Everything ​For Us – Kettőnkért mindent (Rossz fiúk 3.) 109 csillagozás

Szereted a rosszfiúkat?

Olivia Townsend gazdag unokatestvérének, Marissának mindene megvolt, amit csak kívánhat: remek állás, kiváltságos élet és rengeteg barát. Azaz… Rengeteg, pénzen megvásárolható barát. De egy tévedés fenekestül felforgatja az életét.

Egy rosszul sikerült emberrablás után a legvonzóbb és legveszélyesebb férfi karjaiba csöppen. Marissa nem tudja megfejteni a rejtélyt, de ellenállhatatlanul vonzódik hozzá.

A férfi egy új világot hoz az életébe, szabadságot, szenvedélyt, sötét árnyakat és veszedelmes titkokat, egy olyan világot, ahol semmi sem az, aminek látszik… Csak az őrült szenvedély, ami elől Marissa nem menekülhet, még akkor sem, ha talán az életébe kerül.

Vajon tényleg begyógyíthatja a szerelem a múlt sebeit és legyőzheti a jelen veszélyeit?

A nagy sikerű Rosszfiúk sorozat fordulatos és érzéki befejezése.

Eredeti megjelenés éve: 2013

322 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634570455 · Fordította: Goitein Veronika

Cash Davenport · Nash Davenport · Olivia Townsend · Ginger

K_Kata99 P>!
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Kíváncsian vártam a befejező részt, de sok meglepetést nem tartogatott. Mindkét szálat összecsapottnak éreztem: Nash és Marissa kapcsolata hirtelen bontakozott ki, a maffia működéséről pedig nem tudtunk meg sokkal többet. Örültem, hogy a testvérek megtalálták a boldogságukat, de nem lett kedvenc a trilógia.

Hópárduc P>!
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Erotikus részekben itt sem volt hiány. De, többször megjelent már a kicsit „krimis” szálon futó rész is.
Jól volt összehozva a két testvér élete is, és mindkettőről olvashattunk ebben a részben. Bár, leginkább Marissa és Nash története volt a könyv.
Nekem kicsit sok volt a bosszú benne, illetve sokat foglalkozott vele Nash.
Olvasásra, haladós a könyv és a borítója is szép. :)

gabiica P>!
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Mindenképp be akartam fejezni a sorozatot, így került a kezembe a harmadik kötet is, noha az első kettő sem nyerte el maradéktalanul a tetszésemet. Talán mazochista vagyok, talán csak túl kíváncsi, fene tudja…
Na ez az a kötet, amelyik a legkevésbé tetszett. Minden annyira gyorsan történet, hogy szinte magyarázat sem volt semmire, senkinek és semminek nem volt lehetősége kibontakozni. Valahogy nekem kapkodó volt Marissa és Nash kapcsolata, az egész akció-szál lezárása pedig szintén kifejtetlennek hatott.
Sajnálom, de engem ez a sorozat egyáltalán nem nyert meg, remélem, azért másoknak jobb véleménye van/lesz róla.

M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Vártam a 3. részt, de csalódtam. Nem tetszett a krimi szál, sem az, hogy több volt a romantika. Gyorsan letudták a maffiát, jobban kidolgozhatta volna ezt a részét. Volt kémia a szereplők között, de mégsem éreztem azt az igazán elsöprő szikrát.

turanett P>!
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Meglepetésemre nem volt ez olyan rossz. szerencsére ebben a részben nem lett annyira erőltetve a krimi szál. Az előző részben sem volt valami szerencsés lépés. Marissa hatalmas fejlődésen esett át. Nem is gondoltam volna. Nash érdekes figura. Sokáig nem tudtam vele mit kezdeni. Végén a hisztije nekem egy kicsit sok volt. Kicsit túlgondolta a dolgot. A hibái ellenére jól szórakoztam.

