Idővarázs (Időcsavar 5.) 2 csillagozás

Madeleine L'Engle: Idővarázs

Egy hirtelen villanás, egy váratlan morajlás, és Polly már nem nagyszülei farmján van, hanem egy ködös, magas hegyekkel tűzdelt tájon – ráadásul egy csapat lándzsás, fiatal férfi közeledik felé. Kétségkívül a múltban van, de miért és hogyan került egy időkapun át több ezer évvel korábbra? Vajon képes visszatalálni a jelenbe, mielőtt a kapu bezáródik, és a múltban ragad az emberáldozatban hívő elődei társaságában?

Az Időcsavar világában játszódó Idővarázs újabb utazásra hívja az olvasót a múlt és az univerzum rejtélyein át.

Cartaphilus, Budapest, 2020
352 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632666839 · Fordította: Dési András
Cartaphilus, Budapest, 2020
352 oldal · ISBN: 6610000278435 · Fordította: Dési András

Nana92>!
Madeleine L'Engle: Idővarázs

Hát sajnos nekem az 5 kötetből ez tetszett a legkevésbé. Zachary karaktere annyira unszimpatikus volt, hogy azt elmondani nem lehet. Az meg végképp vicc, hogy visszamegy a múltba, hogy meggyógyítsák a szívét. Kár érte, mert nálam már elég annyi, ha időutazás van egy történetben és majdhogynem biztos, hogy tetszeni fog. Ez viszont csak csalódás volt.

Libro>!
Madeleine L'Engle: Idővarázs

Nekem az első résztől a nyelvezete kicsit furcsa volt. De azt nagyon hamar megszoktam és úgy már könnyebb volt. Nagyon tetszett a történet, hogy a suliból nem a legmenőbb gyerek a főszereplő. Érdekes volt az is, hogy ha vissza mennek az időben ott mik várnak rájuk. És hogy, már ott voltak rokonaik.