Macskák ​1001 fotón 4 csillagozás

Macskák 1001 fotón

Lehetnek hízelgők vagy mókásak, sportosak vagy inkább otthonülők, hosszú- vagy rövid szőrűek: mindannyiunk szívét meghódítják. A szabad és vad, nemes és elegáns, számos legendát és babonát tápláló macska: írókat és művészeket egyaránt megihlet. Ezt a titokzatos, sokszor gőgösnek tartott állatot az ősi Egyiptom lakói istenként tisztelték, manapság pedig számos otthonban egyenrangú családtag, aki sokszor a vele szemben ellenséges érzelműeket is pillanatok alatt leveszi a lábukról. Ez a káprázatos, 1001 fényképből álló album az egyszerű keverék macskától a különleges fajtákon át a legszebb fajmacskákig az összes különböző változatát bemutatja ennek a méltán körülrajongott házi kedvencnek.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: 1001 fotón Alexandra

Alexandra, Pécs, 2007

Xylaryss P>!
Macskák 1001 fotón

Ez a könyv egy kincs a cicás könyveim közt. Gyönyörű cicaképtár, cicarajongóknak élmény lapozgatni ^^

Sz_Flóra>!
Macskák 1001 fotón

Imádom ezt a fotóalbumot, majdnem olyan, mintha egy cicakiállításon járnék! *-* Gyerekkorom óta óriási kedvencem a Macskák 1001 fotón című kiadás, emlékszem, egy pécsi shoppingolás alkalmával a könyvesboltban cicás könyvekre vadásztam, akkoriban nagy macskaszakértő akartam lenni. :) Addig nyaggattam anyukámat, míg be nem adta a derekát, és megajándékozott ezzel a fantasztikus könyvecskével. Annyi remek fénykép rejtőzik benne annyi gyönyörű macskafajtáról, hogy csak ámul és bámul a hozzám hasonló macskafanatikus! :D
Az album nagy kincs, még sokszor át fogom lapozni, hiszen cicákkal nem lehet eleget foglalkozni. :) S miközben ezt az értékelést írom, az én követelőzős perzsám, Szofi nyávogva oldalog a szobámba, hogy fejezzem már be az ömlengést, és inkább őt halmozzam el a szeretetemmel és a rajongásommal, szóval nem szaporítom tovább a szót. :D