Ács_Milán>!
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Több, mint 2 éve olvastam a sorozat első, illetve második részét. Úgy látszik, hogy nem hagytak bennem túlzottan mély nyomokat, mert szinte semmire sem emlékeztem a történetből. Ettől függetlenül ezt a részt tudtam élvezni anélkül is. Mondhatjuk, hogy az előzmények ismerete nélkül is el lehet olvasni és érteni is lehetett mondhatni mindent.
A második résznél írt értékelésem nem volt valami pozitív. Ott a krimi/maffia szállal voltak gondjaim. Nos, szerencsére itt nem ez a krimi szál volt a történet erőssége, amit pozitívumként könyvelek el.
A szereplőkkel tudtam szimpatizálni. Marissa jó irányba tudott változni a leírtak alapján.
Nash ugyan egy kicsit elpuhult a történet végére, de a karakterétől ez várható is volt.
Marissa és Nash történetének végében nem volt semmi meglepetés, hozta a sokszor elvárt befejezést.

Hencsulátor>!
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Elég régen olvastam az első két részt és nagyon örültem, hogy ilyen hosszú kihagyás után megjelent ez a kötet. Elég kevés dologra emlékeztem, talán ezért nem untam az elején.
DE! Határozottan nem tetszett ez a rész. A nyomozás nem volt túl izgalmas. Nash és Marrissa viszonya meg kifejezetten hervasztó volt… Nash egy igazi gyökér, Marissa meg az én szememben nem lett szent azért mert végre nem viselkedett egy beképzelt hisztis dögként. Talán emiatt az erotikus részek sem vettek meg maguknak.

Viviana97>!
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Nagyon tetszett ez a rész is, annak ellenére, hogy pár fejezeten túl voltam már, amikor elkezdtem belerázódni. Régen olvastam az előző részt, így hirtelem nem tudtam, hogy mi is történt korábban.
A szereplőket annyira nem kedveltem meg, az én kedvencem Cash marad, de ettől függetlenül élveztem a történetet. Meg érdekelt is, úgyhogy szívesen olvastam.

catilde>!
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Krimi része most nem tetszett.
Nash nem volt szimpatikus. Valami hiányzott.

abbywinter I>!
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Ha lehetne több csillagot is adnék rá. Istenem ez a pasi!! Ha Cash-t imádtam, szavak nincsenek arra, mit érzek Nash iránt. :) Nem vártam sokat Marissától, mert hát őszintén eddig nem kedveltem. Örültem, hogy sikerült megváltoznia, bár sajnálom, amin keresztül kellett mennie.
Nem keveset kellett szenvedniük, de örülök, hogy így alakult.
Mindenképp olvassátok el, én imádtam mindegyik részét. Romantikusoknak kötelező. :)

Viktória_Erdei P>!

[…] Járd a saját utad az életben. Hozd meg a saját döntéseidet, és tanulj a saját hibáidból. Csak így fogod megtalálni a boldogságodat, ami a tiéd, nem pedig valaki másé.

191. oldal, 22. fejezet

Ács_Milán>!

Azt hiszem, minden nő álma, hogy egy férfi gyengéje legyen.

Fruzsiv>!

– […] Ne rágd magad a múlt miatt! Előre nézz! Igenis megérdemled a boldogságot, és azt, hogy jól bánjanak veled. Mindenkinek jár egy második esély. Neked is!

225. oldal, 26. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Marissa Townsend · Olivia Townsend
Anna_Tóth_5>!

Vannak olyan élethelyzetek, amikor el kell merülni valamiben, hogy elűzd a fájdalmat, az érzéseket, mindent. Kell valami, ami zsibbaszt, ha csak ideig-óráig is.

Viktória_Erdei P>!

– Hadd mondjak neked valamit az emberekről és az életről! Mindenki akar valamit. Mindenki. Amint ezt megérted, máris jobb helyzetben leszel.

99. oldal, 13. fejezet

Nickie P>!

Minden férfi életében eljön a pillanat, amikor megismerkedik azzal a nővel, aki megváltoztatja a játékszabályokat. Aki megváltoztatja őt.

Fruzsiv>!

– A múlt már a múlté. Hagyjuk is ott, és lépjünk tovább!

241. oldal, 27. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Cash Davenport · Nash Davenport
Fruzsiv>!

Marissa olyan nekem, mint egy horgony vagy a Sarkcsillag. Az én Sarkcsillagom.

268. oldal, 33. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Marissa Townsend · Nash Davenport
Zso89 P>!

„Arra van szükséged, hogy valaki őszinte legyen veled. És arra, hogy néha elfenekeljenek. Az jót tenne.”

encsiih>!

A szivek nem egyformán törnek össze. Általában az egyik fél jobban sérül, míg a másik inkább megkönnyebbül.