraké a világ! A lényeg, hogy a gyerekek szeretik a könyvet, hiszen elvileg nekik készült :)

Alcyone>!
Magali Le Huche: Pepe és a jazz

Számomra egyértelműen kedvenc a zenei tálalás,felépítés, hangszerek bemutatása miatt, és bőven van benne kedves humor is.