Angol ​Rózsák 26 csillagozás

Madonna: Angol Rózsák

Kik a Bombabimbók? Madonna tudja. A világsztár első gyerekkönyve.

Eredeti cím: The English Roses

Magyar Könyvklub, Budapest, 2003
46 oldal · ISBN: 9635490011 · Fordította: N. Kiss Zsuzsa · Illusztrálta: Jeffrey Fulvimari

gab001>!
Madonna: Angol Rózsák

Egyáltalán nem terveztem ezt az olvasást, egyszerűen csak megláttam a könyvtárban a polcon. Annyira nem volt rossz, mint a molyszázalék alapján gondoltam volna. Épp ellenkezőleg. Szerintem pontosan visszaadja, hogy hogyan gondolkodnak a mai amerikai fiatalok és milyen értékek alapján ítélnek. Modern mese elavulhatatlan mondanivalóval.

Magyar Könyvklub, Budapest, 2003
Katherine_Grey>!
Madonna: Angol Rózsák

A Mr. Peabody almáinál kevésbé sikerült, kicsit túl csajos, s kevésbé érzéssel fordított, de szerethető, széprajzú, tanulságos, ám nem didaktikus történet. Tetszett és ajánlom. De a Peabodyt előbb és inkább!

Áfonya74 P>!
Madonna: Angol Rózsák

Egy tanulságos mese Madonnától, arról, hogy sose ítélj ránézésre, mielőtt véleményt alkotsz, nézz a dolgok mögé.
Gyönyörű rajzokkal.

Nienna001 P>!
Madonna: Angol Rózsák

Az illusztrációk tetszettek, bár egyik szereplőnek sem volt orra. Nem tudtam eldönteni hány évesek lehetnek a szereplők. A szóhasználat némileg erőltetett volt, a jótündér pedig egy gonosz banya.