Up ​to Me – Rajtam áll (Rossz fiúk 2.) 268 csillagozás

M. Leighton: Up to Me – Rajtam áll

Olivia végre megtalálta az Igazit. Cash minden, amire-akire valaha is vágyott. Kiszámíthatatlan rosszfiú, de Olivia kedvéért felhagy zűrös életével, és hagyja magát megszelídíteni. Mert Olivia az a nő, aki elfogadja őt úgy, ahogy van.
Ám a múlt árnyéka kísérteni kezd. Valami van Cash birtokában, amit sötét bűnözők akarnak megszerezni. Mindenáron. És ha Cash nem adja, hát elveszik tőle azt, ami a legdrágább kincse.
Olivia mindig tudta, hogy ha beleszeret Cash-be, pórul járhat. De hogy ennyi veszélynek tenné ki magát, azt nem is sejtette. Most rá kell bíznia az életét a férfira… és Olivia az életét könnyebben bízza rá, mint a szívét.

Eredeti megjelenés éve: 2013

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Rubin pöttyös könyvek

Könyvmolyképző, Szeged, 2015
256 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633993934 · Fordította: Goitein Veronika

Cash Davenport · Olivia Townsend · Nash Davenport · Ginger · Gavin Gibson · Taryn

M. Leighton: Up to Me – Rajtam áll

Az a helyzet, hogy ez a könyv letehetetlen ahogy az olvasási idő is mutatja:
2015. december 1., 17:45 → 2015. december 2., 01:39
Értékelés reggel, most irány az ágy :)

Már az első részt is imádtam és nagyon vártam a folytatást, főleg, hogy szép kis függővéggel ért véget. Nem kellett csalódnom, sőt!
Ez valami eszméletlenül jó volt, imádtam minden sorát! ♥

3 in 1: Akció , Erotika, Romantika
Szórakoztató, szövevényes, akciódús, lehengerlő, letehetetlen!
Az orosz maffia felbukkanása, egy könyvelés, egy videófelvétel, Nash felbukkanása, emberrablás. Mindez garantálja az izgalmakat.
De szerencsére az írónő gondoskodik róla, hogy ne rágjuk le mind a tíz körmünket, Cash és Olivia szerelmi civódása enyhít a tempón. Mint az előző részben, most is nagyon cukik és fülledt erotikus pillanatokból most sincs hiány. Imádtam a két nézőpontot, hogy hol Olivia, hol Cash gondolataiban „mászkálhattam”. Cash és Nash szócsatáin pedig jókat vigyorogtam, és új kedvencet is avathattam Gavin személyében.
Egyszóval: Imádtam!
Imádom ahogy ez a nő ír!
Persze megint függővég és várhatom a folytatást, de sebaj mert megéri! :)

Mrs_Curran_Lennart P
M. Leighton: Up to Me – Rajtam áll

Sajnos egy dögös pasi meg néhány forró jelenet még nem jelenti azt, hogy egy könyv letehetetlen. Néha nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek. Olivia továbbra is idióta, de sajnos a többiek sem észkombájnok. A maffiát kár volt belekeverni, mert az írónőnek halvány szellentése sincs róla, milyenek a maffiózok. (néhány kigyúrt faszi ákcentussal, ugyan már)
És most spoilerkedni fogok
Többet vártam, sajnos ez most nem sikerült. :(

Nikolett0907 P
M. Leighton: Up to Me – Rajtam áll

Sajnos attól, hogy egy dögös pasi és némi forróbb jelenet van benne, a könyv közel sem a letehetetlen kategóriába tartozik.
Egynek elment, nem hagyott bennem mély nyomott…

ZitussKa
M. Leighton: Up to Me – Rajtam áll

Nagyon de nagyon szeretem ezt a sorozatot :) Számomra ez a könyv, egy tökéletes, olvasással, 100%-os kikapcsolódással teli napot jelent. Annyira könnyed, magával ragadó stílussal íródott hogy nem lehet nem szeretni. A főszereplőinknek nagyon jó a humora, emiatt szórakoztató. Kellőképpen izgalmasak, és fordulatosak a helyzetek amik adódnak, még sincsenek túlkomplikálva. Romantikus, valamint szenvedélyes pillanatokból sincs hiány, aminek örültem mert ez a páros megmaradt olyannak amilyen az első részben:) Oltári cukik, szerethetőek, és még mindig nem tudnak egymással betelni:) Cash.. imádlak:D♥ Komolyan, ez a pasi. Engem sikerült levennie a lábamról, újból. Na jó, nem is volt nehéz dolga.
5/5*!!

Törpillaa
M. Leighton: Up to Me – Rajtam áll

Imádom. Már az első rész is megvett kilóra, de ez a rész is. Imádtam a könyvet, a karaktereket. Egyszerűen lenyűgözött egy újabb kedvenc amit imádok. Cash-t még mindig imádom annyira szexi pasi. ♥ Annyira jó volt az egész történet. Tetszett benne a csavar, az akció rész mikor spoiler Szenvedélyes volt, szexi, szórakoztató, izgalmas. Nash meglepett, mikor spoiler Őt is imádtam. ♥ :)
Olivia-t is kedveltem. Illett Cash-ez nagyon jó páros. Marissa-t már kevésbé az első részben nagyon ellenszenves volt. Gavin-t is imádtam vicces figura, de ha kell kemény is tud lenni. :)
M. Leighton nagyszerűt írt nekem nagyon tetszett. Alig várom a folytatást remélem hamar lesz.

