Everything ​For Us – Kettőnkért mindent (Rossz fiúk 3.) 52 csillagozás

Szereted a rosszfiúkat?

Olivia Townsend gazdag unokatestvérének, Marissának mindene megvolt, amit csak kívánhat: remek állás, kiváltságos élet és rengeteg barát. Azaz… Rengeteg, pénzen megvásárolható barát. De egy tévedés fenekestül felforgatja az életét.

Egy rosszul sikerült emberrablás után a legvonzóbb és legveszélyesebb férfi karjaiba csöppen. Marissa nem tudja megfejteni a rejtélyt, de ellenállhatatlanul vonzódik hozzá.

A férfi egy új világot hoz az életébe, szabadságot, szenvedélyt, sötét árnyakat és veszedelmes titkokat, egy olyan világot, ahol semmi sem az, aminek látszik… Csak az őrült szenvedély, ami elől Marissa nem menekülhet, még akkor sem, ha talán az életébe kerül.

Vajon tényleg begyógyíthatja a szerelem a múlt sebeit és legyőzheti a jelen veszélyeit?

A nagy sikerű Rosszfiúk sorozat fordulatos és érzéki befejezése.

Eredeti megjelenés éve: 2013

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Rubin pöttyös könyvek

Könyvmolyképző, Szeged, 2019
322 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634570455 · Fordította: Goitein Veronika

Cash Davenport · Nash Davenport · Olivia Townsend · Ginger

K_Kata99>!
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Kíváncsian vártam a befejező részt, de sok meglepetést nem tartogatott. Mindkét szálat összecsapottnak éreztem: Nash és Marissa kapcsolata hirtelen bontakozott ki, a maffia működéséről pedig nem tudtunk meg sokkal többet. Örültem, hogy a testvérek megtalálták a boldogságukat, de nem lett kedvenc a trilógia.

Hópárduc P>!
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Erotikus részekben itt sem volt hiány. De, többször megjelent már a kicsit „krimis” szálon futó rész is.
Jól volt összehozva a két testvér élete is, és mindkettőről olvashattunk ebben a részben. Bár, leginkább Marissa és Nash története volt a könyv.
Nekem kicsit sok volt a bosszú benne, illetve sokat foglalkozott vele Nash.
Olvasásra, haladós a könyv és a borítója is szép. :)

M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Vártam a 3. részt, de csalódtam. Nem tetszett a krimi szál, sem az, hogy több volt a romantika. Gyorsan letudták a maffiát, jobban kidolgozhatta volna ezt a részét. Volt kémia a szereplők között, de mégsem éreztem azt az igazán elsöprő szikrát.

Viviana97>!
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Nagyon tetszett ez a rész is, annak ellenére, hogy pár fejezeten túl voltam már, amikor elkezdtem belerázódni. Régen olvastam az előző részt, így hirtelem nem tudtam, hogy mi is történt korábban.
A szereplőket annyira nem kedveltem meg, az én kedvencem Cash marad, de ettől függetlenül élveztem a történetet. Meg érdekelt is, úgyhogy szívesen olvastam.

catilde>!
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Krimi része most nem tetszett.
Nash nem volt szimpatikus. Valami hiányzott.

abbywinter I>!
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Ha lehetne több csillagot is adnék rá. Istenem ez a pasi!! Ha Cash-t imádtam, szavak nincsenek arra, mit érzek Nash iránt. :) Nem vártam sokat Marissától, mert hát őszintén eddig nem kedveltem. Örültem, hogy sikerült megváltoznia, bár sajnálom, amin keresztül kellett mennie.
Nem keveset kellett szenvedniük, de örülök, hogy így alakult.
Mindenképp olvassátok el, én imádtam mindegyik részét. Romantikusoknak kötelező. :)

martonka77>!
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Érdekes módon Nash és Marissa története jobban tetszett, mint Cash és Olivia.
Marissa hatalmasat változott, és ez a változás őszinte volt, különben nem kérdőjelezte volna meg ő maga is.
Nash nagyon szimpatikus volt. Érdekes volt, hogy ő lett a vadabb, keményebb iker. Szinte átvette Cash szerepét. Ő is a változás útjára lépett, kicsit lassabban, mint Marissa, de azért ő is sokat változott. És végül elfogadta, hogy őt is szerethetik, és ő is tud szeretni.
A bűnügyi szálat szívesen olvastam volna részletesebben. Így túl egyszerű volt.
Összességében nagyon tetszett, olvastatta magát. Alig tudtam letenni.

