Everything ​For Us – Kettőnkért mindent (Rossz fiúk 3.) 9 csillagozás

Szereted a rosszfiúkat?

Olivia Townsend gazdag unokatestvérének, Marissának mindene megvolt, amit csak kívánhat: remek állás, kiváltságos élet és rengeteg barát. Azaz… Rengeteg, pénzen megvásárolható barát. De egy tévedés fenekestül felforgatja az életét.

Egy rosszul sikerült emberrablás után a legvonzóbb és legveszélyesebb férfi karjaiba csöppen. Marissa nem tudja megfejteni a rejtélyt, de ellenállhatatlanul vonzódik hozzá.

A férfi egy új világot hoz az életébe, szabadságot, szenvedélyt, sötét árnyakat és veszedelmes titkokat, egy olyan világot, ahol semmi sem az, aminek látszik… Csak az őrült szenvedély, ami elől Marissa nem menekülhet, még akkor sem, ha talán az életébe kerül.

Vajon tényleg begyógyíthatja a szerelem a múlt sebeit és legyőzheti a jelen veszélyeit?

A nagy sikerű Rosszfiúk sorozat fordulatos és érzéki befejezése.

Eredeti megjelenés éve: 2013

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Rubin pöttyös könyvek

Könyvmolyképző, Szeged, 2019
322 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634570455 · Fordította: Goitein Veronika

M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Kíváncsian vártam a 3. részt,őszintén nem igazán emlékeztem az előző részekre, ahogy elkezdtem olvasni hálistennek beugrott a sztori.
De mintha ez gyengébb lett volna az előzőkhöz képest, valahogy kidolgozatlannak tűnt nekem.
A krimi része is teljesen hihetlennek tűnt, hogy ilyen könnyen le lehet szerelni az orosz maffiát.
A kémia a főszereplők között csak úgy izzott.

Cat8 P
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Marissa és Nash között annyira erős a kémia, hogy csak úgy lángoltak a szerelmi jelenetek. Nekem legjobban a New Orleans-i Mardi Gras-on történt tetszett.
Mindketten egészen más életet akarnak élni, mint eddig. Nash nem akar kötődni, a szerelemről hallani sem akar, de az élet közbeszól.
A történet krimi része nagyon gyenge, ezért a fél pont levonás. Az orosz maffiával azért nem ennyire könnyű megoldani egy konfliktust.
Közben Cash és Olivia életéről is hallunk.

Detty77
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Nagyon imádtam♥ Nash és Marissa története felkavaró és egyben elképesztően szenvedélyes volt. Sok tanulság volt a történetben a szerelem erejéről, a változás és második esély lehetőségéről, de legfőképpen az, hogy ne ítélkezzünk és ne higgyünk el mindent, mert nem minden/mindenki az, aminek látszik! Tetszett, hogy olvashattam Oliviaról és Cashről is. Nagyon tetszett

Ani249
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Nagyon vártam a 3 részt, de nekem kicsit csalódás volt. Talán jobban ki lehetett volna dolgozni ezt a sztori, kicsit összecsapottnak tűnik. Jobban ki lehetett volna bontani az apjuk körüli kavarodást, a fiúk kapcsolatát,…

Nickie

“Minden férfi életében eljön a pillanat, amikor megismerkedik azzal a nővel, aki megváltoztatja a játékszabályokat. Aki megváltoztatja őt.”

Nickie

“A múlt csak futóhomok. Beszippant, és ott halsz meg, ha nem vagy elég óvatos.”

Nickie

“Történjen bármi, tudnod kell, hogy van legalább egy ember a világon, aki hisz benned.”

Nickie

“Tulajdonképpen sosem akartam őt megszelídíteni vagy megfogni. Csak részese akartam lenni a szabadságának, szárnyalni akartam vele.”

Vagánylány

Életet leheltél a lelkem olyan rejtett zugaiba, melyeknek a létezéséről sem tudtam, amíg meg nem ismertelek.