Kiscsillag 13 csillagozás

Madaras Andrea: Kiscsillag

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

200 oldal · ISBN: 9789630673020 · Illusztrálta: Madaras Andrea

Molymacska>!
Madaras Andrea: Kiscsillag

Nem volt rossz, de igazán jó sem.
Szóval van egy jó felvezetés, hogy robotok, meg hogy érzelmekkel rendelkező robotok, és tök jó, de mintha a fő történetszál elúszna a történet mangásításaiban. Mert tényleg olyan sokszor, mint egy manga, csak egy ilyesfajta történet ott rengeteg kötete, amibe belefér a sok cukiskodás, itt viszont inkább zavaró volt.
Mérhetetlenül sok volt a felesleges szöveg is, a felét úgy ahogy van, ki lehetett volna húzni. Ezzel ellentétben viszont a rajz gyönyörű, és szemet kápráztató (kicsit túl D. Gray-amnes, de mivel szeretem, annyira nem gond :D )
Tetszett, de elég sok volt benne a hiba, a gyermekbetegség.

Lahara IP>!
Madaras Andrea: Kiscsillag

Imádom. A humort, az apró részleteket, a stílust és a történetet is.

Brigi007>!
Madaras Andrea: Kiscsillag

Aranyos kis történet, de igazából ennyi. Valahogy sokkal többre számítottam, és a csodás rajzokhoz több is illene szerintem… Mert az szerzőnek a rajzoláshoz nagyon nagy tehetsége van, viszont a történet valahogy nem az igazi. Lehet, hogy nálam jóval fiatalabbaknak szánta, az talán magyarázza a dolgot.

kultúrgaz>!
Madaras Andrea: Kiscsillag

Az én példányomat anno még Szacsitól vettem. Meg is kértem, hogy írja nekem alá. Ez a gyűjteményem egyik biztos darabja. Sose adnám ki a kezeim közül. :) A történet aranyos, nem is kell, hogy több legyen. Jó a humora, a rajzok pedig gyönyörűek. Külön kedvenceim a nevek. Nem tudom, hogy a Csörege a csörögefánkból jött-e, de szeretem azt a fánkot. :D