Anna_Tóth_5 P>!
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Cashék története jobban tetszett. Nash és Marissa esetében túl sok volt… Néha nem tudtam eldönteni, hogy valóban jó, vagy rossz hatással vannak egymásra. A tárgyalásról többet is olvastam volna, de így is jó volt :) Örülök, hogy Olivia és Cash is megkapta a boldog befejezést és Nash is Marissa is :)

Nickie>!
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Kíváncsian vártam a 3. részt,őszintén nem igazán emlékeztem az előző részekre, ahogy elkezdtem olvasni hálistennek beugrott a sztori.
De mintha ez gyengébb lett volna az előzőkhöz képest, valahogy kidolgozatlannak tűnt nekem.
A krimi része is teljesen hihetlennek tűnt, hogy ilyen könnyen le lehet szerelni az orosz maffiát.
A kémia a főszereplők között csak úgy izzott.

Cat8 P>!
M. Leighton: Everything For Us – Kettőnkért mindent

Marissa és Nash között annyira erős a kémia, hogy csak úgy lángoltak a szerelmi jelenetek. Nekem legjobban a New Orleans-i Mardi Gras-on történt tetszett.
Mindketten egészen más életet akarnak élni, mint eddig. Nash nem akar kötődni, a szerelemről hallani sem akar, de az élet közbeszól.
A történet krimi része nagyon gyenge, ezért a fél pont levonás. Az orosz maffiával azért nem ennyire könnyű megoldani egy konfliktust.
Közben Cash és Olivia életéről is hallunk.

Viktória_Erdei >!

(…) Járd a saját utad az életben. Hozd meg a saját döntéseidet, és tanulj a saját hibáidból. Csak így fogod megtalálni a boldogságodat, ami a tiéd, nem pedig valaki másé.

191. oldal, 22. fejezet

Fruzsiv>!

– (…) Ne rágd magad a múlt miatt! Előre nézz! Igenis megérdemled a boldogságot, és azt, hogy jól bánjanak veled. Mindenkinek jár egy második esély. Neked is!

225. oldal, 26. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Marissa Townsend · Olivia Townsend
Viktória_Erdei >!

– Hadd mondjak neked valamit az emberekről és az életről! Mindenki akar valamit. Mindenki. Amint ezt megérted, máris jobb helyzetben leszel.

99. oldal, 13. fejezet

Nickie>!

Minden férfi életében eljön a pillanat, amikor megismerkedik azzal a nővel, aki megváltoztatja a játékszabályokat. Aki megváltoztatja őt.

Fruzsiv>!

– A múlt már a múlté. Hagyjuk is ott, és lépjünk tovább!

241. oldal, 27. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Cash Davenport · Nash Davenport
Fruzsiv>!

Marissa olyan nekem, mint egy horgony vagy a Sarkcsillag. Az én Sarkcsillagom.

268. oldal, 33. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Marissa Townsend · Nash Davenport
Fruzsiv>!

– (…) A múlt elmúlt. Hadd menjen, és kész. A lényeg az, hogy tanuljunk a hibáinkból, és a következő alkalommal jobban csináljuk.

145. oldal, 18. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Ginger
Anna_Tóth_5 P>!

Vannak olyan élethelyzetek, amikor el kell merülni valamiben, hogy elűzd a fájdalmat, az érzéseket, mindent. Kell valami, ami zsibbaszt, ha csak ideig-óráig is.

Viktória_Erdei >!

(…) Legyenek új álmaid! Új céljaid. Nem fontos a diploma, az öltönyös, nyakkendős állás, bár ha még mindig erre vágysz, akkor meg tudod csinálni. Fiatal vagy, okos és értelmes. Bármi lehetsz, amit csak akarsz. És ehhez egyetlen dolgot kell tenned: meg kell békélned a múlttal. És önmagaddal. Engedd el, lépj tovább! Még mindig ez a legjobb tanács, amit adhatok. A múlt csak futóhomok. Beszippant, és ott halsz meg, ha nem vagy elég óvatos.

236. oldal, 27. fejezet

Viktória_Erdei >!

– Semmi nem enyhíti a lelki társ elvesztésének fájdalmát. Ha ön nem így gondolja, akkor mégsem annyira eszes.

271. oldal, 34. fejezet