Black_widow
M. Leighton: Up to Me – Rajtam áll

Nagyon vártam ezt a részt, mivel az első kedvenc lett. Hát az elején kicsit csalódtam, számomra lassabban indult be a cselekmény, mint azt vártam. Aztán persze jött az, amit már az első részben is sejtettem spoiler. Tetszett, hogy Cash veszélyesebb oldala is megmutatkozott, és Gavint egyenesen imádtam szívesen olvasnék egy könyvet az ő történetéről is! A kiszámíthatóság ellenére spoiler szerettem bár szerintem rövidkére sikerült. Szívesen olvastam volna még tovább is! :) Alig várom a következő részt! :)

CsakSimánDorka P
M. Leighton: Up to Me – Rajtam áll

Awawaw! Erősen ment a nyálcsorgatás közben! Ez sokkal jobb volt az első résznél. Ennek talán az az oka, hogy több szerepet kaptak a fiúk benne és véééégre kiderült a nagy igazság! Ami annyira nem is rázott meg, mert valahogy számítottam rá. Olivia még mindig nagyon zavart, mert mikor ő került a képbe, akkor csak a nyafogás ment, még akkor is, mikor bekövetkezett a tragédia. Cash, Nash és Gavin nekem ő a the best viszont ott voltak a szeren :D

Viktória_Erdei
M. Leighton: Up to Me – Rajtam áll

Akció, romantika, szenvedély, minden volt ebben a könyvben. Már az elsőt is imádtam, második még jobb lett. spoiler, hűha. Sajnos megint függővég, de remélem minél hamarabb olvashatom a következő részét.

agi89
M. Leighton: Up to Me – Rajtam áll

Wooow lehetett még fokozni a meglepetést, az izgalmat és Cash iránti vonzalmamat és érzelmeimet! :D
Ha Cash nem lenne ennyire…tuti hogy a titokzatos kis barátjába, Gavinbe estem volna bele teljesen. (psszt egy kicsit még így is ;P)
Olivia néha majdnem kiakasztott, de szerencsére csak múló szeszélynek bizonyult a picsulása.

De Ginger! :D
Az a nő hatalmas egyéniség, hihetetlenül jó dumája van. Imádom! Kb. mint Samantha a Szex és New Yorkba. ♥

Ez a sorozat tartalmaz minden olyan „elemet” ami miatt én nagyon tudom szeretni:
★ szerethető, női agyat hihetetlenül izgató férfi főszereplő
★ bizsergető jelenetek
★ izgalmas történet
★ elviselhető női főszereplő

Nagyon várom a folytatást kedves @Könyvmolyképző!

Könyvmolyképző, Szeged, 2015
256 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633993934 · Fordította: Goitein Veronika
DarknessAngel
M. Leighton: Up to Me – Rajtam áll

Bajban vagyok. Valahogy nem tudom, hányadán állok ezzel a könyvvel, mert az első rész mérföldekkel jobb volt. Ezért is indultam ki abból, hogy nekem ezt szeretnem kell. És szerettem is, de valahogy ez most nem jött át. Annyi minden történt, hogy az nem igaz. Hihetetlen fordulatok, meglepetések és akció… És ugye ott van Nash is, akire Cash részéről más reakciót vártam volna, meg hát a magam részéről is :D spoiler
Olivia is olyan kis semmilyen volt, pedig az első részben annyi megkedveltem, itt meg úgy eltunyult. Cash volt az egyetlen, akiért érdemes volt elolvasni. Jó volt látni azt a féltő/védő ösztönét… szexi ^^ Nash-t még nem tudom hova rakni, de az biztos, hogy pozitívabban állok hozzá, mint Cash.
A folytatásra továbbra is kíváncsi vagyok, mert érdekesen lett lezárva. Remélem ott már visszatérünk az 1. rész színvonalához :)

Cicu

– Mondtam már, hogy gyönyörű vagy?

Kapcsolódó szócikkek: Cash Davenport
Cicu

– Gavin vagyok. Gavin Gibson. Én szoktam Cashnek segíteni a bárban.
– Gavin Gibson? Ez úgy hangzik, mint egy szuperhős hétköznapi neve. Van esetleg szuperhősköpeny is az inged alatt? – kérdezem.
– Nem. A szuperhősképességeimet a gatyámban tartom.
Kacsint, és megint elnevetem magamat.

Kapcsolódó szócikkek: Gavin Gibson · Olivia Townsend
Cicu

Ha azt mondom neked, hogy „szeretlek”, az azért lesz, mert úgy is gondolom.

Kapcsolódó szócikkek: Cash Davenport
Cicu

Bolond férfiak… muszáj fitogtatniuk az erejüket.

Cicu

A férfiak nem beszélgetnek az érzelmi szarságaikról, mint a nők.

Kapcsolódó szócikkek: Gavin Gibson
Cicu

Ha rajtam múlna, megszűnne a világ, és csak mi ketten lennénk. Te meg én.

Cicu

Apró kis csókokkal borítja a nyakamat, az arcomat. Amikor felemeli a fejét, egymás szemébe nézünk. Nem is tudom, mit mond a tekintete… de azt hiszem, a szívem megérti.

Kapcsolódó szócikkek: Cash Davenport · Olivia Townsend
Cicu

Emlékeztetem magam, hogy mennyire igazságtalan külső alapján ítélni.

Kapcsolódó szócikkek: Olivia Townsend
Cicu

Inkább választanám a boldog életet, a szeretetet, mint a világ összes pénzét.

Kapcsolódó szócikkek: Olivia Townsend

Rossz fiúk sorozat · Összehasonlítás